Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaslar diytimin 2.haftasinda olmama ragmen kilom hep inisli cikisli. 5 gündür hep 73,4 ve 73,9 arasinda dans ediyor. kacamak yapmiyorum adetiminde gelmesine daha 2 hafta var moralimi yüksek tutmaya calisoyrum.hareketsizde degilim ama tam anlamiyla spor yapmadim , onu yapsam hareketlenme olcaktir kesin. hergün tartilmamaya karar verdim. gün asiri yani protein gününden sonra tartilmayi düsünorum. bugün sp günümdü insallah yarin yine cikmis olmam

herkese hayirli geceler tatli rüyalr!

Burdayımmmmm

Nasılsın bakalım. Benim diyetim çok karmaşık. Diyete kendi yorumumu kattım. Ara öğünüm yok. Karatay kuralı, ama sık sık protein tüketiyorum dukan kuralı Her şeye rağmen az yiyorum, çok enerji harcıyorum, her gün 3 litre su, 5 kupa bitki çayı içiyorum. Maydanoz yiyorum.

Kızlar, dukanda seyir evresinde sebze günlerinde size tavsiyem her sabah yarım demet maydanoz yiyin. Maydanoz yemek ödem atmak için biberbir. Suyunu için demiyorum dikkat.. Maydanoza azcık limon sıkın ve öyle yiyin, çiğ çiğ..

Bu sabah tartıldım 108 kiloyum ama çok inceldim. Spor çok inceltti beni. 48 bedene az kaldı. Ha gayret bilqe diyerek kendimi motive ediyorum

Zayıflayacağız kızlar. Gırtlağımıza dur dedikçe kilolar gidecek

daha önce diyet yaptıysan böyle kişilerde diyet çok dirençli oluyor..ama kesin vereceksin.moralini bozma motivasyonunu yüksek tut....yeşil çay.su ve yürüyüşü biraz artırmayı da deneyebilirsin.ben y.çay içemiyorum ama çok etkili olduğunu biliyorum..

bu hafta cetvelimden de görüldügü gibi saaaadece 400 gram vermisim bunada sükür hic yoktan iyidir dimi?

Kilo vermeyenler üzülmesin kızlar, inceliyoruz heheyttttt İnceliyoruz, sağlıklıyız, şekilleniyoruz daha ne. Üzülmeyin çabalarımız sonuca ulaşacak.

Sakın kilo veremiyorum diyip diyeti bozmayın. Çok ayıplarız çok

valla diyetin karama karışık oolmuş ama insan olayı kavrayınca bence çok rahat uygular:))senin spor olayın süper zaten. ben bir de yarın memlekete gideceğim.annemin yemekleriyle ilgili sınavı da geçersem ben bu işi bitiririm:))şimdiden pazarlık yaptım annemle ben diyetimi uygulayacağım asla yemem diye. o da tama dedi ama bakalım ne olacak kavga gürültü geçer artık::::)))9

Sana güveniyorum. Anneni kırmamak adına yesen bile yürüyüşe adarsın kendini telafi edersin sen :82:

slm bilge 5 kupa bitki çayı demişsin hangi çaylar yeşil çaymı hepsi .boyun kaç merak ettim

Sana güveniyorum. Anneni kırmamak adına yesen bile yürüyüşe adarsın kendini telafi edersin sen :82:

bakıcizzzz:))valla ben hayatımda hiç bu kadar kararlı ve dirayetli olmamıştım.bozmamak niyetindeyim.
kızım uyandı ben kaçtım..yarın görüşmek dileğiyle:)))

slm bilge 5 kupa bitki çayı demişsin hangi çaylar yeşil çaymı hepsi .boyun kaç merak ettim
Ablacım, aktardan 100 gr yeşilçay, 100 gr biberiye- 50 gr funda, 50 gr kekik ve 100 gr mate çayı alıp, evde bi kapta birleştiriyorum. Her gün 2 kere demliyorum. Ufak bitki çayı demliğim var. Sabah akşam falan ne zaman fırsat bulursam demleyip içiyorum.

Hazır 5i1 yerde almadım hiç. Bi fikrim yok. Zaman zaman da çaykur bergamutlu yeşilçay alıp içiyorum. O da çok güzel. Tavsiye ederim.

Boyum kısa, 1.65 cm boyum var ve kilom da bugünlük 108 :79: dikkat ettiniz demi bugünlük 108 :124: yani ineceğimmmmm :78:

seni takip ediyorum zaten ben bugün yemek tarifi koymuştum gördünmü ben uydurdum tam dukan malzemesiyle yaptım

bende biberiye ,yeşilçay mate ,karanfil ,karabiber ,azıcık zencefil ,1 çubuk tarçın koyup demleyip bende bugün 3 kupa içtim

seni takip ediyorum zaten ben bugün yemek tarifi koymuştum gördünmü ben uydurdum tam dukan malzemesiyle yaptım

bende biberiye ,yeşilçay mate ,karanfil ,karabiber ,azıcık zencefil ,1 çubuk tarçın koyup demleyip bende bugün 3 kupa içtim

Foruma girip son mesajlara bakıyorum, önceki mesajlara bakmadığımdan tarifini görmedim :26:

İçtiğin çay da güzelmiş. Tarçın şeker dengeler mesela, diğerleri de metabolizma açar, metabolizman çalışır. Güzel yani. Afiyet olsun. Aynen devam..

çok doğru söylüyorsun canım
benimki de kendini kandırma..diyetten kaçma bahaneleri..
cumartesi atak başlasın o halde :)

carsamba günü kaynanam geliyo ama bozmamak niyetindeyim hayır asla bozmayacagım biraz sorun yaratacak one yediklerin okadar yemekle nolur hastalanırsın 2 kızına yazık falan gibi birsürü laf söz ama takmicam gerci esim karısmamasını söyler ama o yokken yine konusur bugün protein sebze günüm nasıl bir menü olusturacam bakalım

Günaydınnnnn

Sabahın köründe kalkıp yarım saat elbise denedim :) arkadaşımın düğünü için aldığım, içine sığamadığım elbise bir baktım muhteşem görünüyor :)))

kimse diyetini bozmasın, kilolar gitmiyor diye moralini bozmasın

canım benim, iyi olmanıza çok sevindim, yağmur hanım eliyor desene, adıyla yaşasın, Rabbim güzel günlerini görmeyi nasip etsin sizlere...
ay dünyanın en güzel şeyi çocuk heralde, inşallah seneye şu kiloları verip sonrada azcık zayıf omanın keyfini çıkardıktan sonra bende 2.yi istiyorum vallahi...
kilo almamış olmanda ayrıca güzel, zaten ilk aylarda alınan kiloların bebekle pek ilgisi olmuyor 6. 7. aydan sonra bebek kilo aldığı için sende alıyorsun gerisi sana kalıyor anlayacağın....

ben hastalık nedeniyle zorunlu bir ara verdim sadece, bırakmak yok kesinlikle ama ne geçmez gripmiş bu böyle, halen başım çatlarcasına ağrıyor, anlamadım gitti, haftasonu başlarım diyordum ama pazartesi anca başlıycam sanırım
benim 5li rakamları görmem sanırım mart ayına kaldı, eylülde hedefledğim gimi 26 şubata bitiremiycem diyeti... aman kilolar gitsinde ha şubat ha mart farketmez artıkk

günaaayyydddiiinnnlllaaarrrrr...

Nasilsiniz dukancilar?

Arkadas yulaf ne ise yariyordu. Ben onu hep unutuyorum yemege

Günaydın. anlayabiliyorum seni canım ben de çok korkuyorum ya aileden biri gelecek yada biz gitmek zorunda kalacağız diye. Ama ne olursa olsun başladık yarı yolda bırakmak yok. Ben işyerindeki arkadaşlarımın dırdırına bile katlanmışım onlarınkine de katlanırım elbet. Gerçekten diyet yapmak kolay ama bu etraftakilerin psikolojik baskısıyla uğraşmak çok zor, kilolu olmak çok iyiymiş gibi yok öleceksin sen bu gidişle, ne olacak senin bu halin, sadece ekmeği kes zayıflarsın bu kadar kasma kendini gibi söler. Ama yılmayacağız yola devam
Yaza incecik bir çıtır olarak girince görürüz biz onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…