Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben netten sipariş veriyorum, migrosta doğalsan vardı pek hoşuma gitmedi, ru-sheım kullanıyorum gurmenette yarım kilosu 5.99 du...
ama ankarada daha çok bakabileceğin yer vardır tabi, sen ne marka alıyorsun?

bende internetten alıyorum gittigidiyordan dükan diyetine uygun diye yazıyor , un ile karışık değil

Seni Seviyorum....... Demek istiyorum....... :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

maşallahh tü tü tü Allah'ım nazarlardan korusunn....:nazar::nazar::nazar::nazar:

De canım de, ben de sizleri seviyorum...:KK16:

Aman nazar değmesin, ayrıca darısı başımıza diyelim :)

Teşekkürler canım, yeter ki isteyin, istedikten sonra insanın yapamayacağı hiç birşey yok. Darısı başınıza inşallah En Büyük KK

desendesencimm izmirlimisin senn:KK17::KK17:

Evet İzmirliyim, sen de mi???

tamam yazalım bakalım hepsini :KK66: siz degerlendirin

sabah haslanmıs yumurta 1 dilim light peynir yesil cay 2adet hindi salam

ara
1 bardak light sut

oglen
5-6 kofte, yulaf kepeğiyle yaptıgım 1 krep 2-3 kasık yogurt

ara
1 bardak light süt

aksam
tavuk ayran

turk kahvesi tatlandırıcılı

ve gün içinde 2lt.suyum var tabii

HEPSİ BUUUU.

soz konusu harekete gelince evden ise isten eve modu sadece 10 dklık bi mesafe yuruyorum.
yürüyüşle ilgili yazdım ama kitaba bakmadan yediklerinle ilgili yorum yapmak istememiştim şimdi dukan dayının bir günlük menü önerisini yazacağım galiba yediklerini biraz artırman gerekecek çünkü ne kadar protein o kadar kilo bu diyet:)
sabah:aspartamlı kahve veya çay+(1 veya 2 küçük yoğurt yada 200 gr beyaz peynir)+( 1dilim beyaz et veya 1 yumurta veay1 küçük turta veya 1 galeta)
ara:1 yoğurt veya 100 gr peynir
öğlen:mayonezli katı yumurta tatar soslu biftek 2 küçük yoğurt veya 200 gr peynir
ara:yoğurt veya 1 dilim hindi veya ikisi birden
akşam:mayonezli karides+ piliç suflesi+1 turta veya 1 küçük yoğurt
mayonezi kitabında tarif etmiş normal mayonez değil yoksa.bu menüyü örnek olsun diye yazdım kitapta uçuk kaçık tarifler var(bana göre tabii ki)yengeç karides falan ben yemem ondan diyorum. bu durumda yediklerini bir daha gözden geçir kitabın varsa eğer bu konuya tekrar göz at derim .bu kilolar ya gidecek ya gidecek başka yolu yok:)

Mutluyummm mutluyummmm :))) aşka dair kötü haberler alsam da mutluyummm :)

yürüyüşümü yaptım, biraz daha yürüyeceğim. Kilo vermişim ooooooo :)

Bugün kendime ziyafet çektim.

1 patlıcanı ocakta közledim, ezdim, içine ezilmiş sarımsak ve azcık z.yağı koydum. Biraz da limon+tuz. Süper oldu, çok iyi geldi.

Yanında 1 kase bilqe özel çorbası içtim :KK1:

off ya ben dağıttım birkaç gündür
motivasyonum sıfır :KK14:
acil toparlanmam lazım
bu arada karatay diyeti kitabını okudum
o daha uygulanabilir geldi bana özellsizce ikle de insülin direncimden dolayı
ama onun sonucları dukan kadar hızlı değilmiş ve ben de o kadar sabırlı değilim
off yaa
cumartesi tekrar atakla başlayacağım
sizce tekrar atakta kilo vermem mümkün mü?

İyi akşamlar hepinize;

10.günüm ilk kez çok zorlandım;protein günümdeydim ve canım protein namına bişey görmek istemedi:KK43:( ama bozmadım:) dün ben aktardan yeni yulaf kepeği aldım ve içinde çöpler çıktı:KK43:(sizinkilerde öyle bir problem var mı,yada oldumu?yoksa ben de internetten mi alsam??yardım lütfen!!!üstelik bu güne kadar da sanırım yulaf kepeği diye aktardan aldığım şey yulaf ezmesiymişşşş:KK43:((

İyi akşamlar hepinize;

10.günüm ilk kez çok zorlandım;protein günümdeydim ve canım protein namına bişey görmek istemedi:KK43:( ama bozmadım:) dün ben aktardan yeni yulaf kepeği aldım ve içinde çöpler çıktı:KK43:(sizinkilerde öyle bir problem var mı,yada oldumu?yoksa ben de internetten mi alsam??yardım lütfen!!!üstelik bu güne kadar da sanırım yulaf kepeği diye aktardan aldığım şey yulaf ezmesiymişşşş:KK43:((

benim kulladıgım yulaf kepeğinde olmadı böyle sorunlar ben dogalsanınkini kullanıyorum

diyete baslamadan önce benide uyardılar aktardan almamam konusunda yulaf ezmesi verebileceklerini söylediler hangi sehirdesin bilmiyorum ama büyük marketlerde satılıyo
içindeki çöplerde ögütülmesiyle alakalı olabilir

benim kulladıgım yulaf kepeğinde olmadı böyle sorunlar ben dogalsanınkini kullanıyorum

diyete baslamadan önce benide uyardılar aktardan almamam konusunda yulaf ezmesi verebileceklerini söylediler hangi sehirdesin bilmiyorum ama büyük marketlerde satılıyo
içindeki çöplerde ögütülmesiyle alakalı olabilir

teşekkür ederim:)) çok kötüydü resmen içinde büyük büyük çöpler var:KK43:( aydın-nazillideyim;bir arkadaşım migrosta gördüğünü söyledi yarın oraya bakıcam.

acil toparlanmam lazım
off yaa

Bence mümkün. Tecrübeyle sabit :KK1: 7 gün atak yaptım, 5 kilo verdim, sonra bozdum :KK43: (bir daha olmayacak asla), 3 kilosu geri döndü, cezalandırdım kendimi 10 gün ataktan sonra her şeye yeniden başlamaya karar verdim, bugün 4. günüm ve toplamda 6 kilo verdim.

Bence mümkün. Tecrübeyle sabit :KK1: 7 gün atak yaptım, 5 kilo verdim, sonra bozdum :KK43: (bir daha olmayacak asla), 3 kilosu geri döndü, cezalandırdım kendimi 10 gün ataktan sonra her şeye yeniden başlamaya karar verdim, bugün 4. günüm ve toplamda 6 kilo verdim.

inşallah canım darısı başıma :)
umut oldun bana valla

oooo, iyiki laf atmışım yoksa hiç sesinin çıkacağı yoktu arkadaşım, arada bahset bebişinden kendinden
nasılsın canım? bebişin nasıl? cinsiyeti tam belli oldumu acaba? bulut mu geliyor? yoksa isim mi düşünmeye başalayacaksınız yeniden :emir_bebek:
aman sağlıkları yerinde olsunda....

canım benim napayım ben gizliden izliyorum sizi burası diyet sayfası diye yazmıyorum bişey bebişim iyi allaha şükür 4 ay bitti cinsiyeti belli oldu bulut bebek değil yağmur bebek geliyo:KK1::KK1::KK1:hayırlısıyla inşallah bende yeni yeni toparlıyorum kendimi hala arada miğde bulantım oluyo geçicek inşallah.sizin nasıl gidiyo diyet sakın ha bırakayım deme bende sözde güçlendirmeye devam etcektim ama nerdeeee diyet miyet hak getire gerçi diyet yapmaya ihtiyacımda kalmadı 4 ay bitti ben daha 1 kilo aldım onuda son 2 haftada aldım daha göbişim bilem doğru dürüst çıkmadı ama bundan sonra çıkar artık heralde ben böyleyim işte sakın kendini yalnız sanma ben hep buralardayım bi laf atman yeter telli turna iyidir inşallah onuda merak ediyorum

teşekkür ederim:)) çok kötüydü resmen içinde büyük büyük çöpler var:KK43:( aydın-nazillideyim;bir arkadaşım migrosta gördüğünü söyledi yarın oraya bakıcam.

satılan ürünler şehirlerde farklılık gösteriyor mu bilmem ama yulaf kepeği migrosta var, orda bulursun :KK66:

tebrikleeer :) ben günlerdir spor yapamıyorum ama yine de son 3 günde 1 kg vermişim...

teşekkür ederimmm :)) 3 günde bir kilo gayet iyiii :KK1:

acil toparlanmam lazım
off yaa

Şöyle düşün dukan ile 1 ayda 5 kilo verip, diyetten sıkılıp ve diyeti bırakıp akabinde 10 kilo mu almak iyi, yoksa zamanla yavaş yavaş kalıcı kilo vermek mi? Aklına takılan bişi varsa bence düşün. Diyet değil amacımız kalıcı ve sağlıklı kilo verip hep o formu korumak..

Bunu düşün derim. Acelen var da neye acelen var sanki, kilo versen diyeti bıraksan fazlasıyla geri alsan çok kötü olmaz mı :KK19:

slm kızlarben banu
88 kiloydum dukana başladım atak devrem 6 gündü 2.1 kilo gitti
bugün seyir 2. günüm protein günümdü
sabah 1kase tavuk çorbası kepek ve yoğurtla yaptım
öğle 1 yum ve lor peynirli omlet çay
akşam dana dil aldım paça gibi pişirip yoğurtla yedim yanında light kola
2 lt su spor yapamadım ama şimdi koşu bandında yürüyeceğim çünki 2 gündür kilo
kıpırdamadı.
kızlar tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.
acaip hırslı vede mutluyum.
ağzım çok kuruyor susuzlukta ölücek gibi oluyorum
su+wc oldu hayatım :KK70:
destek tam destek tamammı arkadaşlarrrr diyetdaşlarımm :KK70:DD

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

slm kızlarben banu
88 kiloydum dukana başladım atak devrem 6 gündü 2.1 kilo gitti
bugün seyir 2. günüm protein günümdü
sabah 1kase tavuk çorbası kepek ve yoğurtla yaptım
öğle 1 yum ve lor peynirli omlet çay
akşam dana dil aldım paça gibi pişirip yoğurtla yedim yanında light kola
2 lt su spor yapamadım ama şimdi koşu bandında yürüyeceğim çünki 2 gündür kilo
kıpırdamadı.
kızlar tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.
acaip hırslı vede mutluyum.
ağzım çok kuruyor susuzlukta ölücek gibi oluyorum
su+wc oldu hayatım :KK70:
destek tam destek tamammı arkadaşlarrrr diyetdaşlarımm :KK70:DD

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
slm aynısı banada oldu benim bugün 4.günüm dü ama bugün azaldı birde agzına sakız al kuruluk azalıyor

ben bu diyeti çok sevdim hiç bırakmayı düşünmüyorum .ben normalde meyve yemeden durmazdım ama şimdi unutmak üzereyim

selam kızlar sadece 1 gün girmedim amanın sayfalarca yazmışsınız.
yeni gelenler hoşgeldiniz.eskiler ne durumda kilolar.ben bu sabah itibariyle 70 i gördüm..sevinçten bağırmışım kıızm uyandı.o derece yani:))

bilge nerelerdesin ne alemdesin??

X