Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba kızlar. Ben de başladım bugün Dukan Diyetine. Motivasyonun yüksek de inşallah böyle devam eder. Sadece biraz üşüme, bolca halsizlik ve yanaklarımda ve vücudumda alev alev yanmalar var. İçten yanıyor, dıştan üşüyorum. Atak evresinin üçüncü günü geçecek inşallak bunlar. Sizde de bu problemleri yaşayan oldu mu?

iyi geceler hanımlar bugünüde kacamaksız bitirdim cok sükür 4. günde bitti pazartesi seyir baslıyo daha önce bicok diyet denedim hepsinde iştah patlamaları asıyodum ama 4 gündür ne bi tatlı krizi nede yeme krizi cok sükür arkadas toplantılarına yemegimi hazırlayıp götürüyorum ama bugün canım bol cesitli yesil salata cektiseyire gecmeyi dört gözle bekliyorum

birde az önce dayanamadım tartıldım seyire kadar tartılmıcam diyodum ama sonuc mükemmel cıktı 81.3 84 le basladım ve atak dönemini teste göre 81.8 le bitirmem gerekiyodu ve daha 2 gün var.

birde okadar su içmeme ragmen aksam tartıldıgımda sabahkinden 500 - 600 gram az gösteriyo baskül sabahları fazla gösteriyo sabah tartılsam 82 falan gösterir baskül neden böyle oluyo acaba?

Son düzenleme:

bendede halsizlik üşüme ve sendede oldugu gibi yanaklarımda yanmalar olmustu ama 4. günüm ve hersey normal miyago

bu kilo grafiğini ben böyle yükleyebildim...

Eklentiler

• $tablo.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 61
merhabalar bende bugun dukan diyetine başladım.suan tartı yok yanımda yarından ıtıbaren kılomu yazarım buyuk ıhtımal en son 87 dım uzerıne almadım ona emınım.halsizlik yok sadece üşüme ve yüzde kızarıklık oda geçiyor demişiniz.kitabını okuyorum...dün nette gezerken rastladım böle bir diyete inş zayıflıcaz şimdiden herkese kolay gele

Kızlar ben tüm evreleri tamamladım sadece 2 gün biraz fazla yememe rağmen 2 günde 5 kilo aldım ve şuan alttaki cetvelle alakası yok durumumun bilginize en ufak aksaklıkta eskisinden bile kötü duruma geldim =( Şu an moralim çok bozuk gerçekten farklı görünüyorum ve pantolonlarıma giremiyorum bu sadece 2 günde oldu yani bittiğinde almıyo olmamız gerekirken 5 kilo geri aldım =(

seni çok iyi anlıyorum.iki gündür ben de sapıtmış durumdayım.hamurişi diye ölüyorum.birazdan tariflerime göre bişiler yapcam.yulaf hakkımı şimdi yicem.offf ya...

bizim kilo cetvelimiz çooook benzio farkındamısın...
bu arada çok dikkat etmek gerekio haklısın

slm kızlar bu gün atakta 2 . günüm sabah tartıldın 400 gr gitmiş

dün acaip kötüydüm mutsuz halsiz heryerim yanıyordu

acaip susuzluk vardı suları içtim içtim kanamadım suya

bu günde çok susuzum nasıl birşey yaaa

bu günki menüm

sabah 1 yum. 1 dl peynir 1 bardak süt

öğle 4 5 çatal tavuk yoğurtla birlikte

akşam 7 8 parça kuşbaşı ciğer 2 3 kaşık kıyma yoğurt

birazdan peynir yiycem veya süt içicem...

bakalım yarın nasıl çıkacak...

hrs kolay gelsin

ben çok yiyemiyorum az yiyince metebolizmam yavaşlarmı acaba.

midem bulanıyor şu atak bir bitsede sebze yiyebilsem en azından...

Hayatım bence o kadar kilo alman imkansız. Gaz, ödem vb. gibi durumlardan veya uzun süreli diyet rutinini bozduğundan garip bir vücut ağırşığı artışı olmuştur. Bence biraz form çay ve günlük içtiğin su miktarına ek olarak 1 lt fazladan su iç, bir de ödem attırıcı ünlü beşibiryerde çayı iç. Büyük ihtimal iyi gelir diye umuyorum. Bol şans. Umarım hemen eski kilona kavuşursun.

Kolay gelsin hayatım. Benim de ilk günüm bitmek üzere. Akşama doğru fenalaşacağım gibi hissettim. Çok tavsiye edilmese de ben kan şekeri düşüşlerimi durdurmak için light çilekli yoğurt yedim. Bu ürün tatlandırıcılı ve yağsız. Bir tek içinden çıkan çilekleri ayıkladım yemedim. Bir arkadaşım 7 günlük atak süresince günde 2 adet bu yoğurtlardan yemiş ve 16. gününde 7 kilo verdi. Hoş arkadaşım erkek ama bayanlarda da çok farkedeceğini zannetmiyorum.

Ben de metabolizmamın yavaşlayacağını düşündüğümden sabah çok miktarda lor yedim. Seversen lor hem yağ oranı çok az hem de protein oranı çok yüksek, özellikle sporcuların kullandığı bir seçenek. Bir de metabolizma hızlandırması açısından sütüne tarçın ekle bence. Yulaf kepeği bulamıyor musun?

E bu kadar yazmışken ben de bugünlük listemi yazayım.

2 yumurta ve 1.5 yemek kaşığı yulaf kepeği ile yapılmış krep ve bol lor.
6 adet pişmiş ince dilim jambon. 1 kase light yoğurt.
Light çilekleri ayıklanmış çilekli yoğurt (akşam ve gece)
light sütlü nescafe

diyetim gayet iyi gidiyo artık tartılmayı bıraktım.bazen şeytan dürtüyo ye diye ama yapmıyorum.geçen gün tatlıyı dayanamayıp agzıma aldım sonrada tükürdüm valla.etrafımda bende gaza gelip idyete başlayanlar var.habire bana bişiyler soruyolar yerli dukan oldum anlayacagınız.hepinize bol eksili günler diliyorum

kaç gün atak ve seyir yaptın?? şuan güçlendirme evresindemisin? tebriklerrrrr

Son düzenleme:

sendeki gibi aynı hisler bendede olustu burda bir çok arkadasın bununla ilgili yazmamasına da ayrıca sasırdım. saglık konusunu bir ben taktım sanmıstım ama sende varmıssın. gercekten arkadaslar bu tarz seyleri yazarken basını sonunu neden nicinlerini cidden diyetle mi direk ilgili vs bilgimiz yoksa yazmasak daha iyi degilmi motive olmus diyeti uygulayan kisilerin moralini bozuyor bu az done ile verilen haberler. yazan arkadasın nickini hatırlamıyorum ama dbu diyeti yapan biri olarak daha çok bilgi istemek mumkun degilmi o tanıdık bobreklerini kaybeden kisiden.

bobreklere ultrasonlamı baktılarda fonksiyonlarının iyi olduguna karar verdiler? benim oglumun bobrek tası sorunu var bebeklikten bu yana bobrek ilgi alanımız maalesefsi her tur tahlilini vs yaptırdık bilirim. bobrek fonksiyonları en dogru sintigrafi ile olculur bunu yaptırmadınız heralde?
benimde en buyuk korkum kolesterol falan degil bobrege birsey olması dedigim gibi zatn hassas noktam umarım okuyordur o konuyu yazan arkadas biraz olsun bilgi getirir bize

nası yani yaa yapma etme korkunç tabi abartmak derken nası abarttın ama naparsan yap ik igund 5 kilo hani hiç guclendirme yapsana hadi olabilir diye fikir yuruteceim ama guclendirmedne sonra asla olmaması gerek

aramiza hosgeldin canim. mesajini okuyunca sasirdim. butün gün saadece bunu mu yedin, halsiz düsmen cok normal.cünkü gercekten cok az yemisin tatlim. et, tavuk, balik yiyebilirsin. acliktan fenalasmis olabilirsin. unutma atakta cok protein yemen lazim (yani ac kalmamalisin) degilse vucudun aclik hissettikce kilo vermek yerine depolarsin. bence kendine iskence yapma. karnini izinli yiyeyeceklerle doyur. yogurdu aralarda yiyebilirsin. yemeklerin yanindada yiyilirsn istedigin kadar (tabi meyveli yogurtlarda günde 2 taneyi gecmemelisin ve light olmasina dikkat et)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…