Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın herkese.
Bu sabah tartıldım bende 71,4 çıktım.
18 Aralık başlangıç 76,3
Giden kilo 4,9
Çok yavaş gidiyor gibi me geliyor ama bilemiyorum. Vazgeçmek yok elbette.

Benimde sorunum çalıştığım için dışardan yiyorum sürekli ve ne kadar da olsa yağlı oluyor biraz yemekler.
Yada bana öyle geliyor bilemiyorum.
Neyse yine de şükür.
İşallah haftaya 70 li bi rakam görmeyi diliyorum.
Bu hafta biraz daha dikkatli olacağım hatta yemeklerimi evden getireceğim.

öncelikle aramiza hosgeldin irem özgecim, atakta yenilmiyor canim, seyirde de abartmamak sartiyla nefsi köreltecek kadar yemek gerek. ben adet öncesi tatli krizlerim tuttugunda yapmistim ilk basladigimda. bu defa hic yemedim.

Hoşbulduk canım. Teşekkür ederim eğer kriz tutarsa yerim artık aldım hala duruyor elim gitmiyor.
Nasıl bir psikolojiyse artık.

Rabbim tez zamanda önce göbişini sonra kucağını bebeğinle doldursun işallah.

kızlar adetime çok az kaldı kendimi aşırı şişmiş hissediyorum.bugün tartılıp tartıyıda adet sonrasına kadar kaldırdım.bu şişlik iner dimi ya moral verin bana sanki karnım patlayacak gibi

Adetin 3. günü vücut tuttuğu suyu bırakır cnm.

Evet regl bitince şişlik iniyor hemde baya farkediyor.

mrb kizlarrr vbende basliyorum yarin dukana.6 gunluk atak verdi dukan sitesi bana.yarin basliyorum.bu diyet digerlerinden farkli olucak cunku cuma basliyorum baslangic kilom 87 hedef 65...

Hadi bakalım hayırlı olsun. Bol azimli günler dilerim.

İşallah bende görürüm 6lı rakamları. Sanki hiç göremeyecekmişim gibi geliyor.

Maşallah süper değişim

bugün regl oldum zaten kaç gündür adam akıllı bir değişim yoktu kilomda..şimdi bir hafta hiç olmaz..ıyyy çok sinir bozucu.

telli turna bende listeye girmek istiorum daha dikkat edilir o yusden saten dopinge ihtiyacım var başlama tarihim 30.12.2011 başlama kilom 70 şimdiki kilom 65.7

kızlar bugün atakda 4.günüm ve dün ile bugün aynıyım (
sizler olmasınız ben bu diyeti bırakırım ama burdan çok güç alıyorum iyiki varsınız...

bişey sormak istiyorum ;

limon+balzamik sirke ve kuru soğan her evrede serbestmi?

kafam durdu, aşırı unutkanlık ve durgunluk var..hatta algımda düştü (

benim motivasyonum giderek düşmekte.ama kaçamak yapmadım henüz....

arkadaslar kilo bildirimi vs gibi bir düzen bilelimde kurallari bozmayalim :) ben burayi izlerken hic görmemistimde oyuzden hic sormamistim..sayet varsa öyle bir sart uyalim bizde

@tombis sende ne guzel kilo vermissin tebrikler

sagolasin canim benim. telli turnamiz vardi bize kilo tablosu hazirlamisti, baya moral veriyordu. hamileliginden dolayi rahatsizligi oldugu icin bu hafta gelmedi hic,her persembe kilo bidirimi yapiyorduk. insaallh tez zamanda bulantilarii atlatir.

çok teşekkür ederim hepinize ilk ay düzenli Leslie Sansone yaptım sonra gevşedim aslında şimdi de yapmam lazım inş tekrar başlarım :)sevgiler...

spor yapmanin faydalari iste bende baslasam süper olcak

bugün regl oldum zaten kaç gündür adam akıllı bir değişim yoktu kilomda..şimdi bir hafta hiç olmaz..ıyyy çok sinir bozucu.

§§IIIIIT arkadasimmmm moralini bozmak yok ,öncelikle gecmis olsun. bence hemennnnn tartiyi 1 hafta ortalaliktan yok et, diyetin devamliligi icin moral yüksek olmali tatlim!!!

telli turna bende listeye girmek istiorum daha dikkat edilir o yusden saten dopinge ihtiyacım var başlama tarihim 30.12.2011 başlama kilom 70 şimdiki kilom 65.7

efsuncum baslayali 14 gün yani 2 hafta olmus 5kilo gitmis nerdeyse, bu cok güzel devamida gelir insallah tebrik ederim!

günaydin hayirli sabahlar dukancanlarim benim!!!

güne -600le baslamak cok güzelmissss. suan 73,2 ciktim tartida. bu ay sonuna 6li rakamlari görürmüyüm acaba? ilk hedefime ulasmayi heyecanla bekliyorum.

günaydin hayirli sabahlar dukancanlarim benim!!!

güne -600le baslamak cok güzelmissss. suan 73,2 ciktim tartida. bu ay sonuna 6li rakamlari görürmüyüm acaba? ilk hedefime ulasmayi heyecanla bekliyorum.

ben de.umarım ineriz o kilolara ama ben 27 aralıktan beri sadece4 kilo verdim..:

ben de.umarım ineriz o kilolara ama ben 27 aralıktan beri sadece4 kilo verdim..:

canim yesil cay iciyormusun? kilo vermede cok etkisi oluyor. günde 2 kupa icmeye dikkat ediyorum. yag yakimda ve metebolizmaya hizladirmada faydasi oluyor.

canim yesil cay iciyormusun? kilo vermede cok etkisi oluyor. günde 2 kupa icmeye dikkat ediyorum. yag yakimda ve metebolizmaya hizladirmada faydasi oluyor.

yeşil çay inanılamz tansiyonumu düşürüyor benim.öok zorlanıyorum içerken ama yine de demek lazım gibi..

yeşil çay inanılamz tansiyonumu düşürüyor benim.öok zorlanıyorum içerken ama yine de demek lazım gibi..

tansiyonu nasil düsünüyor?:44: bu konuda malesef hic bi bilgim yok. ben saadesini icemiyorum.limon aromalisini veya elmalisini iciyorum, yesil cayin tadi gelmiyor.

yeşil çay bende de baş dönmesi yapıyor sadece 1-2 dakika demliyorum sonra çıkarıyorum bardaktan o zaman bişey yapmıyor günde bir fincanıda geçmiyorum ve onuda sabah kahvaltıda içiyorum. deneyebilirsin:)

selam kızlarrr günaydınn
günlerdir aranıza katılamadım malum yıl sonu çok yoğunum..

gün geçtikçe dukana iyice alıştım 19 ocakta 1 ayım dolucak en son tartıldığımda hiç kendimi kilo vermiş göremedim galiba bvu hafta takıldım kaldım 66,6 da. pazar günü tartıldım bide dün sabah aynıydı moral düşüyo tabi gram oynamayınca ama olsun gidicek ben biliyorum...hepinize bol -ler diliyorum..

yeşil çay bende de baş dönmesi yapıyor sadece 1-2 dakika demliyorum sonra çıkarıyorum bardaktan o zaman bişey yapmıyor günde bir fincanıda geçmiyorum ve onuda sabah kahvaltıda içiyorum. deneyebilirsin:)

bir de onu denyeyim bakalım..

benim motivasyonum giderek düşmekte.ama kaçamak yapmadım henüz....

Motivasyonun artması için kendine bir beden küçük bir kıyafet al. sonra da içine girmek için hırs yap bend epek bi işe yarıyor cnm.

Günaydııın

Bugün kendimi çok ince hissediyorum züğürt tesellisimidir bilmem ama öylee :)))
Tartımı şaklamıştım, bakalım haftaya salı kilo verdiğimi görebilecek miyim ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…