Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Takdir ettim kendimi o kadar pasta böreğe dayandım yaaa. Helal olsun bana. Üstüne bir de 45 dk yürüyüş. Aştım ben aştım kendimiii :)

ne güzel iste bu bi defa hayir dedinmi is tamamdir. tebrik ediyorum arkadasim. bu aksam annem yufka islatmis, yaninda patates haslamasi vardi ki bayilirim, envayi cesit kahvaltiliklar.. ama hic birine dokunmadimmmm. sadece peynir yedim, cok azda haslama et yedim normalde dayanamaz yerdim ama yemedim. ailemde kimse bilmiyor diyet yaptigimi, söylemicemde. kiz kardeslerimden biri biliyor yanlizca

Yapılan bir araştırmaya göre diyet yaptığını söylemeyen kişilerin söyleyenlere oranla daha başarılı oldukları ortaya çıkmış. Diyet yaptığını söyleyen ve kaç kilo verdiğini paylaşan insanlar dışarıdan gelen tepkilerden etkileniyor ve gevşemeye başlıyormuş. Kişiler başarı elde ettiklerini düşünüp diyeti bırakıyorlarmış. Söylememek en iyisi bence :) sen başarabildiysen ne güzel

haklisin cok dogru gercekten. diyette oldugumu söyleyipte kilo veremedigimde veya pes edip diyeti biraktigimda o bakislari tekrar görmemek icin söylemedimmm. zayiflayinca anlatirim insallah

hemen yap ve içmeye basla süper birsey benim buzdolabımda herzaman bulunuyo sık sık yaparım tadıda cok güzel
sağol canım, işe yarıyor olmasına sevindim
bende o yüzden kararsız kaldım ama 3 litre su diyor ve günde 3 kere içince nerdeyse 1 hafta yeter bu, aldığımız limon ve elma miktarı oldukça az oluyor yani
işe yararsa yazarım burda
diğer sitede 2 aylık yarış yapıyoruz 8 kişi, malum benim metabolizmam 20 kilonun sonunda yavaşladı ve hızlandırmam lazım...
2 ayda bahaneyle zor ama 14 kilo verip güçlendirmeye geçmek istiyorummmmmmmm

haklisin cok dogru gercekten. diyette oldugumu söyleyipte kilo veremedigimde veya pes edip diyeti biraktigimda o bakislari tekrar görmemek icin söylemedimmm. zayiflayinca anlatirim insallah

Burada da giden kiloların arkasından bir kutlama yaparız

allah kolayliklar versin canim, metoblizmanada hiz . masallah cok güzel kilo verdin. vucudun yeni bedenine alismakta ve kilo vermemek icin direnmekte bence. bu karisimin faydasi olur da tekrar kilo vermeye baslarsin insallah. bende kaynattim biraz sogumasini bekliyorum. bakalim ne etki edicek.

günlügümde günün mönüsünü yazmistim aynini kopyaliyorum

SALI
SABAH:2dilim cemensiz pastirma,1 yumurta,1yk yagsiz tuzsuz lor,1minik salatalik tursusu, 4minik krep

ÖGLEeynir soslu balik

ara:1 yumurta 2 krep

AKSAM:ceyrek tavuk gögsü minik sos tabaginda yogurt ile

3lt su

SPOR30 dk yürüyüs

mekik 50

duvar sinavi 30

30 ar defa yine bel hareketi

*1,5 yemek kasigi yulaf kepegi ile asagidaa goruldugu gibi minik krepler yaptim ..6 tane cikti..dördünü sabah , ikisini arada yedim

Isvicre canim almanca konulusuyor, kahve bölümüne dikkatli bakmadim sanirim un reonlarina baktim orayi neden ihmal ettim bende bilmiyorum, yarin gidersem bakicam, cok tesekkür ederim.

kızlar koşu bandı kullananlar hangi hızda yürüyo acaba?
30dk dan fazla yürüyende varmı

ben 6,3 hızında ve yarım saat yuruyorum hergun hemen hemen ve bu surede yaklasık 3 km yolyapmıs oluyorum 45 dk yaptıgımda oluyor ama halim pek kalmıyornadiren

hanımlar,
boza serbest mi acaba? :26:

hiç sanmam boza bugday kokenli bir içecek bol nisasta li sanıyorum emin degilim ama karbonhidrat deposu yani sakın içme

merhabalar,

kısaca kendimi tanıtayım. kk nin birkaç topginde yillardır varım burada da olacagım insallah sizlerle bundan sonra.

34 yasındayım 12 yasında bir oglum ve 2,5 yasında bir kizim var. ve halen gebelikten kalma kilolarla ugrasıyorum. oglumdada aynı sekilde 3 yasında iken zayıflamıstım bunda daha erken kilo vericem o kadar sene beklemiycem dedim ama yaklasık biryildir diyete bir baslıyorum bir birakıyorum yapsamvericem biliyorum birkaç kez geçmis yillarda diyetisyene gittim mantıgını çok iyi biliyorum isin ama bir kesinlik olmayınca dr kontrolu vs irademi birturlu toplayamadım

3 arkadasımın dukan diyetiyle acayip kilolar vermesi ile bende onc ugrasamam yapamam vs dedim ama baktım kendime hakim olamıyorum ve çok mutsuzum surekli kafamadaeski kiloma inme hayali son care buymuscasına basladım inanılmaz birmotive ile.

ilk seyir gunumde 3 gun atak sonrasında bir toplulukla kahvaltıya gittik ama aman allahım ev degil pastane sanki 20 cesit borek corek tatlı pasta vs vardı kendime yaptıgım yulaf ekmegim ve peynir çesitleri ile kahvaltımı yaptım benim için donum noktası oldu

gelelimkiloma

bugun tam bir hafta bitti atak a basladıktan bir gun sonra adet oldum baslangıc 74.5 bu sabahki kilom 72.7 adetin son gunu yarın daha inermi adet sisligi bilmiyorum kitapta adet donemi 3. gun gibi tutulan su birakılır yazıyor vucuttan. her sabah heyecanla uyanıyorum tartılacagım diye en son 3,5 sene once 72 li rakamları gormustum 6 ları gordgum gun evde timsah yuruyusu falan yaparım sanırım:) gozlerime inanamam.
bu arada boyum 1,70 olmak istedigim kilo 62-63 gibi yani bi 10 kilo daha var onumde
herkese kolaylıklar diliyorum

böğğkk çok çirkin görünüyo :2: hiç bana göre bişi yok o listede

sanada merhaba arkadaşım, bende günlerdir burayı takip edip kendime güç veriyordum, ve dün başladım diyete..92 kiloydum bugün sabah 90,8 geldim..işe nasıl mutlu geldim anlatamam..benim hedefim 70 , bana yeter yani..ikinci bebeği düşünüyorumda..alttaki çizelgeyide ekleyemedim, nasıl ekleyebilirim?

günaydin,,

sabah tartildim veeee 1 bucuk kilo gitmis tam 2 günde bukadar gitmesi motive etti beni..bugün son atak günüm..sonra önümde uzun bir seyir evresi var 119 gün cikmisti testte..azda degil: / kolay gelsin hepimize..

BILGEEEEE sabah sabah girmiycektim,seni merak edip girdim , sende girmemissin henüz..atak sonrasi bir haftadirda tartilmiyorsan 5 kilo gitmistir kesinartik aksam görürüm

ben, sabah kahvaltimi yaptim..simdi 1 adet tatlantiricili kahvemi iciyorumB)

hosgeldiniz,,basarilar

Isvicre canim almanca konulusuyor, kahve bölümüne dikkatli bakmadim sanirim un reonlarina baktim orayi neden ihmal ettim bende bilmiyorum, yarin gidersem bakicam, cok tesekkür ederim.

rica ederim,,özel bio fln düsünürsen reformhauslarda vardir..diger türlü real kaufland fln mutlaka vardir yani vardir degil var:)

herkese güzel keyifli bir gün diliyorum..

insallah istediğin kiloya ulasırsın

günaydın hanımlar bu sabah itibariyle 82.7 gösterdi baskül 17 sine kadar atak evresine devam herkese kacamaksız günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…