Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

İksir diye dalga geçtim kendimle canım yaa, cildim ve sağlığım için her sabah maydanoz püresi içiyorum, sık sık elma sirkesi kullanıyorum, yüzüme gözüme ne bulursam sürüyorum, metabolizmamı canlı tutmak için bolcana acı tüketiyorum. Şükür hemoroid ve miğde sorunum yok. O nedenle sık sık bi kaşık yoğurda acı pul biber ve kuru nane koyup onu yiyorum. Bu diyette başladım gerçi buna. Kendimi çok sıcak ve dinç hissediyorum bu sayede. Bi kaşık light yoğurda bir çay kaşığı acı pul biber, azcık acı sos, azcık kuru nane ve bi tatlı kaşığı yulaf kepeği koyup yiyorum. Olmadı haşlanmış tavuk yanında sos gibi sunuyorum kendime ve tavukları buna bandırıp yiyorum

71 kilo ile dün sabah diyete başladım bugün tartıldım 69,300
birde akşamdan hazırlıyordum yiyeceklerimi, işe getirip yiyordum.
dün akşam unutmuşum hazırlamayı
hemen 1 yumurta haşladım, içine kırmızı biber ve diyet peynir karıştırıp geldim.
yanında yulaf kepekli yoğurt.
yumurta tok tutar diye biliyorum. inşallah idare eder :)
akşam kendime ziyafet çekmeyi düşünüyorum :)

hmm gerçekten enfes bir tat.. düşününce bile canım çekti
öğlen oldu acıktım zannımca

bu arada birşey sormak istiyorum, bir zamanlar müstakbel görümceme öğlen dışarda yemek yiyelim sözü vermiştim, sonra diyete başladım.
dün msj attı, bu hafta gidebiliriz diye gidelim gitmesine deee ben ne yiyeceğim, PS günüme denk gelsin diye çarş gidelim dedim ama ne yicem bilmiyorum :26:
tavuk döneri yada et döneri ekmeksiz yesem olur mu, yada tavuk grill diyor ondan yesem? ya bulamazsam bişey

çok geçmiş olsun, ağrı için karanfil tavsiye edebilirim. biraz uyuşma hisedersin ama ağrıyıda hafifletir tekrar geçmiş olsun.

nerdesin arkadaşım????????? bıraktın beni, motivasyonum yerlerde bu ara
çevirip çevirip bana son yazdığın fırça dolu mesajı okuyorum kaçamak yapmamak için
geçmedi mi daha bulantıların??????? özledim vallahi seni........

merhaba arkadaşlar, bende bugün aranıza katıldım ayrıca bugün dukan diyetine başladım.sizleri okudukça diyeti bırakmayacağım diye sürekli tekrarlıyorum..destek olmak çok güzel..ayrıca bilgecim çok merak ediyorum yarın kaç kilo verdiğini müjdeleyeceksin bakalım :)

Izgara tavuk göğsü, ciğer kebap, şiş kebap, ızgara balık..Mesela yoğurdunu yanında götür tabağına bikaç kaşık koy, üstüne de baharat sepele ye canım. Aslında seçenek çok. Bu yiyeceklerin olduğu bir yere gidin. Döner de iyi fikir aslında, yağları varsa ayırıp yiyebilirsin. Yeter ki yağsız olsun her yol roma

Merhaba yarenk79 :) evet canım yaa öylesine heyecanlıyım ki anlatamam...Eğer bu çabayla zayıflayamazsam zaten kimse uğraşmasın boşuna dmeek ki bu diyet zayıflatmıyor diyip ağlıcam Kilomu büyük puntolarla yazayım en iyisi 10 gün atak yapıp, sporla destekleyip bir de her bişiyi deniyorsam 121 kilo olmamalıyım artık demi

ben vermiş olacağına inanıyorum ve gerçekten merak ediyorum..bide çizelge nasıl ekleniyor, ticker factory sitesine girdim ama beceremedim, yardımcı olabilirmisiniz..benimde epey kilom var ama vereceğim inşallah

Ben bi yürüyüp geleyim kızlar :) Bişiler yiyip çıkıcam, siz de öğün atlamayın sakın, öğle yemeğini unutmayın. He bi de oturmak yok, nerde hareket orda bereket Görüşürüz

yoğurttan ziyade ayran içerim, yağlı dedikleri ayran bile %2 oluyor, süt ürünlerindeki sınır bu zaten
ızgara köftelerin içinde ekmek var mıdır acaba yada ızgara kebaplarda? ne dersiniz kızlar ya?
olmadı döneri ekmeksiz yiycem napiim, tavuk döneri yerim onda da çok yağ olmaz inş.

canım bence mümkün değil hala 121 kiloda kalman. vermen gereken kilo çok olduğu için atakta baya kilo vereceğine inanıyorum ben

Son düzenleme:

efsuncum eger diyete uyarsan daha cok kilo verirsin canim, hem zamandanda tasarruf etmis olursun.

tebrik ederim canim, cok güzel kilo vermissin, durmak yok devammmmm

hayirdir nescim, adet dönemin yaklasmis olabilirmi? hormonlar degisimi moral bozukluguna sebep oluyor bende. cok asabi, duygusal bisey oluyorum adet öncesinde. telli turna, demircan, bulut bebek 3de hamile oldugu icin aramizda olamiyorlar malesef.. keske olsalardi

arkadaşlar, sadece bu konuya yazılan yeni iletileri görüntülemek istiyorum bir kısa yolu varmı? bu forumda yeniyimde, her seferinde konu arattırıyorum..

SAOL CNM teşekkür ederim dediğini yapıcm

öğlende haşlanmış tavuk , lıght yoğurt (nane ve pul biberli)ve yulaf galetası yedim...galeta bence krepten daha başarılı oluyor.

Bugün yediğim bütün ürünler light. Dün evde olanlarla başlamıştım. şimdi tamamladım. öğlende tavuk göğsü yedim. 3 yemek kaşığı yoğurt yedim. yarım çay bardağı süt içtim. arada da activia yiyeceğim umarım bir sakıncası yoktur. bu diyete kızımla birlikte başladık. sizlerle birlikte başarırız inşallah. ama ben çok halsizim. sizde de oldumu? ayrıca senin dediklerini de uyguluyorum. elimden geldiğince yürüyüş yapmaya çalışıyorum. ama iş yerinde biraz zor oluyor.

bugün regl oldum canım, dün çok kötüydü ama herşeye canım çekti, hatta 1 tabak fındık,yarım göfret ve bir parça ekmek yedim
çok şükür bugün daha iyiyim, resmen psikolojim bozuldu akşam akşam, ilk defa evde isyan bayrağı çekip yattım, oğlumu eşim uyuttu, o kadar yani.......... sebebide yok üstelik, sadece hormonlar sanırım, artık 28 günü bırak 21 gün bile sürmüyor benim regl olmam
dukanın masraflarına et parasından sonra pet parasıda eklendi yani

tomris verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ama bi yerde bi tuhaflık var yav....bu dukan keki asla atak ve seyir evrelerine uygun bişi değil baksana mısır nişastası diyosun vanilya aroması diyosun bunlar kesinlikle yasak bu 2 dönemde...eminmisin?

bir de bugün adet oldum o yüzden duraksadım kiloda...aslında atağımın 4.günü bilge(sormuşsun ya...) yarın atağımın son günü ve muhtemelen yine bi kilo değişimi olmayacak hastalığım yüzünden.bakalım haftaya ne gibi sonuçlar görücem

bu arada kızlar özetlemem gerekirse cumartesi başladım bu diyete.55.5 kiloydum ve şuan yani atağımın 4.günü 53.5 kiloyum.nası sizce:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…