Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın hanımlar bu sabah itibariyle 82.7 gösterdi baskül 17 sine kadar atak evresine devam herkese kacamaksız günler

Günaydın kaç gün atak yapıyorsunuz ? kendinizi fazla sıkıntıya sokmayın dukan testinde kaç gün dedi bence en fazla 5 gün atak demiştir seyire geçmeniz sizin için iyi olacaktır 10 günden fazla atak sadece obezler için ve dr eşliğinde yazıyor . kaçamak yapmadan seyire geçin tabi siz bilirsiniz :) sevgiler ...

Peki nasıl yaptığını söyler misin ommur'cüm :109:

tabi ki. ben doğalsanın yulaf kepeğini kullanıyorum .üzerinde galeta tarifi vardı.
tarif şöyleydi sanırım
1,5 y.kaşığı kepek
1 yumurtanın beyazı
1,5 kaşık lor peyniri
ayrıcı ben biraz süt koyuyorum daha yumuşak oluyor (göz kararı)
köfte gibi yapıyorum yağsız tavada pişiriyorum.afiyet olsun....:))

Merhabalar bence de atak dönemini fazla uzatmasak iyi olur..17 sine kadar fazla gibi geldi bana.
Bugün 3. günüm sabah tartı 63.3 ü gösterdi, yani 600 gr daha gitti. 2 günde toplam 2 kiloya veda ettim. Kendimi çok iyi hissediyorum. Bunca zaman niye yapmadım bu diyeti?
Akşam tost makinasında köfte yaptım çok güzel oldu. Ekmek içi yerine yulaf kepeği koydum. Biraz fazla yaptım öğlen de onu yiyeceğim yoğurtla birlikte. Ha bu arada akşam arkadaş toplantımız vardı. Pastalar, börekler... Ben arkadaşıma durumu anlatıp tabak bile almadım. Sadece şekersiz çay içtim (tatlandırıcımı unutmuşum işyerinde)
Hep birlikte vereceği kiloları kızlar... Yaza birer çıtır olarak gireceğiz.:KK9::21:

Ben geldiiimmmmmmmmmmmmm :KK52:

Kızlar sabah uyanır uyanmaz tartıldım ama burda elektrik yoktu ondan bari yürüyüşe çıkıyım dedim, yürüdüm geldim ve hemen kilo çizelgemi güncelledim :KK62:

121 ile başladım şu an 113 kiloyum kızlar, bakalım ocak sonu kaç olacağım, inşallah aynen devam eder yaa çok mutluyum :KK66:

Kızlar sabah uyanır uyanmaz tartıldım ama burda elektrik yoktu ondan bari yürüyüşe çıkıyım dedim, yürüdüm geldim ve hemen kilo çizelgemi güncelledim :KK62:

121 ile başladım şu an 113 kiloyum kızlar, bakalım ocak sonu kaç olacağım, inşallah aynen devam eder yaa çok mutluyum :KK66:

tebrikler canım ilk kutlayan ben olayım:)

118::21: :nazar: Maşallah. 7 kilo gitmiş. Çok güzel vermişsin.Tebrikler.

Son düzenleme:

tebrik ediyorum
çabalarının sonuçlarını aldın nihayet.valla kendim vermiş kadar gözlerim irildi

herkese başarılar....:KK52:

işte buuuuuuu.... süpersin bilge.. tebrikler..............:KK9::KK9::KK9:

gunaydınlar,

birsey danısmak istiyorum ama bilmiyorum onceki sayfalarda var 836 sayfa sanırım yazılmıs oku bul ordan dermisiniz yardımcı olurmusunuz:)

ben henuz bir haftadır dukan diyeti uyguluyorum ve kitabi okudunuz sanırım çogunuz biliyorsunuz sebze için miktar yazmıyor ve ben sebzeyi proteinden çok yemekten korkuyorum. asla sebze proteinden cok olmamalı deniyor ancak miktarı nasıl ayarlıyorsunuz ? bir porsiyon et ise yarım porsiyon sebze yiyerekmi mesela ?

birde seyir de olanlar 2 yk yulaf kepegi kullanıyorsunuz degilmi 1,5 degil o sadece ataktaydı sanırım ?
tepelememi orta ayarmı silme mi ne sekil kullanıyorsunuz ?
hiçbirseyi fazla yemek istemiyorum çok azimliyim bu ara kilo ve bu diyet konusunda her zaman basıma gelen birsey degeil bu motivasyon bulmusken bu halimi tam yapayım istiyorum
yanıtlarınız için simdiden tesekkurler

tebrik ediyorum
çabalarının sonuçlarını aldın nihayet.valla kendim vermiş kadar gözlerim irildi

herkese başarılar....:KK52:

Ayyyyyy çağlacım çook çookk teşekkür ederim sen de beni takip edip paylaşıyorsun diyetimi çok sağol canım yaa :KK70: İnşallah normal ölçülere de beraber burda ulaşırız, tabi ulaşacak olan benim de, yanımda olun yani :kk77:

işte buuuuuuu.... süpersin bilge.. tebrikler..............:KK9::KK9::KK9:

Sen de sağol yarim, başaracağız biz bu işi yaa :129:

X