Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ilk defa bir ürünün almanyada turkiyeden daha ucuz oldugunu görüyorum:))

dün rossmanda yulaf kepegi almistim bio olan 1,99€ normal 1, 79 du..ilk realden almistim ordada 2,59€ du.

Pia bende 1.99 franka aliyorum bio olani. Normal olani daha da ucuz. Bir de süt tozu bulabildin mi Almanya'da? Bulduysan nerede, resmi var mi

1 Türk market 3 tane de büyük markete baktim ama bulamadim, belki de süt tozu oldugunu anlayamadim canim bilemiyorum, yeni alisiyorum buralara zaten ama arastirmaya devam ediyorum. Lor tarifi icinde tesekkür ederim canim, yedek süt almadim henüz alir almaz yapicam.

Hep beraber veririz inşallah bu kilolar gider :112:

SAOL CNM teşekkür ederim dediğini yapıcm

öğlende haşlanmış tavuk , lıght yoğurt (nane ve pul biberli)ve yulaf galetası yedim...galeta bence krepten daha başarılı oluyor.

Peki nasıl yaptığını söyler misin ommur'cüm :109:

İnşallah bilgilerini genişletip istediğin kiloya ulaşacaksın bizle birlikte. Yeter ki kararlılığından vazgeçme ve hep bizimle, burada ol. O zaman aynen sürer motivasyonun :107:

Başlangıç için güzel bana göre. Adet döneminde kesinlikle diyeti bırakma ve tartılma. Adetten sonraki hafta içinde belli olacak kilo durumun. Kilo vermeye devam edersin ama adette bunu tartı sana söylemiyor maalesef. Bol şanslar mı diyim Allah azim versin mi diyim ne diyim bilemedim kızlar

Bu arada ben bi yaramazlık yaptım ama utanıyorum söyleyemiyorum

slm kızlar dün 61.7 ile başladım bu sabah 60.5:))) gözlerime inanamadım,çok mutluyummmm.biraz halsizlik oldu bugün,sınav görevim vardı,yanıma su almamamışım;çok zorlandım.Bundan böyle yanımda su taşımam gerek sanırım.hepinize tartıda bol -----ler dilerim.

henüz almadim gerekmiyor daha haftaya alirim heralde..ama süttozu iste süttozu almanca milchpulver reformhauslarda vardir yada buyuk marketlerde..belcika isvicre ?? neredesin? bulundugun yerde fransizca mi konusuluyor? istersen bulabilirim tam adini fransiz arkadaslardan..tabi bölgende fransizca konusuluyorca..diger bölge dillerini bilmiyorum..kahve satilan bölümlere bak

oo tebrikler..ben sabah baktigimda 600 gr gitmisti senin daha cok gitmis.. yarin sabahta bakicam..atak evresinde biraz sik bakariz ..sonra haftada bire aliriz bizde:)

bugünüde gayet uygun firesiz atlattim..günlügüme yaziyorum mönümü burayada yazmiyim simdi..zor geldi:)

Teşekkür ederimmm:)) seni de tebrik ediyorum;şok oldum ama bu kadar çok farkedeceğini düşünmemeiştim bakalım yarın ne olacak????? merakla bekliyorum.bu arada sabah kahvaltın nefis görünüyordu,ben çalışıyorum uykuyu özenli kahvaltıya tercih ediyorum,ama senin tabağına çok özendim.kahvaltın böyleyse diğer öğünlerini düşünemiyorumm:))

tesekkür ederim onlarida resmederim birara bende merak ediyorum yarini..belki atagi 3 gün yaparim sütümü etkilemesinden korkuyorum..abartma diyorum kendikendime..bakalim :S

selam hanımlar
bol motivasyonlu ve bol eksili günler diliyorum öncelikle
bugün atakta 4.günüm
yalnız hareket ettikçe çok terliyorum
mesela evi topluyorum,süpürüyorum vs acayip terliyorum
diyetten önce böyle bir şey yoktu..size de oluyor mu böyle?

iyi aksamlar hanımlar bu saate kadar kacamaksız devam ettim biran önce yatmak istiyorum aksama dogru bi halsizlik oldu

sabah yulaf kepekli krep form cay

ara yogurt

öglen malesef yok

aksam haslanmıs tavuk yogurt

2 litre su yatmadan 1 fincan yesil cay 40 dakika yürüyüş

canim misir nisastasini 1 tatli kadar kullanabiliyorsun, vanilya aromasinada izin var. hatta ben canim tatli istedigi zaman light yogurdun icine bi kac damla katip vanilyali yogurt yiyorum. cok güzel oluyor.

adetliyken bile kilo verebiiyorsan emin ol ki, suanki kilondan daha fazlasini vermissindir canim. tebrik ederim bence adet bittikten 2 gün sonra gercek kilon daha net cikacak, o zamana kadar tartilma, bosyere moralini bozmamis olursun.

cok güzel canim, tebrikler. insallah 2-3 ay sonra bende senin suanki kilonda olabilirim

yorgunluk oldu, bas agrisi oldu ilk günler ama terleme olmadi canim bende. bitki cayi ictigim zaman terlemeye basliyorum ben. suya dikkat etmelisin tatlim, terledikce su atiyoruz. su icmeyince kiloda zor gidiyor.

yürüyüslerinin karsligini hem kilo verip hemde incelerek alicaksin insallah canim. ögleyi neden atladin diycektim ama bugün bende yiyemedim. daha dogrusu sabah erken kalktim islerim vardi disarda. onlari halledip gelmem ögleyi buldu. kek yapip yesil cay esliginde yedim. arada yogurt yedim. aksamda et haslama yedim, yaninda biraz lor peyniri biraz beyaz peynirle. suyu az ictim galiba bugün emin degilim. yürüyüs yapmaya mecaliim kalmadi malesef. suan bile gözlerim kapaniyor ama uyumamam lazim, daha kiyafetlerimizi ve canatalarimizi hazirlamam gerek... oy oyyy oyyyy kalkmaya üseniyorum cok yorgunummm!

kızlar bugün atağımın 7. ve son günü şimdiden 4,5 kilo gittiçokmutluyum ayrıca yarın sonunda sebze yiycem o kadar özledim ki ...şu kiloları bi versek daha ne isterim ..

metabolizma hızlandırıcı çay tarifi buldum, yapanlar çok memnun ama içinde elma var, pişince suyunu süzüyormuşsun
kararsız kaldım, yapsammı acaba
tarifi bu, ne dersiniz??????????

METABOLİZMA HIZLANDIRICI ÇAY:

2 ADET ELMA
1 ADET LİMON
2 ÇUBUK TARÇIN
1 TATLI KAŞIĞI TANE KARABİBER
1 TATLI KAŞIĞI KARANFİL
3 LT SU

BUNLARI ÇERİ ÇÖPÜYLE DOĞRAYIP HOŞAF GİBİ AROMASI ÇIKANA KADAR KAYNATIYORSUN. SONRA İYİCE SÜZÜP HATTA SIK İYİCE, SOĞUK OLARAK HER YEMEKDEN ÖNCE 1 FİNCAN İÇİYORSUN.

AY BENİMDE CANIM İSTEDİ HA YAPSAMMIKİ:)))

canım naber ya forumda göremedim 2 gündür merak ettim canım ne yaptın meme olayını sütün azaldımı

kızlar bugün atağımın 7. ve son günü şimdiden 4,5 kilo gittiçokmutluyum ayrıca yarın sonunda sebze yiycem o kadar özledim ki ...şu kiloları bi versek daha ne isterim ..

tebrikler canim, senin adina cok mutlu oldum. insallah bu diyetle bu defa olacak, buna tüm kalbimle inaniyorum.

nescim bu tarifi bende okumustum hatta yapicaktim ama icinde elma ve limon olunca dukana uyup uymadigini bilmedigim icin vaz gecmistim. malzemeleri bile almistim. yanliz 2 degil 3 elmaydi. hatta topigi bile var bu formulun.

sakincalimi arkadaslar, bilen varsa lütfen bizi aydinlatsin. eger bi sorun olmicaksa yapalim belki daha hizli gider kilocuklarimiz bilen varsa simdi bile kaynatirim yanliz nescim su ceri cöpüyle dogramayi anlayamdim ben:26:

hemen yap ve içmeye basla süper birsey benim buzdolabımda herzaman bulunuyo sık sık yaparım tadıda cok güzel

bence olmaz bi zararı bitki cayı oluyo sonucta cer cöp derken kabuklarıyla limonu ve elmayı 4 e bölerek atıyosun cekirdeklerini cıkarmıyosun

Takdir ettim kendimi o kadar pasta böreğe dayandım yaaa. Helal olsun bana. Üstüne bir de 45 dk yürüyüş. Aştım ben aştım kendimiii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…