Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben atak evresinde sabahları yulaf kepeginden krep yapmayı düşünüyorum hem daha doyurucu olur

Son düzenleme:
Günaydınnnnnnnnnnnnn

2 yumurtalı, yulaf kepekli ve light peynirli, maydanozlu omletimi yedim, çayımı, suyumu içtim, kalkınca hemen ılık suyumu da içtim :82:

Azcık çalışıp, yürüyüşe çıkıcam, sonra gün içinde light yoğurt, lor peyniri ve balık yemeyi planlıyorum. Bugün yememden biraz kısıcam. Sanki dün miğdemi çok doldurdum gibi hissettim :83:

Yarın büüük gün, tartılacağım kızlarrrrrrrrr

himm onun tadi aynı omlet gibi canım zaten bi cesit omlet ben yuluaf kepegiyle light yogurtu karıstırıp yiyiyom o zaman yulafın tadı gelmiyor sabahları onu yiyiyorum ben oglen ya balık yada haslanmıs tavuk aksamda aynısı ama aksam yanına yogurt yiyiyorum bide 2 litre su iciyorum sonra baybay kilolar ben dun basladım simdiden 1.3 kilo verdimmm

benim sabahları kahvaltı yapmaya vaktm olmadığından yani uykudan kahvaltıya zaman bulamadğmdn iş yernde yulaf kepekli yoğurdu mu yiyorum öğle yemeğnde biraz peynir ve haşlanmş yumrta yiyorum...

Günaydın... Atak döneminin 1. gününü atlattım nihayet. sabah tartıya çıktığımda tartı 63.9 u gösteriyordu. Gözlerime inanamadım 1.4 kg vermişim:124:
Diyete devam , kendimi çok iyi hissediyorum. Herkese başarılar.

afiyet olsun canım benim sen nezamandır yapıyosun ve kac kilo verdin bebem

Haftada 1 kez tartılmak yeter canım. Her gün tartılmayı tavsiye etmiyor uzmanlar

umarım ya teşekkürler canım bu arada

Günaydın sabah uyandım ilk iş tartıldım 84 kiloyum hemen dukan testini yaptım atak dönemi 6 gün hedef kilo 68 tarih ise 7 mayıs allahım herkese kolaylık ver

Amin canım Allah hepimize kolaylık versin. Üstesinden geleceğiz. Ki sizler bebek dünyaya getirdiniz; öyle zor bir şeyi başaran kilo mu veremeyecek hee

ilk gunum bitti ve 1.3 kilo vermisimmm hic ac kalmadımda gercekten cok guzel bir diyet ama yulaf kepegi biraz bagırsaklarimi bozdu ben yogurtun icine koyarak yiyiyorum o zaman tadı bile gelmiyor:2:

Yulaf kepeği bizim can simidimiz artık ömür boyu ona sarılacağız kabız olmamak için

Geçmiş olsun yarimcim yaa böyle demoralize olma, çökme. Her işte bir hayır vardır. Acelen yok nasıl olsa. Vereceksin kiloları. Sağlık en önemlisi

günaydın kızlarr...-800 pek keyifli ya --leri görmek tam anlamıyla rejimi eksiksiz yaptğm sölenmez ben çok merak ediorum nerdeyse 5 kilo gitti ödem mi acaba göbekde bi değişklik yok

İlk başlarda ödem, fazla su gidiyor canım. Vücut suyu atıyor ondan eksik çıkıyoruz. Vücut da haliyle inceliyor. Çok güzel olucaz çook

kızlar siz atak evresindeyken sabahları ne yiyodunuz

Aynı gün başlamışız.:13: Ben sabahları haşlanmış yumurta, diyet kaşar peynir süt veya ada çayıyla kahvaltımı yapıyorum. Dün öğlen konserve ton balığı (yağlıydı ama ben sıcak suda bekletip yağını aldırdım) yedim.Tabiki ligt olsa daha iyi.
Akşam fırın poşetinde Sarmısaklı,baharatlı tavuk göğsü yaptım çok güzel oldu tavsiye derim. 1 çay fincanı sütlü kahve içtim .Gündüz tatlandırıcılı çay, kahve, adaçayı, yeşilçay içtim bol bol. Gece yatmadan önce yoğurtla yulaf kepeğini karıştırıp yedim ve bol bol su içtim.

Yulaf kepeğini krepte hiç sevmedim. En güzeli omlete ya da yoğurda katıp tadını almadan yemek bence :101: Çok iyi gidiyorsun canım. Bol bol dökeceksin kiloları. Ben nasıl cümleler kuruyorum yaa gene devrikleştim

benim sabahları kahvaltı yapmaya vaktm olmadığından yani uykudan kahvaltıya zaman bulamadğmdn iş yernde yulaf kepekli yoğurdu mu yiyorum öğle yemeğnde biraz peynir ve haşlanmş yumrta yiyorum...

Eğer öğün atlamıyor ve kendini tok hissediyorsan sorun yok canım. Yeter ki aç kalma ve öğün atlama Bir de booool bool su tabi ki

Sağol canım sana da başarılar, hepimize başarılarrr... Motivasyonumuz hiç bozulmasın

afiyet olsun canım benim sen nezamandır yapıyosun ve kac kilo verdin bebem

Yarın atak bitiyor bende ve tartılacağım. 10 gün atak biçmiştim kendime. Hiç tartıya çıkmadım lesida'cım

Doğru söylüyorsun. kitabı okumadım aynen dediğin gibi kulaktan dolma bilgilerle başladım. Ama ne yapayım bir yerinden başlamak lazım diye düşündüm. Bugün daha doğru hareket ediyorum. Peynirim ve yoğurdum light, öğlen için tavuğun göğsünü teflon tavada yağsız kızarttım. Sabah yoğurtla kepeğimi yedim. iki tane rafadan yumurta yedim. çayımı artık tatlandırıcı ile içiyorum. biraz halsizlik var, sizde de oldumu bilmiyorum. sizlerin yardımıyla doğruları bularak yola devam etmek istiyorum. yaşım 42 boyum 160 kilom 72. kitabı okuyanlardan destek bekliyorum.

afiyet olsun canım benim simdi mutfakdayken uydurma bi yemek buldum Ben gecer sefer dukan diyetini yaptıgım zaman tavada yagsız kıymayı pisirip biraz baharatlar koyuyodum simdiyse icine ligth kasar peynir koydum tadi inanılmaz guzel oldu icine pul biber falanda koyuyorum herhalde artık hep bunu yicem peynir eriyince daha iyi oluyo normal yedigim zaman midem bulanmıstı plastik gibi biseydi cunku

günaydın kızlar her sabah ilk buraya bakıyorum herkesin diyeti nasıl gidiyo diye.bende light peynir ve yumurta yicem.okula götürmek içinde dukan keki yapcam bi arkadaş tarif vermişti pratik görünüyodu.şimdi dukan kekinde mısır nişastası var yiyebiliriz dimi ne bilim emin olamadımda.birinci sınıf okutuyorum varya ölüyorum yorgunluktan bu kadar besinle zor ayakta duruyorum okulda bazen.hepimize kolay gelsin

Gün içinde en az 1.5 litre su içtiğin,
Atak süresince yağsız, saf proteinle beslendiğin,
Bir de her gün 20 dakika yürüdüğün sürece sorun yok. Bu 20 dakikalık sporu evde spor aletin varsa onlarla çalışarak da değerlendirebilirsin. Sıfır şekerli zero gibi içecekler serbest ama bir bardak içsen ya da hiç içmesen daha iyi bence. Malum selülit falan yapıyor :18:

Yumurtanın sarısını tüketirken dikkatli olmalısın. Her gün 2 tane yeterlidir mesela. İçerisinde yağ olmadığı sürece hepsini her şekilde tüketebilirsin. Yulaf kepeği aldın mı :26:

yarın buyuk gun yanii ins guzel sonuclar alırsın bu diyetde motivasyon cok onemli birbirimize destek olmalıyız bende atakgı sinir olan 10 gun yapıcam bu gunude atladırsak 8 gun kaldiii. atak evresinde enfes kilo veriliyor ama insan sebzeyi bile ozluyor yahu

Günaydın, işin zor mesleğin zor. Kendine eziyet etme bu kadar. Aç bırakma kendini. Izgara tavuk, balık falan yiyebileceğin bir yer yok mu ya da ciğer kebabı falan? Ne biliyim bu diyet aç bırakmıyor insanı. Çok enerjimiz oluyor aslında :44:

Kilo çizelgesi hzırlamamışsın ondan merak ettim kilon kaçtı lesida

allah kolaylık versin sana benimde ikizlerim ilk okul birde ben 2 siyle basedemiyorum sen napıyosundur kim bilir

Günaydın kızlar benim güçlendirme 1 artı bir hedef kilo olarak değişiyor bakalım ne olacak kolay gelsin hepimize:) sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…