Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Çok güzel yaa Allah bize de nasip etsin güçlendirme evresini görmeyi :KK9:

Hızla başladık yani :KK76:

evt hayatım zaten hizli kilo veren bi yapım var tabi bozmassam aklımdan cok kotu seyler geciyo sonra beni asık oldugu ve beni begenmeyen okuzleri dusunuyorum sonra hirslaniyorum :KK70: asık olmanın diyetlerde cok faydasi var benden solemesii :KK70:

günaydin arkadaslar :KK66:

kahvalti tabagim.. ve ilk krebim:) dun sabah ve bu sabah arasinda taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 600 gr fark var ..saka gibi:)

$DSC02223.jpg

evt hayatım zaten hizli kilo veren bi yapım var tabi bozmassam aklımdan cok kotu seyler geciyo sonra beni asık oldugu ve beni begenmeyen okuzleri dusunuyorum sonra hirslaniyorum :KK70: asık olmanın diyetlerde cok faydasi var benden solemesii :KK70:
Yaa sorma sorma :KK51: Benim de sevgilim dal gibi. İncecik ve fiziği çok güzel. Ben yanında söylemesi ayıp balon gibi kalıyorum :78: Ondan zaten zayıflamak istiyorum yaa güzel güzel kıyafetler giymek, yaşıma uygun olmak istiyorum. 28 yaşındayım ama daha yaşlı gibiyim :85: Aşkkkk ey aşkk...

Evli arkadaşlar; çok merak ediyorum erkekler evlenince kiloya karışıyor mu :83:

Canim nasil yapildigini bilmiyorum, arastirmadim da ama simdi arastirip ögrenirim. Hic aklima da gelmemisti acikcasi :KK53: iyi fikir oldu bu, tesekkür ederim.

Yurt disinda yasayan varsa süt tozu bulabiliyorlar mi ben onu da bulamadim :26: Face de pogaca tarifi verilmis yine icinde süt tozu var, görünce aklim cikti ama süt tozum yok :KK53:

mutlaka yurt dışında da vardır süt tozu olmaması imkansız ve o süt tozu ile yapılan keke muhteşem oluyor ama dikkat orada da3 kaşık süt tozu sınır günlük limit yani.
sütü kaynatınca içine 1 tutam tuz at limon sık ya da sirke ilave edersen süt kesilir süzünce lorunu elde etmiş olursun

ya burada verilen tarifleri takip edebilmek cok zor oluyor..sayfalar öyle hizli ilerliyor ki

Günaydın sabah uyandım ilk iş tartıldım 84 kiloyum hemen dukan testini yaptım atak dönemi 6 gün hedef kilo 68 tarih ise 7 mayıs allahım herkese kolaylık ver

hosgeldin canim, kitabi okuyup baslamani tavsiye ederim. insallah hedefine hep birlikte burda ulasirsin. dualarina ictenlikle amiiiiiiin diyorum.

ilk gunum bitti ve 1.3 kilo vermisimmm hic ac kalmadımda gercekten cok guzel bir diyet ama yulaf kepegi biraz bagırsaklarimi bozdu ben yogurtun icine koyarak yiyiyorum o zaman tadı bile gelmiyor:2:

giden ödemde olsa insan cok mutlu oluyor, cok sevindim canim, tebrik ederim. böyle devam edersin insallah.

kızlarrr çoook kötüyümm :KK5: moralim acayip bozuk... dişim deli gibi ağrıyor... 4 gündür sadece suyla besleniyorum ve bu dikişler alınana kadar da sanırım böyle olucak :2: bir an önce iyileşmek... sonra danalar gibi doyana kadar yemek... sonra da dukana başlamak istiyorum... çook mutsuzumm çoookk :KK19::KK17:

allah acil sifalar versin yarim. dis agrisi hepsinden kötü. bi an önce iyilesirsinda aramizda görürüz seni. dikkat et kendine.

günaydın kızlarr...-800 pek keyifli ya --leri görmek tam anlamıyla rejimi eksiksiz yaptğm sölenmez :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: ben çok merak ediorum nerdeyse 5 kilo gitti ödem mi acaba göbekde bi değişklik yok :KK5:

evetttt ---lerle uyanmak kadar güzeli yok. dukanda hem yiyorsun karnin doyuyor sabahina ---ler görüyorsun. muhtesem bisey bu. tebrik ederim 800 gram süper . suan atak tamisin yoksa seyirdemi ?

Günaydınnnnnnnnnnnnn:KK42:

2 yumurtalı, yulaf kepekli ve light peynirli, maydanozlu omletimi yedim, çayımı, suyumu içtim, kalkınca hemen ılık suyumu da içtim :82:

Azcık çalışıp, yürüyüşe çıkıcam, sonra gün içinde light yoğurt, lor peyniri ve balık yemeyi planlıyorum. Bugün yememden biraz kısıcam. Sanki dün miğdemi çok doldurdum gibi hissettim :83:

Yarın büüük gün, tartılacağım kızlarrrrrrrrr :kk77:

günaydiiinnnnnn, afiyet olsun bilgecim. ben de üsendim kahvalti hazirlamaya. dünüün yorgunlugu var hala üzerimde. dayak yemis gibi uyandim sabah. heryerim agriyor.biraksalar uyuycam daha ama islerim var halletmem gereken. yarin okulda olucam. öglen 2ye kadar dersim var. eve gelene kadar aklima olacagindan emin olabilirsin:21:

Günaydın... Atak döneminin 1. gününü atlattım nihayet. sabah tartıya çıktığımda tartı 63.9 u gösteriyordu. Gözlerime inanamadım 1.4 kg vermişim:124:
Diyete devam , kendimi çok iyi hissediyorum. Herkese başarılar.

tebrikler canim :nazar: bende ilk yaptigimda 1.5 kilo vermistim. sakin dukani birakmayi aklinin ucundan bile gecirme tugracim. 2. ye baslayinca ayni oranda veremiyorsun malesef.

günaydın kızlar her sabah ilk buraya bakıyorum herkesin diyeti nasıl gidiyo diye.bende light peynir ve yumurta yicem.okula götürmek içinde dukan keki yapcam bi arkadaş tarif vermişti pratik görünüyodu.şimdi dukan kekinde mısır nişastası var yiyebiliriz dimi ne bilim emin olamadımda.birinci sınıf okutuyorum varya ölüyorum yorgunluktan bu kadar besinle zor ayakta duruyorum okulda bazen.hepimize kolay gelsin

günaydin... misir nisastasi az da olsa kullanbiliyoruz canim. allah kolaylik versin, ögrenci olupta diyet yapmak gercekten cok zor.

günaydin arkadaslar :KK66:

kahvalti tabagim.. ve ilk krebim:) dun sabah ve bu sabah arasinda taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 600 gr fark var ..saka gibi:)

Eki Görüntüle 323841

:nazar: tebrikler pia cim, devam gelir insallah. henüz kahvalti yapmadim, tabagin cok lezzetli gördümmmm:KK53: sanirim iyce aciktim bennnnn!!!:KK52:

Yaa sorma sorma :KK51: Benim de sevgilim dal gibi. İncecik ve fiziği çok güzel. Ben yanında söylemesi ayıp balon gibi kalıyorum :78: Ondan zaten zayıflamak istiyorum yaa güzel güzel kıyafetler giymek, yaşıma uygun olmak istiyorum. 28 yaşındayım ama daha yaşlı gibiyim :85: Aşkkkk ey aşkk...

canim esim ne kadar belli etmesede zayiflamami istiyor. daha kilolusun diye hic bisey söylemedi (kirmak istemiyor galiba). ama kilo verdigim zaman benden cok o seviniyor.

hayırr hiç karışmıyo aksine biraz topluu istiyo çok az erkek vardırr dal gibi bi kadın isteyen çok daha çekici geliyo gözlerine :KK23: tabi işiden kişiye değişr bu ben evlendiğimde 53 kiloydumm şuan 57 kiloyum ve diyet yapmak istiyorum 50 kiloya kadar düşmek istiyorum hamile kalmadan eşim izin vermiyo inadına akşamları çayın yanına mısır patlatıyo çerez getiriyo gıcıkk :113:

GÜNAYDIN KIZLAR
bugun seyir bitiyor ama hiç mutlu değilim hatta 1 hafta daha uzatsam mı diyorum çünkü
normalde olmam gerekenden 2 kilo fazlam var hatta 2 buçuk falan
idele ulaşana kadar seyire devam mı etmem gerek yoksa güçlendirmeye başlayım mı

benim nişanlım da göbişli ve ben o göbeğe bayılıyorum... :KK9: sporcu oldugum için iri kemikli bir vücuda sahibim ve kilo versem de çok incelmem gibi görünüyor ama göbeğimden nefret ediyorum... gerçi kuzucum çok memnun ona kalsa hep böyle kalıyım ama olmazzzzzzzzz............ dal gibi olucammm inşallah 38 beden gelinlik giyicemmmmm :KK12: veeee evlendiğim gibi hamile kalıcammm (Allah'ın izniyle) herşey muhteşem olucak... :KK49: :emir_bebek: ama çevremde çok gördüm sevgiliyken de , nişanlıyken de , kilolara müdahale etmeye çalışan beyleri... eminim evlendiklerinde daha da baskıcı oluyolardır... :KK22::21:

günaydiiinnnnnn, afiyet olsun bilgecim. ben de üsendim kahvalti hazirlamaya. dünüün yorgunlugu var hala üzerimde. dayak yemis gibi uyandim sabah. heryerim agriyor.biraksalar uyuycam daha ama islerim var halletmem gereken. yarin okulda olucam. öglen 2ye kadar dersim var. eve gelene kadar aklima olacagindan emin olabilirsin:21:

canim esim ne kadar belli etmesede zayiflamami istiyor. daha kilolusun diye hic bisey söylemedi (kirmak istemiyor galiba). ama kilo verdigim zaman benden cok o seviniyor.

İlgilendiğin için teşekkür ederim tombisim, yarın sabah uyanınca ilk iş tartılacağım ve çıkan sonucu hemen topiğimize yazacağım :18:

Benim sevgilim ilk tanıştığımızda kilo konusunda temkinliydi. Yani versen iyi olur gibi gibi sözler ediyordu. Ama sonra beni çok sevdi. Gerçekten çok seviyor ve bağlı. Şimdi, ne olursa olsun hiçbiri önemli değil, ben seni tanıdım sevdim nasıl biri olduğunu biliyorum, sen ne şekilde olursan ol ama benim ol diyor :127: Onu çok seviyorum. En azından normal ölçülere inmek istiyorum. Her şeyden önce bebek sahibi olmak için zaten zayıflamam gerekiyor. Şimdiden zayıflarsam her şey çok daha kolay ve güzel olur diye düşünüyorum canım :109:

hayırr hiç karışmıyo aksine biraz topluu istiyo çok az erkek vardırr dal gibi bi kadın isteyen çok daha çekici geliyo gözlerine :KK23: tabi işiden kişiye değişr bu ben evlendiğimde 53 kiloydumm şuan 57 kiloyum ve diyet yapmak istiyorum 50 kiloya kadar düşmek istiyorum hamile kalmadan eşim izin vermiyo inadına akşamları çayın yanına mısır patlatıyo çerez getiriyo gıcıkk :113:

Anladım vanillia'cım, İnşallah ben de o günleri görürüm yaa :KK70:

evetttt ---lerle uyanmak kadar güzeli yok. dukanda hem yiyorsun karnin doyuyor sabahina ---ler görüyorsun. muhtesem bisey bu. tebrik ederim 800 gram süper . suan atak tamisin yoksa seyirdemi ?

tombişçim ben diyeti biraz kendime uyarlıyorum açıkcası eşim musade etmio doğru duzgun birşey yemiuorsun die meyve falan yedirio zorla o yusden ne atak ne seyir ama en fazla atak gibi dewam ediorm bol protein aalmaya çalışıorm yulafımı yiyorm suyumu içiorm şöyle geniş düşünnce zayıflamma şansımız çok zor rahatszlık olmayınca çünkü eski beslenme alışkanlıklarımıza göre çoğunu bırakktık ekmek yok şeker yok su tüketimi olması gereken gibi bunlar zaten zayıflamamıza çok büyük yardımcı..

benim nişanlım da göbişli ve ben o göbeğe bayılıyorum... :KK9: sporcu oldugum için iri kemikli bir vücuda sahibim ve kilo versem de çok incelmem gibi görünüyor ama göbeğimden nefret ediyorum... gerçi kuzucum çok memnun ona kalsa hep böyle kalıyım ama olmazzzzzzzzz............ dal gibi olucammm inşallah 38 beden gelinlik giyicemmmmm :KK12: veeee evlendiğim gibi hamile kalıcammm (Allah'ın izniyle) herşey muhteşem olucak... :KK49: :emir_bebek: ama çevremde çok gördüm sevgiliyken de , nişanlıyken de , kilolara müdahale etmeye çalışan beyleri... eminim evlendiklerinde daha da baskıcı oluyolardır... :KK22::21:

Büyük konuşmayayım ama beni ilk gün nasıl sevmişse öyle kabul etmeli, en azından tavsiyeden öteye geçemez. Yani zayıfla zayıfla diye diretemez. Git kendine zayıf bul kardeşimmmm, derim gibime geliyor :KK45: ama evlenince öyle denmez tabi. O zaman insanın eşi olmuş oluyor. Rest çekemeyiz, gücümüze gider ama demi :KK50:

İnşallah 38'den vazgeçtim 42 beden gelinliğe gireriz yaaaa :26:

Gunaydinnnn hanimlarr
ben bu sabah + larla uyandim 3 gun once bi kucuk kacamak yapmistim
kraker yemistim ama bu hafta regli olmam gerekki artik ona bagliyorum moralimi bozmamak icin
yani resmen + 1 kilo yaa bence sebebi bu..... evet evet haftaya tekrar eskisi gibi eksileri gorurum insalllahhhhhhhh
hepberaber :))

ben diyeti bozuorm die bir suçluluk hissediordm ama çok halsz kalmııştm bişiler yiyince azda olsa topladm valla kendimi yolda yürümekte zorlanıodm işten eve gidince yermden kalkmak istemiordm ki başlayalı 11 gun oldu halszlık gecmesi lasımdı geçmedi o yusden pişmanlığm biraz geçti yani..

Gunaydinnnn hanimlarr
ben bu sabah + larla uyandim 3 gun once bi kucuk kacamak yapmistim
kraker yemistim ama bu hafta regli olmam gerekki artik ona bagliyorum moralimi bozmamak icin
yani resmen + 1 kilo yaa bence sebebi bu..... evet evet haftaya tekrar eskisi gibi eksileri gorurum insalllahhhhhhhh
hepberaber :))

Tabiki de adet dönemi ile ilgili su tutma olayı canım, moral bozmaya hiç gerenk yok :KK1: ama kaçamak yapmak da yok :KK52:

ben diyeti bozuorm die bir suçluluk hissediordm ama çok halsz kalmııştm bişiler yiyince azda olsa topladm valla kendimi yolda yürümekte zorlanıodm işten eve gidince yermden kalkmak istemiordm ki başlayalı 11 gun oldu halszlık gecmesi lasımdı geçmedi o yusden pişmanlığm biraz geçti yani..

Sağlık ve kendini iyi hissetme çok önemli.. Halsiz kalıp telef olduktan sonra diyetin kilonun ne önemi var ki, önce sağlık canım :KK39:

X