Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Birde kizlar her seferinde cizelgenizi nasil güncelliyorsunuz? Her seferinde yeniden mi olusturuyorsunuz tickerfactory de ?
ben her hafta yeniden yapıyorum çünkü her seferinde ayrı bir zevk alıyorum...
güncellemede yapılıyor ama daha kısa sürüyor kısaca o zevki vermiyor

aman ben halen kararsızım, açıkcası kendimi çok kasmadan azcık meyve, azcık kuruyemiş ve kazdan yemeyi düşünüyorum... tabi peşinede 4 veya 5 gün atak yapçam..
ama diyorumya halen düşünme aşamasındayım
ha bunu dukan kitapta falan yazmamış yanlış anlaşılmasın, sadece benim "küçük kaçamak büyük telafi" mantığım böyle

kızlar koşu bandı kullananlar hangi hızda yürüyo acaba?
30dk dan fazla yürüyende varmı
ben bayadım yürümüyorum, fırsatım olmuyor inan ki... ama yürüdüğüm zaman 2 km yi 29 dakikada yürüyordum, öyle nefes nefese kalmadan 4-4,5 arası bir hızla
arkadaşlardan çok daha hızlı olanlar var tabiki, benim dizim ağrıyor, kaş yaparken göz çıkarmayım diyorum o yüzden

telli turnam haftaya beni de eklersin artık değil mi? bugün 2. gündeyim daha..haftaya ben de kilo bildirimi yapıcam inş.

canım verdiğim linkleri incelersen eğer bunun bir zayıflama ilacı değil, bir besin takviyesi olduğunu anlarsın.
kırmızı biber hapı ile uzaktan yakından alakası yok,onun içeriğinde kimbilir neler vardır..
ayrıca spor salonunda satılacak bişey ne kadar sağlıksız olabilir?
hocanın söylediği tabiki doğru, kalp hızını arttırabilir cünkü bu bir çeşit enerji veriyor ve spordan önce alınması gerekiyor. spordan yarım saat önce 1000mg alıyorsun ve sporunu yaparken daha çok enerji harcayabiliyrsun yada normal zzamanlardaki gibi yorulmuyorsun. sporcu takviyesi olduğu için kalp nabzı yükseltmesi normal, ziraa nabız atışı hızlandıkça kalori yakımı artar.

Bayanlar selam:)

Bugün 3. günümdü Dukan Diyeti'nde. 59 olarak başlamıştım, bu sabah tartıldım, 56.6 kg'yum !=) Şaka gibi resmen. Sizce hızla verdiğim bu kiloları daha sonraki evrelerde geri alır mıyım acaba?:/

tamam kızlar saolun o zaman bende 3km ye yakın yürüyorum yeterli olur demekki daha hızlısına dayanımıycaktımda telaş ettim:)
hepinize iyi akşamlar diliyorum ..

diyete uyduğunda almayacaksın ama seyire geçince başlarda durmuş hatta almış gibi görünebilirsin abazısında dahama sonra ortalama haftada 1 kg gibi gidiyor kilolar .

yeni yıla -9.200 kaybetmiş belimi 8 cm inceltmiş olarak giriyorum. toplada 7 hafta da . çok güzel bir duygu. POpomda acaip küçüldü. daha 16 kilo var gidecek ama aşırı obezden, obeze terfi ettim. tek sorun çok halsizim. vitaminde kullanıyorum oysa.
yine de herşey çok güzel.
bu akşamı da ez az kaçamakla halledebilirsek iyi olacak
tüm arkadaşlara güzel bir dukan günü ve gecesi dilerim. hepimize -- lerle geçecek bir yıl ilk dileğim

günaydınn kızlarr
hepinize mutlu,sağlıklı,güzel,süperr ve zapzayıf bir yıl diliyorum:))
inşallah allah herkesin gönlüne göre versin...MUTLU YILLAR DUKANCANLAR

günaydın arkadaşlar atak dönemim 2 gündü ve ben 2 gunde 2.8 kilo vermişi şaka gibi ya dün tartının üzerine korka korka çıktım ama ağzım kulaklarımda indm valla:)) zor dayanıorm ama kahvaltılıklara falan yaneyse giden kiloları görnce gaza geldm herkese yeni senede bol eksiler:)

Telli turna ellerine sağlık canım...

Bugün seyirin 3 günü.Ataktan sonra +++lardayım ..Dün +500 idi neyse ki bugün -200 oldu da biraz moralim düzeldi..Ama seyire geçince bu kadar fark beklemiyordum çok moralim bozuldu valla...Dönmek yok dedik ya yılmakta yok.Vereceğim ben bu kiloları..Sabırlı olmalıyım değil mi?İlk başlarda normaldi +lar daha sonra ki günlerde -leri göreceğim:26:

Herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.Umarım herşey gönlümüzce olur...
(Yılbaşı diye yine de abartmayalım tamam mı)

2012 hepimize sağlık mutluluk ve istediğimiz kilolarda olmak bir daha eski kilolarımıza dönmemek dileğinde bulunuyorum YENİ YILINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM HEPİNİZİ ÇOK ÖPÜYORUM ARKADAŞLAR

diyete uyduğunda almayacaksın ama seyire geçince başlarda durmuş hatta almış gibi görünebilirsin abazısında dahama sonra ortalama haftada 1 kg gibi gidiyor kilolar .

Teşekkürler canım. Valla bir lokma bile kaçamağım olmadı şu ana kadar. Bazen irademe hakim olmakta çok zorlanıyorum ama kendi kendime diyorum ki "onu yiyeceksin, 5dk zevk alacaksın, sonrasında suçluluk duyup pişman olacaksın. ayrıca o kadar yaptığın diyetin boşa gidecek ve hevesin kırılıp zamanla o zevk poponda birikecek!" Çok acımasız oldu ama en önemli şeylerden biri disiplin bence.

Ayrıca belirteyim bugün 4. günün atak evresinde. 59'la başlamıştım, sabah baktım 56 olmuşum!! =) Dukan Amca sana sesleniyorum, süpersin bebişiiiimmm!!!! :81:

Yüreğinizden sevginin eksik olmadığı, sağlık, başarı, mutluluk dolu güzel bir yıl diliyorum hepinize. Bundan sonraki yıllarda hep incecik kalmamız dileğiyle...(Bizim için en güzel dilek bu olsa gerek)

Gerçekten kara verdiğinde istediğinde başla. Başlanıp bırakılacak bir diyet değil.
Zaten kilo vermek için öncelikle istemek ve azimli olmak şart

desteğin için teşekkürler zaten iki aydır diyetteyim 7 kilo verdim bana daha kolay bi diyet gibi geldi benim amacım verdiğim kiloyu korumak dukan diyeti o yüzden dikkatimi çekti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…