Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ablacım bence kesinlikle kullanma ben bi ara kırmızı biber hapı kullandım içinde L-carnitin vardı hastanelikoldum kalp çarpıntısı yaptı daha sonra spor salonuna yazıldım orda satıyolardı L-carnitini hocaya sordum kalp çarpıntısı yaparmı diye yapabilir dedi ben çok kötü oldu serum yedim hiç tavsiye etmiorum ama yinede sen bilirsin ablacım

eveet kullanılmalı demekki bence edinmeliyiz zararsız hatta faydalı buldum açıklamaları

Teşekkürler canım. ama kırmızı biber hapının içinde şu lida da olan maddeden de varmış.

Bu sadece besin takviyesi . içerigine solgarın sitesinden baktım başla madde de yok,

ARKADAŞLAR mrb aranıza yeni katıldım bugun atak ewresnn 2. günndeyim dukan amca 2 gun verdi atak için ama midem bulanıo bide ben bu yulaf kepeğini hiiçç sewmedmm (( çok merak ediorum 900 gram vermm lazım verdm mi acilen tartıı almam lazım tartısz rejime başlayan ilk kişide ben olsam gerek:))

allah aşkına 900 gr için mi yapıyorsun bu diyeti. yulaf kepeğini kek ekme şeklinde tüket. 900 gr mı çoktan vermişsindir

inş.veririmm yaza abimin düğünü var fit olmak istiorm birde bebek düşünüorm kilo almadan verirsemm ii olacak

Harika kilo verdin zaten. önce desendeseni sonra seni takip etmeye çalışıyoruz
çok sağol, teşekkür ederim
ama desendesen benden daha sağlam gidiyor, benim arada kaçamağım oluyor ama yalandan minik kaçamaklar, ah onlarda olmasa...
yılbaşı akşamı ne yaparız hiç bilmiyorum bu arada, sen ne yapmayı düşünüyorsun????????????
ay bide eşim hindi sevmiyor, annemler gelecek babamda bildiği için kaz almış, dün kitabı karıştırıyordum bi baktım kaz bize yasak :26:
ne yapsam şimdi, çok karasızım
annemler zaten yılda bir geliyor, ay o yasak ay bu yasak demekte istemiyorum hoş annem kızım bozma diyetini biz sana uyarız diyor ama :44:

inş.veririmm yaza abimin düğünü var fit olmak istiorm birde bebek düşünüorm kilo almadan verirsemm ii olacak

merak etme, diyeti uygulayıp kurallarına uyarsan çok rahatlıkla verirsin, benim 3 ay oldu, inan anlamadım nasıl geçtiğini, hiç karnım aç kalmıyor ki
zerrin özerin şarkısı gibi "çok yiyerek, zayıflasammmmmmm" durumundayım
bende seneye 2. bebişi düşünüyorum ve ondan önce olabildiğince çok kilo vermeye çalışıyorum zaten

merhaba telli turna
ben her hafta bidlirimi yapiyorum ama listeden cikarmisin beni ((
uzuldum bunun bir sebebi varmi

Kasıtlı yapmıyor üzülme . liste çok uzamıştı bildirim yapmayanları temizleyim derken oluyor geçen hafta beni de eklemeişti sonra ekledi. Telli turna zaten bu aralar pek giremiyor nete düzeltir listeyi canım

oh oh oh canim ne güzel yaa Allah bana da göstersin o günleri. Benimde gögüs bölgemde yeni yeni sivilceler cikmaya basladi. Demek ki benimde yok olacak kilo verince.

Telli turna sanirim gec kaldim ama ben yine de vereyim bu hafta veremedim . biraz kacamak yaptim sanirim. ve de malum döneme giriyorum. 93 kg yim. bu hafta

Ayin dördünde TR ye gidiyorum ve bir ay olamayacagim ama lütfen beni listeden cikarma canim olur mu. dönünce devam edecegim.

Herkese bol eksili günlerr...

Birde kizlar her seferinde cizelgenizi nasil güncelliyorsunuz? Her seferinde yeniden mi olusturuyorsunuz tickerfactory de ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…