Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bu arada bugün kaçamak yapanları görelim
Ben bugün 2 kasik kısır yedim kızlar ve 4-5 tane tamamen tuzsuz zeytin ( çünkü kendim yaptım zeytinimi aydın liyim soylemesi ayıptır)

Merhaba

gunluk raporumu verım :)

Daha once basladıgımda cok hızlı vermıstım. Bırakınca aynı hızla aldım yaklasık 1 ay once yapmıstım

Bu ıkıncı baslangıcım :) 80 kılo olunca gerı basladım :) ama bugun 79 olmusum atagın ıkıncı gunu :)
Dıetın en sevdıgım yanı hızlı verıyoruz :)

sabah yıne bırseyler yıyemedım bu alıskanlık oldu ıyıce. öglen yıyecek bırsey bulamadım kofte ve yogurt yedım 4 tane kofte :) yanına dıet kola
aksam yulaf kepegı ıle yaptıgım ekmek ve 4 yumurtadan soganlı yumurta yaptım :) yorgun olunca en kolay yemek gıbı gelıyor bır de ekmeksız yıyebıldıgım cok az seylerden bırı :)

Sımdı yıne kola ıcıyorum ve su ıcmeyı yıne unuttum ...Ben sadece aksamları ıcıyorum umarım dıetı aksatmaz :) hedefe 27 kılo kaldı :)

ben haftada 2 gün spor yapıyorum boyum 160 cm dukan ideal 58 hesapladı inşallah ulaşacağım

ben en iyisi yarında atak günü yapayım

eslaaa cok tesekkür ederim bende kullanma taraftari degilim pek diyet boyunca ama sicak sütü sekersiz icmek istemiyorum aksam yatmadan icerim genelde. Demek ki sekersize alisicam yada soguk icicem

Bu arada face i bende begendim, sayfa güzel, eline saglik emegi gecenlerin

Son düzenleme:
Günaydın sevgili dukancılar. Diyeti aksatmadan, kaçamak olmaksızın diyetinizin devamını dilerim.
Diğer taraftan da telli turnanınn listemizi eklemesini merakla bekliyorum.

1 ay oldu diyete başlayalı henüz tatlı bir şey yemedim, hiç tatlandırıcıda kullanmadım. tek tatlımsı şey goji beri. onun hafif tadı bile yeterli.
Bence de tatlandırıcı kullanmayın

Günaydın kızlar..

Dün tuzlu yediğimden bu gün tartılmadım moralim bozulmasın diye. Zaten regl olmam lazım o yüzden hiç tartılmaya niyeim yok açıkçası

Telli turnam;
Şöölee 75 e falan inince senden de yeni bi foto bekliyoz haa

Aynen kızım kaçarmı hiç hele bir ineyim anında eklicem

Listede birazdan gelicek

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

2 yıldan sonra ilk defa 65 leri gordum bugun ilk defa 65,8 cıktımmmmmm. oy oyyyyyyyy artık yemek yememmm hiiiiiç umrumda değil. 4 yıl önceki kiloma varmama 6 kilo kaldıııııııııııııııı.

günaydın canlarım
Telli turnam bi bakmışın regliden sonra gidivermiş 2 kilo birden

1 ay oldu diyete başlayalı henüz tatlı bir şey yemedim, hiç tatlandırıcıda kullanmadım. tek tatlımsı şey goji beri. onun hafif tadı bile yeterli.
Bence de tatlandırıcı kullanmayın

Valla ne yalan söyliyim, ben tatlısız yapamayanlardanım Light pudingimi de yiyiyorum, dondurmamı da...Tatlandırıcı kullanarak vanilyalı yoğurt, meyveli yoğurt yapıyorum, çok da lezzetli tatlılarım oluyor. Arada lor tatlısı, kabak tatlısı yapıyorum. Çayımı, sütümü tatlandırıcı koymadan içemiyorum. Tatlandırıcı olmasaydı bu diyet hiç çekilmezdi benim açımdan. Gün içerisinde aşırıya kaçmadan tüketildiği takdirde diyetin daha rahat uygulanmasını sağladığı düşüncesindeyim tatlı seven biri olarak

tebrik ederim canımmmmmm umarım bizlerde görürüz istediğimiz rakamları tartıda

valla ben de öyleyim. akşam canım oyle cok cikolata istedi ki evde süt kalmamış, kek yapsam desem yumurta yulaf kepeğim kalmamış, tatlandırıcım kalmamış bayram cikolatayarına bakındım inanın. baktım bulsaydım atcaktım agzıma bir tane. neyseki hiç kalmamış. canım çeke çeke uyuyuverdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…