Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

süpersin gönülgözü, maşallaah nazar değmesinnnn hep böyle çok çok gitsin :) ne kdrdır devam ediosun? duraklama fln yaşadın mı hiç?

tesekkur ederim canim hepimiz veririz hiz kesmeden insallah
ben atakdan sonra bi ara veremedim ama pes etmedim 4 hafta oldu hemen hemen ve artik - leri goruyorum hemen her hafta azda olsa
sanirim artik pek duraklama olmaz tabiki birde kabizlik sorunu vardi bende simdilik hersey iyi gidiyor

Kızlar atladığım, eksik yaptığım, yada yanlış girdiğim bilgiler varsa şimdiden özür.

Uyarın hemen düzeltelim..

Allah'ım şurada 60 ları görmeyi nasip et

telli turna benim kilo 61.1 listede 61.4 ama olsun ya bidahaki haftaya dahada motive olurum
bu sabah daha eksilerde ciktigim icin hihihih

insallah yavas yavas 60 larida gorursun canim

pardon ya telli turna ben listede bakarken heycan yaptim galiba yanlisin falan yok senin canim
ben yanlis gormusum

tekrar tesekkurler

günaydın herkese....ben bişey sorucam benim profilimde doğum tarihim gözüküyor mu bi bakabilir misiniz?????????? bide telli turna benim 2 hafta önceki kilom 57.0 dı..bu hafta 57.300 üm.2 haftadır güçlendirmedeyim...

sana güzel bir haber HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM......=))))))))))))))))))))))

Kız ben onu yerim yerim yerim.

Oleyyyyyyyy.

Tebrik ederim bi tanem yaaaaa. Ay çok sevindim. Bu günün güzel haberi buydu evet. Oy oy oy kıyamam yaaa.

Canım benim Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.

Üçüncü gebemizde sensin hayatım. Gittinmi doktora anlatsana

Allahım sıra bende olsun

Son düzenleme:

sen 14 kilo verdikten sonra bi tanede sen patlatırsın merak etme bence seninde en kısa zamanda olucak gibime geliyor...bu kadar kilo verdin allh görsün inşallah..ben dün tahlil yaptırıp öğrendim onun öncesindede evde yapmıştım sonra kan aldırmaya gittim vee hamile çıktım..allah sağlıklı bir çocuk nasip etsin inşallah...bize uğur getirsin...kısmetiyle gelir inşallah...

Amin canım inşaAllah.

Bende öyle düşünüyorum içimden bir his kilo verdikçe şansımın arttığını kısa zaman sonra bişeyler olacağını söylüyor.

Amin canım inşaAllah.

Bende öyle düşünüyorum içimden bir his kilo verdikçe şansımın arttığını kısa zaman sonra bişeyler olacağını söylüyor.

inşallah canım...şimdi benim nasıl beslenmem lazım aynen devam edip perşembeleri yapmıycam galiba meyveyi 2 porsiyona çıkarcam heralde...bi de evde yoğurt yapıcam ben yarım yağlı yoğurt yiyin yazıyomuş dukan da..bilen varsa bilgilendirebilir mi beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…