Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydıın kızlarr
dün puf böreği tarfinin denedim bugün işe gelirken 3 tane getirdim ligt üçgen peynirle yedim
bu saate kadar tuttu beni acıkmadım

herkese merhabalar, bgn uyandığım -500 gördüm, hem de bi kaç gün içinde regl olacağım, buna rağmen. zaten normalde tuzu çok kullanmazdım. şimdi hiç kullanmıorum sanırım vücudum ödem de yapamıyor, kendimi daha rahat hissediorum.

toplamda 21 kasımdan beri 4 kilo gitmiş oldu. hepimize bol bol kilo vermeler inş, tartılar hep eksiyi göstersinnn

teşekkür ederim canım sağol sen ne kadar çok kilo vermişssin maşallah kaç ayda verdin
10 ekimde başladım. tam 2 ay oldu canım

maşallah cok iyi gidiyorsun

Aman iyi olmuş çikolata bulamadığın
Biz öyle bi depoladık ki sütleri, gören savaş çıkacak sanır Sütsüz, yumurtasız ve yoğurtsuz kalmak kabus gibi bu diyette...

günaydıın kızlarr
dün puf böreği tarfinin denedim bugün işe gelirken 3 tane getirdim ligt üçgen peynirle yedim

afiyet olsundukana uygun puf böregi mi varmış canım. ben neden bilmiyorum bunu yaaaaaaaa

Aman iyi olmuş çikolata bulamadığın
Biz öyle bi depoladık ki sütleri, gören savaş çıkacak sanır Sütsüz, yumurtasız ve yoğurtsuz kalmak kabus gibi bu diyette...

hhehhehe valla dogru diyorsun canım. sabahları cok zorlamıyor ama akşamları tv basındaysam eğer durmadan abur cubur cekiyor canım. tamamen alışkanlıktan

günaydıın kızlarr

ohh afiyet olsun. onun 4 tanesi günlük yulaf kepeği ihtiyacını karşılıyor. Bugünlük hakkın 1 tane kaldı ona göre yanii

çok teşekkür ederim eslaa. su ve yürüyüş çok önemli arkadaşlar, 1,5 litre su ve yarım saat yürüyüş çok destekliyor kilo vermeyi.

cok haklısın canım. ben bazen su içmeyı unutuyorum gun boyu susuz gecirdiğim oluyor yaaa dusunun sabah uyanınca 2 bardak su organları çalıştırıyormus, akşam yatmadan içilen 1 bardak su ise kalp krizi riskini azaltıyormus. alışkanlık edinmek lazım mutlaka

Süüüpeeerrr böyle devam eder inşallah...

ESLAA; seni de tebrik ediyorum canım, 65 tamamdır darısı 64 lere 63 lere inşallah

ben yanımda su şişesiyle geziorum. 3 tanesi günlük limiti karşılıyo zaten öyle hesap ediyorum. yoksa benim normal hayatımda da hiç yoktur su içme alışkanlığım. ama olabildiğince dikkatli oluyorum npayım. sen de şişeyi dene istersen

Evet ben de şişeden içiyorum, daha rahat oluyor. Bu sular bitecek diye adepte ediyorsun kendini. ben de normalde su içemeyenlerdenim

Evet ben de şişeden içiyorum, daha rahat oluyor. Bu sular bitecek diye adepte ediyorsun kendini. ben de normalde su içemeyenlerdenim

desendesen alttaki çizelgene baktım, maşaallaaaahhhhh nazar değmesinnn ne kadar güzel kilo vermişsin, inş kısa zamanda da hedefine ulaşırsın. 80 90 lardan düşen arkadaşlarımı ayrıca tebrik ediyorum, helal valla :)

gunaydinnn gunaydinn hanimlar bende bugun - lerdeydim tartildigimda cok mutlu oldum
-600 cikti bu diyet insani cok mutlu ediyor kendini eksilerde gordukce dahada azimli oluyor insan

gunaydinnn gunaydinn hanimlar bende bugun - lerdeydim tartildigimda cok mutlu oldum
-600 cikti bu diyet insani cok mutlu ediyor kendini eksilerde gordukce dahada azimli oluyor insan

süpersin gönülgözü, maşallaah nazar değmesinnnn hep böyle çok çok gitsin :) ne kdrdır devam ediosun? duraklama fln yaşadın mı hiç?

Kızlar atladığım, eksik yaptığım, yada yanlış girdiğim bilgiler varsa şimdiden özür.

Uyarın hemen düzeltelim..

Allah'ım şurada 60 ları görmeyi nasip et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…