Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Aman canım dikkat et. Bak benim boyun ve belimde fıtık başlangıcı varmış, bütün gün masa başında çalışmaktan oldu sanırım. Tabii ağır kaldırmamak da gerekli, dikkatli ol.

Benim ev doğalgazlı ama ben hala kaloriferleri yakmadım hiç ev kendiliğinden sıcacık nası bi dış cephe yaptılarsa artık...

gecmis olsun,

dikkat edin kendinize malum kisda geldi turkiye baya bi sogukmus
avrupadaninda ordan kalir bir yani yok gerci cok soguk
biz kaloriferleri yakali aylar oldu
yazin bile yaktigimizi bilirim ya (((
çok sağol canım, bizim burası da baya soğuk, ama işte her koşulda spor yapmak lazım yinede, spor olmadan gitmiyor bu yağlar, yada gitsede sarkmamak için mecbur yapçaz başka yolu yok...
sen nerde yaşıyorsun bu arada??

çok sağol canım, bende haftasonu +++lar gördüm, dün tuzlu yemiş olabilirsin o çok etkiliyor, tecrübeyle sabittirrr
birde artık eminim eğer akşam balık yersem sabaha kilom daha çok inmiş oluyor, o yüzden bu akşam balık yapçam malum yarın tartı günü

moralini bozmuş olmayayım ama bundan sonra çok daha yavaş kilo kaybedeceksin. Kendini şartlama, sonra olmuyor diye diyeti bırakmaya kalkarsın

yok canım daha once elma dıyetı yaptım snr dukana geçtım allaha sukur ..hiç kılo vermem durmadı..bızım takımda dukan yapanlar var. Masallah her hafta 1 kg gıdıyo buda benım hedefım ıcın yeterli olucak Sporla destekledıgım ıcın yavaslıcagını sanmıyorum inş. Yani

Son düzenleme:

oooo, geçmiş olsun canım sanada, annemde de bel fıtığı var çok zor gerçekten ve kilo çok etkili oluyor bunda...
bizimde geçen sene yalıtım yapıldı ama ev pek güneş almıyor ah alsa sıcacık olur heralde, akşamüstü yaksam yetiyor bu sene, çocuk olmasa daha da geç yakarım heralde ama aman oğlum hasta olmasında.... biz razıyız kömür taşımaya

unutmadan, çizelgendeki kelebek gibi uçarak gidiyorsun aman maşallah diyelimmmm, yaptığın özel bişey varmı???? benden 10 gün önce başladın ama ben daha 14 kiloyu tamamlayamadım

sabah tartıldım 2 gündür tartılmıyordum büyük bir merakla çıktım tatının üstüne
-600 çıktı nasıloldu anlayamadım bukadar çok gider mi seyirdeyim çünkü
yoksa bizim tartıda mı bozukluk var

ben hollanda da yasiyorum canim buranin mevsimi pek belli olmaz bol bol yagmur yagar yazin cok soguk olur
anliycan tatile gitme imkanimiz olmazsa yazida goremiyoruz

aslinda sogukta spor yapmak daha fazla kalori yakmamiza neden oluyormus
bir yerden baslamak lazim yani hava sogukta olsa sicakta olsa

mrb kızlar ben atağı 8 gün sonunda bitiricem yani pazar bitiyo 8 gün yapıcam ama ben seyirde 2/0 ı uygulicam ktapta yazıyo basen ve popo bölgesinden kilolu kadınlar bunu uygulayabilir diye benim bütün yediklerim bacak ve popo da toplanıyo zaten üste bişe yok bende bu 2/0 benim çok işime geldi. yani haftada kendine 2 gün seçip o gnler saf proten diğer günler diet yok normal beslenme fazla yemeden :) ay bune kadar güzel bişe olur olmasına da bunu uygulayıp ta sonuç alan var mı ki kilo vermenin yavaş olacağına eminim ama ben 5/5 falan yapamam tavuk falan göresim yok daha . yavaş versemde razıyım şu atakta 5 kilo verseydim hafif olurdum bari wc olayıda bitti kabızlıktan da kilo veremiyorum sanıyorum bakalım pazara kadar nolucak .

Son düzenleme:

seyirde de hızlı verebilrisen, paylaş burada bize de motivasyon olsun.
Sporda yapabilmen çok güzel.

Ben bu şekilde 7 kilo verdim. Darısı başınıza.

Merhaba kızlar..

Bu ara yumurtayı fazla kaçırdım sanırım kulağımın arkası pütür pütür kabarmış. Birde aşırı yavaşladı kilo düşüşüm ne diyorsunuz kızlar yumurtadan olurmu acaba. Sarısı yaptı ne yaptıysa. Sporuda ihmal ettim kaç gündür yapamıyorum hiç.. Vallahi yedilere geçeyim derken sabitlendi kaldı körolasıca 82

Yumurta allerji yapar gerçekten, dikkat etmen gerekir bir süre.Allerjiji bir kez ortaya çıkardık mı kurtulması zordur.
Yumurtayı azaltımddiğin gibi bir süre sadece beyazını kullansan.
Sen azimlisin sporda yapabiliyorun istersen ihmal ertme sporu da bize örnek olmaya devam et

Aynen kestim bakalım nasıl olacak. Yürüyüş yapmam şart yoksa olmayacak.

Ben bu şekilde 7 kilo verdim. Darısı başınıza.

kaç günde 7 kilo verdin yağmurlk çok merak ediyorum bende öyle yapıcam normal besleme dediğini nasıl uyguladın bilgi verirmisin benim basen ve kalça bölgesi çok kalın bel ince göğüs normal üstten gitmesin diye bundan yapıcam bende

Sağol canım, benimki başlangıçmış çok dikkat etmem lazım yanii, aman Allah korusun ilerlemesin.

Diyetin dışına çıkmıyorum, kaçamak yapmıyorum hiç. Gün aşırı balık yiyiyorum, belki de ondan:) Senin de gayet güzel, 10 gün farkla 14 kilo vermişsin işte...

Selamlar

Ben aranizda yeni oldugum icin bir kac soru sormak istiyorum. Daha önceki mesajlarda da gördüm persembe günü sanirim tartilip burada bildiriyorsunuz ben her gün tartilip yaziyorum
Bugün sabah uyanip tartildigimda 84.3 tüm. Su ictim geri yattim kalktigimda 84.7 ve wc den sonra tartiliyorum. Moralim bozuldu nedir bu fark?

Diger bir sorum kilo cizelgesini nereden yapiyoruz bir sayfada görmüstüm anlatimini ama kaybettim, adresi girdigimde de sayfa hata veriyor.

Bugün seyir dönemine basladim, sporu arttirabilir ve ihmal etmezsem iyi kilo verecegimi düsünüyorum ve 1 haftada yumurtadan biktim :S Allah hepimize kolaylik versin. Saglikli beslenmek istiyorum ama her gün ayni seyleri yemek cok zorluyor. Diyet tariflerine de bakiyorum degisiklik iyi olacak ara sira ama ise gittigim icin tok tutsun diye sabah yumurta yiyorum hep.

Selam Weight Loss - Diet Ticker bu sayfadan canım çizelge. en son sayfadan 2. satırdan http://tickers. başlayıp png ile biten yeri profilinden çizelge kısmına yapıştıracaksın kolay gelsin:)

Son düzenleme:

arkadaşım bende bırakmanın kyısından döndüm ve tekrardan devam ediyoruuum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…