Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Öncelikle hoşgeldin aramıza

Oğlum hazır uyuyorken sorularına yanıt vermek istedim. Her gün hatta yatıp kalkıp tartılmak doğru değil bence. Su içtim, yattım tekrar tartıldım diyorsun. Bu kadar sık tartıya çıkma. En azından gün aşırı tartılabilirsin, seyir evresindeyken özellikle p günlerinden sonra tartılırsan moralin daha yerinde olacaktır kilo kaybı açısından. Çünkü sebze yenilen günler vücut su tutabiliyor. Ayrıca şunu da bilmende fayda var: Seyir evresinde ben dahil birçok arkadaş zaman zaman kilodaki artışları ya da sabitlenme durumunu yaşadık. Bu diyette karşılaşılabilen bir durum bu. Canını sıkma sen, aynen devam

Ben de her gün sabah kahvaltısında yumurta yiyiyorum ve artık bıktım. Ama protein ve tok tutma açısından faydalı olduğundan mutlaka tüketiyorum. Omlet yapabilirsin, dilimleyerek limon ve pulbiberle yiyebilirsin. Hatta ben Pazar günleri haşlanmış yumurtayı dilimleyip üzerine sarımsaklı yoğurt ve pul biber ekleyerek yiyiyorum. Hem lezzetli hem değişik oluyor. Böylelikle sen de çeşit katarak tüketmeyi deneyebilirsin

Bu adresi tıklayarak çizelgeni oluşturabilirsin canım. Weight Loss - Diet Ticker

yumurtadan olmuş olabilir canım, azcık azalt bence dahada ilerlemesin, sadece yulaf kepeğiyle kullan birkaç gün ekstradan yeme mesela, inşallah çabuk geçer yayılmaz......
bu 80 ler çok seviyor galiba bizi, bir türlü bırakamıyorlar, ne diyelim darısı "ay bu 70ler neden bırakmıyor bizi" diyeceğimiz zamanlara

bende uyuttum oğlumuuuu, şimdi tam yürüme zamanı ama hiç gözüm almıyorrr, kaloriferi yakıyımda azcık yürüyüm zaten birazdan uyanır benim uykusuz sıpam

merhabalar...ben bu güçlendirmede sapıttım galiba ya bugün çikolata yedim ama okadar canım istediki ama bitter çikolata. adet olucam dayanamıyorum neden böyle oldu anlamadım.dünde börek yemiştim off off...yarından itibaren biraz dikkat edicem bu haftaki kaçamağı yapmış sayıyorum kendimi bundan sonra sebze ve protein yiyeceğim 4 gün dikkat edeyim yeni haftaya kadar en iyisi.

Slm ben fisun

bende uzun zamandır bu dukan dıyetı hakkında bırseyler duyuyorum arastırma yaparken yıllardır üyesi oldugum kadınlar klübündeki bu acıklamalara rastladım
oyüzden sizden yardımlarını rıca edıyorum bende başlamak ıstıyorum
kulaktan dolma bışey yaptım...
ama meyva yenmememsı gerektıgını burdan ögrendım en ıyısı kıtabı almak sanırım
ben sabah 2 yumurtayla kahvaltı yapıyordum...öğleye kadar acıktıkça kflaks tarzı süte karıstırıp yıyordum 3 e dogru yarım tavuk yada balık
hıc şeker yok bol su ve yesıl cay akşam üzeri yeşil granismıth elma ve armut akşam yemegındede bol salata yesıllıklı ve etlı sebze yemegı
az bır kılo kaybı oldu ama gerısı gelmedı bır yerlerde hata yaptım düşüncesıyle araştırırken bu sayfaya rastladım
bana yol gösterecek bırı varmı aranızda
şimdiden teşekkürler

bır deşü çizelgeyı oğluma hamıleyken ahmılelık konularını takıp ederken yapmıstım sımdı kılo çizelgesını nasıl yapacagım
ingilizce cıkıyor nereye ne yazayım yönlendırebılecek bırı varmı

Selam

Burada öğrenmek istediğin her şey var. Ama yine de kitabı alıp iyice okuman en doğrusu. Bu diyet 4 evreden oluşuyor. Öncelikle atak evresini bitirmen lazım. Atak evresinin ne kadar süreceği verecek olduğun kilo miktarıyla alakalı. Bunu öğrenmek için ise Dukan testi çözmen gerekiyor. Bu test sayesinde bütün evrelerin kaç gün süreceğini öğrenerek diyete başlıyorsun. Atakta sadece ve sadece protein alıyoruz. Yani yumurta, yağsız süt, peynir, yoğurt, kırmızı et, tavuk, balık, deniz ürünleri vs. Meyve (güçlendirmeye kadar yok), sebze ve karbonhidrat atakta kesinlikle yasak. Yağ kullanımı yasak.

Yulaf kepeğimiz var. atakta günde 1,5 kaşık, seyirde ise 2 kaşık kullanabiliyoruz.

Seyir evresine geçildiğinde ise atakta aldığımız proteinlere ek olarak kitapta izinli olarak bahsedilen sebzeler diyetimize girmiş oluyor. Bir gün saf protein, bir gün ise protein ve sebze (protein ağırlıklı olmak şartıyla) yapılıyor ya da 5 gün p, 5 gün sp şeklinde devam ediliyor. Seyir evresi ideal kilona inene dek devam ediyor ve daha sonra güçlendirme yapıyoruz.

Kitabı almanı ve testi çözmeni tavsiye ediyorum. Bir de yulaf kepeğin yoksa, ondan da edinmelisin. Şimdilik bu kadar.

desendesen hosbuldum, cok tesekkür ederim bilgilendirdigin icin. Bir de su kabizlik olmasa ^^

kızlar benım boyum 1.74 kılom 60 55 olmak ıstıyorum yapıcam bu dıyetı ama meyve yok ya cok sasırdım ve yıkıldım

telli turna güçlendirmedeyim ben ama 3-4 gün atak gb yapsam sence kilo verebilir miyim yoksa devam mı etsem güçlendirmeye ne dersin????

Kızlar, şu goji berryden aldım ben.. hem meyve olsun diye hem de bağırsaklarıma iyi olsun diye, bu işe yarıyordu di mi? nasıl kullanılıyor? gunde kaç tane? atakta da kullanılıyor mu? aydınlatın beni lütfen :))

iyi geceler kızlarr. sabah tartıldım 66,6 cıktım. ne mutluuuuuyum bilseniz. her gecen gun eriyoruz resmen:)

Öncelikle vakit ayırıp cevap veren arkadaslarıma cok teşekkur edıyorum
yarın hemen kıtabı alayım su testi çözeyım baslayalım bakalım

kızlar canım o kadar cok makarna çekiyor ki birkaç gun dukana ara verip makarna diyeti yapabilir miyim acaba. ara versem ve makarna diyeti yapsam kilo vermemi hızlandırır mı yoksa durdurur mu yaauww. kafamda cok soru var off offf

tatlım ne zaman başlamıştın diyete sorabilir miyim acaba?

10 ekimde başladım canım. yalnız 3 gun kaçamak yaptım. 1. gun kacamagım kocaman bir pogaca oldu:) cok vicdan yapmıştım. 2. sefer bir tane bayram cikolatası yedim. 3. yude bugun yaptım bir dilim kabak tatlısı yedim.

kızlar benım boyum 1.74 kılom 60 55 olmak ıstıyorum yapıcam bu dıyetı ama meyve yok ya cok sasırdım ve yıkıldım
Merhaba benim boyum da 75 ve kilom 62 55 olmak istiyorum bende. Ama bir sorum olacak zaten çok zayıf göstermiyor musun ben öyleyim sadece sıkılaşmak istiyorum hafif göbekte yağ var.. senin nasıl ?

Kizlar kabizliga bir cözümünüz var mi, elma krom cayi demis bir arkadasimiz bulamadim, goji berry de bulamadim. Baska ne yapabilirim. Sabahlari 1 kuru kayisi yesemm abartmis mi olurum :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…