Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yemedim, içmedim akşam aldım yoğurt yapma makinesini, ama yoğurt almayı unutmuşum. :KK1::KK1::KK1: Dolayısıyla deneme yapamadım henüz, bu akşam yapıcam bakalım nası olucak :KK52:

Gelsiiiiinnn yoğurtlaarrrrr, gitsin kilololaaarrrrr :KK8:

kızlarr;

gurmenetten yulaf kepeği istemiştim ben, bugün geldi... (Ru-sheim yulaf kepeği). bunu kullanan var mı? memnun musunuz?

Slm arkadaşlar bugun atakta 6. Gunum ...sabah tartıldıgımda suana kadar toplam gıden rakam 3.100 kg ..inş. 5 gun içindede bı bukadar gıder..öpuyorum azmınız bol olsun

Moralini bozmuş olmayayım ama bundan sonra çok daha yavaş kilo kaybedeceksin. Kendini şartlama, sonra olmuyor diye diyeti bırakmaya kalkarsın

teşekkür ederim canım kitap yok bende pazar günü migrosa kitabı bakmaya gittim fakat kepekti lait ürünlerdi derken kitabı unuttum burayı okumakla şimdilik idare ediyorum bakalım.Bugünkü menüm ise kahvaltıda soğanlı lorlu omlet yulaf kepeğinden ekmek gibi puaça gibi birşey birde yeşil çay birazdanda tavuk haşlayıp yoğurtlu fırında pişiricem.Sirkeyi 20 gündür kullanıyorm soğanlı suya ise dün başlamıştım 1000 e yakın sayfa okudum sirke ve soğan selbest gibi geldi bana yasaksa bırakabilirim içmeside aç karna çok zordu zaten.İlgine tekrar teşekkür ederim canım.

kitabı okuduğunda rastlayacaksın böyle direkt sirke suyu limon suyu vs tavsiye etmiyor. Soğan da atakta sadece tat v lezzet katması için az miktar. yulaf kepeğinde yaptığın poaca vs de atakta 1,5 kaşık yulaf kepeğine denk gelecek kadar olacak fazlası onda da yok. Seyir de yulaf kepeği hakkın 2 kaşığa çıkıyor. Kolaylıklar dilerim diyetinde:-)

öncelikle hepinize başarılar. Dukan diyetiyle ilgili şu yorumu yapmak istiyorum. ben kitabı alıp okuyup öyle başladım diyete. gerçekten sizin söylediğiniz gibi aç kalmıyorsunuz. ancak ben 5 gün atak yaptım ve 2 kilo verdim. sonra 3 hafta sebze+protein yaptım. ve yaklaşık 2 kilo verdim.Şimdi et yerken kendimi vahşiler gibi hissediyorum. ne kadar renklendirmeye çalışsam da sürekli et ağırlıklı beslenmek bana uymadı.Ne yapacağım konusunda belirsizim.

yapmayin bayanlar sakin bozmayin diyetinizi
ben 16 kasim basladim 64.5 le 3 gun once kadar 61 dim simdi ise 61.5 olmusum neden bilmiyorum ama elimden geleni yapmaya calsiiyorum burda olmak ve yazilanlari okumaksa beni cok motive ediyor sizler cok hizli veriyorsunuz bense daha yeni basladim ve yavas yavas gidiyor sizler diyeti birakirsaniz benim gibiler napsin

lutfen birbirimize destek olalim ve bu kilolardan insallah kurtulalim en kisa zamanda

Günaydınlaaaar...

Bugün 56,5Kg çıktım tartıda. Kaldı yarım kilocuk Çok mutluyummmmm.
Herkese tartıda bol eksili günler...

günaydın kızlar 2 gundur şehirdışındaydım. bozmamaya dikkat ettim diyetimi. light urunler yıyemesem de protein yemeye ozen gosterdim. kilomda bir değişme olmamış. hala 66.9 kiloyum

yapmayin bayanlar sakin bozmayin diyetinizi
ben 16 kasim basladim 64.5 le 3 gun once kadar 61 dim simdi ise 61.5 olmusum neden bilmiyorum ama elimden geleni yapmaya calsiiyorum burda olmak ve yazilanlari okumaksa beni cok motive ediyor sizler cok hizli veriyorsunuz bense daha yeni basladim ve yavas yavas gidiyor sizler diyeti birakirsaniz benim gibiler napsin

lutfen birbirimize destek olalim ve bu kilolardan insallah kurtulalim en kisa zamanda
Sen iyisin canim yine. Ben naapiyim 11 kasimda basladim ve hala bu Sabah 2 kilo gitmis gorunuyor kitabi aldim dün 3 buçuk km yürüdüm kostum daha başlıcam bilmiyorum benim kilolarında gr gr gidecek sanırım daha cooook çalısmam lazım cooook

N'bersiniz bakalım :KK3:

Ben bu sabah 65.4 geldim. :21: Çoookk mutluyum. Hadi bakalım yılmak yok. Bu diyetin başarı sırrı azim kızlar. Azmettikten sonra insanın yapamayacağı şey yoktur.

Sen iyisin canim yine. Ben naapiyim 11 kasimda basladim ve hala bu Sabah 2 kilo gitmis gorunuyor kitabi aldim dün 3 buçuk km yürüdüm kostum daha başlıcam bilmiyorum benim kilolarında gr gr gidecek sanırım daha cooook çalısmam lazım cooook

Kilo verme hızı kişiden kişiye değişir. Öncelikle verilecek kilo miktarı olmak üzere yaş, metabolizma hızı gibi etkenler kilo verimini etkiler. Lütfen pes etmeyin ve diyete devam edin.

SÖZÜM MOTİVASYONU DÜŞÜK OLAN HERKESE::nazar:
Benden bir tavsiye: Eğer kilolu olmayı kabullenmeyip ideal kilonuza inmek istiyorsanız bu diyeti diyet gibi değil de beslenme biçimi gibi devam ettirin, kurallara uyduğunuz sürece kilolar kendiliğinden gidecek zaten. Mümkün olduğunca diyet psikolojisine girmeyin, kilo veremediğiniz zaman üzülmeyin. Aynen devam ettiğiniz takdirde bakın nasıl emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Şimdiye kadar yiyeceğimizi yemişiz ki bu kadar kilo almışız, (hamburgerler, pizzalar, tatlılar, kekler, kurabiyeler, çikolatalar vs...) Yemiyiverin onları artık. Sağlıklı beslenin. Bu diyet herşeyden önce sağlıklı beslenmemiz gerektiğini öğretiyor bize. Bakın ekmeksiz de hayata devam edebiliyormuşuz. Kendinize gelin. Bu diyeti bırakırsanız eğer; ömür boyu kilolarınızla yaşamayı kabul etmiş sayılırsınız ve savaşı kaybedersiniz. Bu bir oyun değil. seçim sizin, ya kazanmaya doğru yol alın, ya da en başından bu yola girmeyin.

Hadi bakalım toplayın kendinizi, aklınızı başınıza alın, bi düşünün. Kilolarınızla barışarak, bol kıyafetlerle ve şişman halinizle 10 yaş büyük göstererek, sosyalliğinizi git gide yitirerek, durmadan abur cubur yiyerek daha da şişmanlamaya doğru yol alarak, kilolu olmanın yarattığı depresyonları yaşayarak, yazın denize bile giremeyerek, iki kat merdiveni nefes nefese çıkarak ya da hiç çıkamayarak, ağır bedeninizi ömür boyu yük olarak taşıyarak vs. yaşamak mı istersiniz???

Kilo vermenin hafifliğiyle rahat hareket ederek, istediğin kıyafeti özgürce seçerek, güzelliğinin farkına vararak, iltifatlar alarak, yazın mayo ya da bikiniyi rahatlıkla giyerek, kendimizi çok mutlu hissederek, her şeyden önce sağlıklı kilomuza kavuşarak ve kendimizi daha genç daha dinç hissederek yaşamak varken.....

günaydınnnnnnnnnn

wawwwwwww, güne harika bir yazı ile başladım vallahi, eline sağlık desendesen.... nede güzel anlatmışsınnn
ben tartılmadım bu sabah, yarın artı 7li bir rakam görmek istiyorummmm
ama dün spor yapamadım, kömür taşırken belim acıdı azcık, zaten ayda yılda bir taşıyorum ondada ağır geldi galiba :KK43: inşallah daha aağrımaz dün çok kötüydü, burada merkezi sistem ev çok az ve doğalgaz yok, bizim evimizde kat kaloriferli ve ben yakıyorum :KK43:((((((

evperisi canim sakin moralini bozma gram gramda gitse elinde sonunda gidecek bu kilolar sen ne guzel yuruyusunu falanda yapiyosun benim 6,5 aylik bebegim var gunun nasil gectigini bile fark edemiyorum bazen kendimi cok zorluyorum ogun atlamayayim diye sende sakin ogun falan atlama ona dikkat et
bak burda ne guzel arkadaslarda mative olmamiz icin caba gosteriyor
onlarda baslarken belki senin ve benim gibi dusunuyordu ama simdi kac kilo daha hafifler
yani azim azim azim
gecte olsa birgun istedigin gorunume kavusacaksin
cogu insan bir beden falan daha kucuk bir kiyafet alarak kendini odullendiriyor
bende dusundum onu ama benim odul daha buyuk olmali istedigim kiloma kavustugum zaman
ama olacakkkk olacakkkkk

desendesen cok guzel bir yazi oldu bu motive olmayanlarida motive ettin tesekkurler iyiki varsiniz hanimlar

günaydınnnnnnnnnn

wawwwwwww, güne harika bir yazı ile başladım vallahi, eline sağlık desendesen.... nede güzel anlatmışsınnn
ben tartılmadım bu sabah, yarın artı 7li bir rakam görmek istiyorummmm
ama dün spor yapamadım, kömür taşırken belim acıdı azcık, zaten ayda yılda bir taşıyorum ondada ağır geldi galiba :KK43: inşallah daha aağrımaz dün çok kötüydü, burada merkezi sistem ev çok az ve doğalgaz yok, bizim evimizde kat kaloriferli ve ben yakıyorum :KK43:((((((

gecmis olsun,

dikkat edin kendinize malum kisda geldi turkiye baya bi sogukmus
avrupadaninda ordan kalir bir yani yok gerci cok soguk
biz kaloriferleri yakali aylar oldu
yazin bile yaktigimizi bilirim ya :KK43:(((

Desen desen teşekkürler motivasyon için bugün +300 çıktım üzülüp duruyordum. Yazın iyi geldi. senin kilo verişini takip etmek bile motive edici
Nes05 geçmiş olsun
Tüm arkadaşlara dukan diyetinde başarılar.
Azimle devam etmek zorundayız bu kilolarda gerçekten yaşanmaz

X