Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu dedğin ilaç sivilce ilacı mı anladım eğer oysa bi bağlantısı olacağını sanmıyorum ama o depresyona bile neden olabilirmiş öyle duymuştum.adetten sonra vücut şişer onların hepsi gitmiştir oyüzden vermişsindir ama iyi olmuş şişlik inmiştir..bendede öyle oldu ben yaklaşık 2 kilo vermiştim adetten sonra..

Ben bittimm... sanırım sizlere veda edicemm kaçamak değil bildiğiniz diyeti bozdum napıcam ben şimdi...
Hasta oldum ailemin yanına gittim sıkıyorsa diyetteyim de neler koyduğunu bilmediğim yemekler unlu hamurişleri çikolatalar ... nolcak şimdi, atak bile kurtarmaz bence o kadar azimle sarfetmemin karşılığında bu yenilgiyi ...

Pırılcım yazık ya bırakma diyetini zarrının neresinden dönsen kardır. verdiklerini de hızla geri alacaksın bak. Sen tekrar azimle devam et diyetine. Anneden kaç yada bugün balık , bugün ızgara istiyorum şeklinde diyetindekileri yaptır ye.

ya kızlar, ben de atakta 5. günümdeyim bugün.. zaten yrn 2. aşamaya geçicem saf proteinle ama sonra perşembe sebzeli protein yicem.. neyse, bu sabah tartıldım, 300gr fazlayım düne göre atakta olabilir mi bööle bi şey yaa? bozmadım da... acaba yrn regl olucam ondan olabilir mi? ayy çok moralım bozuldu.. 3 günde 2,3 kilo vermişken, 4 günde 2 oldu yaa

günaydınnnnnnn
perşembeye kadar tartılmama kararı aldım yani dayanabilirsem, artık 80li rakam görmek istemiyorum sırf o yüzden çizelgeyi bile kaldırdım

telli turnammmm nerdesin? denk gelemiyoruz bu ara, yoksa sendemi bebek bekleyenler kervanına katıldın ???

regl öncesi vücudun su tutması çok normaldir, kitapta 1-2 kilo dahi fazla çıkabilirsiniz diye yazıyor hatta, diyeti bozmadıysan eğer için rahat olsun, ama kitabı bence mutlaka okuuuu
1+1 mi yapçan yoksa 5+5 mi? eğer 1+1 yapacaksan birinici gün ataktaki gibi sadece protein ye ikinci gün sebze ve protein yemelisin ve bunu dönüşümlü olarak devam ettir, 5 +5 te ise 5 gün peşpeşe protein sonra 5 gün peşpeşe sebze ile protein alman lazım, ama sakın unutma sebzeli günlerde dahi alacağın protein miktarı sebzeden çok olmak zorundaaa

Ay inşaAllah canım benim yaaaa. Öyle bile olsa kopamam ki buradan. Hamile kalsam bile ben devam edeceğim Dukan'a gebeliğe uyarlarım onu sadece.

İşlerim yoğun bu sıra, birazdan da çıkacağım. Bende tartılmadım en son 82,2 gördüm nedense bende senin gibiyim kız sekizli rakamları gördükçe sinirlerim zıplıyor

ay bebek bonusunda bu kadar istekli olduğunu düşünmemiştim yalnız.... hani Rabbim gönlüne göre versin

ben tam bu kiloda oğluma hamile kalmıştım 96-97 ile doğuma gittimmmm, yok yoooooooook şimdiki aklım olsa 70 in üzerinde asla hamile kalmam, şuna baksana 13-14 kilo verdim daha doğum öncesi halime yeni geldim dünyayı yemişimde farkında değilimmm

işlerinde de kolay gelsin canım, ihmal etme bizi sen yinede, hoş bende çok giremiyorum oğlum çok mızmız, dün akşam tam 1 saat 25 dakika aralıksız ayağımda salladım hemde hiç durmadan, eşim rekorlar kitabına başvursak mı diye dalga geçti haat benimle, eee ne yapıyım hem uykusu var hem uyumuyor bıraksam eşim ders çalışlıyor onu rahatsız edecek, bende taktım otomatiğe salla babam salla...

Hayatım hep diyordum aslında gözünden kaçmış demekki. 18 Aylık evliyim yaklaşık 7 aydır çocuk düşünüyoruz. İlk zamanlar kilo vereyim öyle yaparız diyordum sonra baktım kilo vereceğim yok bizde çocuk için uğraşıyoruz. Bulutla demir iyi bir kilo verdikten sonra hamile kaldılar kısmet belki bende bunca kilodan sonra kalabilirim. Doktor kilo ile alakası yok desede sanırım fazla kilolu olmamdan kaynaklı gebe kalamadım. Hayırlısı bakalım olur inşaAllah. Ne kadar az kilo ile kalırsam o kadar iyi ama bir an önce olsada iyi olur. zira yaş gidiyor.

canım inşallah sende en kısa zamanda güzel haberi alırsın o zaman
ben çocuk istediğini biliyordum ama bu kadar detayını bilmiyordum açıkcası, ne kadar az kilo ile hamile kalırsan o kadar rahat edersin ama hoş çocuğunu kucağına almak o duyguyu yaşamak kiloyu falan tamamen unutturuyor eminol, dünyayı gözün görmüyor..
bak ben 2 sene sonra anca ya ben ne kadar kilo almışım dedim
yalnız ben seni dah eski evli sanmıştımmm, sen daha yeni evliisinnnnnnn, biz eşimle ilk 48 ay ay dönümü kutlamıştık, bu kilolarıda öyle öyle aldıkya zaten

canım ben de geçmişte aynı ilaçtan kullnadım. sakın ama sakın bu ilaçla birlikte dukan yapma. çünkü karaciğerini bitirirsin. bu ilacın en büyük yan etkisi karaciğere çok yüklenmesidir. protein ağırlıklı beslenme de karaciğeri yoran birşey zaten. tek başına olunca bol su ile böbrekleri de karaciğeri de rahatlatabiliyoruz elbette ama bu ilaç çok ağar bir ilaç başlı başına. adım kadar eminim ki doktorun sana engel olacaktır. doktora telefonla bile sorsan yanıt alabilirsin, sağlığın için çok tehlikeli olabilir, bir ana önce konuş doktorla. ondan duyman daha iyi.

Merhaba arkadaşlar bende bu diyeti yapmaya başladım bugün ikinci günüm 3 gün atak yapmayı düşünüyorum.Cumartesi akşamı tartıda 60 ı görünce şok oldum zaten kimse görmesin diye nasıl indiğimi bilemezsiniz.Çünkü eşimle oğlum beni dillerine dolar kurtulamam.Bu gün sabah ise 58 ,200 idim.Normalde 56 kg dım fakat iki ay önce sigarayı bıraktım sonra gelsin kilolar.Dün yediklerim ise sabah soğan suyu ve sirkeli su birer bardak kahvaltııda iki soğanlı bir yumurtalı yağsız lor kavurması hiç acıkmadığım için ara yok , saat 4 gibide yarım kiloya yakın iki soğanlı hiç yağsız hamsi buğlama yedim.Hiç açlık hissetmedim aksine acaba çokmu yedim diye düşündüm acıkmayınca.1,5 litrede su içtim 1büyük kupada yeşil çay hepsi bukadar sizce nasıl doğru yoldamıyım .Herkeze Allah kolaylık versin.

anladım cnm, çok teşekkürler yntın için.. o zaman ben tartılmıyım şimdi.. yok hiç bozmadım walla :) sadece dışarda yiyince biraz yağlı oluyor ızgara bile , ona engel olamıyorum ama sadece protein yedim.. bugün atakta 5. gunum. yrn protein yaparak 2. döneme geçicem.. perşembe sebze + protein.. kitabi okudum cnm, hatta 2 günde bitirdim ama ihtiyaç duydukça açıyorum çünkü hızlıca genel anlamda öğreniyim diye okudum... peki bu regl dönemi şişliği acaba yrn hastalansam, ctesi sabanı tartılsam inmiş olur mu? yoksa iyice bitmesini mi beklemek lazım?

Merhaba

Arkadaslar süt aldim ama yanlis süt almisim üzerinde %2,5 yagli oldugu yaziyor. 100ml de 4.9 gr karbonhidrat, 2.6gr yag var. Ne yapayim gidip dogrusunu mu alayim, buna devam mi edeyim.

kişiden kişiye değişiyor hatta benim ay ayı tutmuyor inan, bekleyip göreceksin bence vücudunun nasıl tepki verdiğini
benim ilk regl dönemim atağa denk gelmişti ve hızla kilo vermeye devam etmiştim, sonra ki 2 seferde ise şiştimde şiştim hele bu sefer 1 kilo fazla idim bir ara ama bitince iniyorsunnnn

Merhaba

Arkadaslar süt aldim ama yanlis süt almisim üzerinde %2,5 yagli oldugu yaziyor. 100ml de 4.9 gr karbonhidrat, 2.6gr yag var. Ne yapayim gidip dogrusunu mu alayim, buna devam mi edeyim.

Gidip her zaman ki kullandigimi aldim, icime sinsin degil mi Bu sabah 400gr daha hafif uyandim

Hoşgeldin aramıza.
Kitabı alıp okudun mu bu diyete başlamadan bence okusan daha iyi olur.
Benim anladığım kadarı ile dukan o soğan suyu ve sirkeli suyu tavsiye etmiyor bunlara gerek yok.
Bu rejimin ilkesi aç kalmayacaksın açlık hissetmeden yiyeceksin öğün atlamayacaksın. Rejimin 4 aşamasını da tamamlayacaksın bunları yapmazsan aldığın kilolar geri gelir diyor.
atak da sadece kiyapta yazan proteinlerden yiyeceksin. Bence sirkeli su ve soğan suyu hariç listen doğru. kolay gelsin

teşekkür ederim canım kitap yok bende pazar günü migrosa kitabı bakmaya gittim fakat kepekti lait ürünlerdi derken kitabı unuttum burayı okumakla şimdilik idare ediyorum bakalım.Bugünkü menüm ise kahvaltıda soğanlı lorlu omlet yulaf kepeğinden ekmek gibi puaça gibi birşey birde yeşil çay birazdanda tavuk haşlayıp yoğurtlu fırında pişiricem.Sirkeyi 20 gündür kullanıyorm soğanlı suya ise dün başlamıştım 1000 e yakın sayfa okudum sirke ve soğan selbest gibi geldi bana yasaksa bırakabilirim içmeside aç karna çok zordu zaten.İlgine tekrar teşekkür ederim canım.

merhaba arkadaşlar bu sabah uzun zamanlardır göremediğim 59.900 ü gördüm inş perşembeye kadar dahada inerim.sevgiler...

Slm arkadaşlar bugun atakta 6. Gunum ...sabah tartıldıgımda suana kadar toplam gıden rakam 3.100 kg ..inş. 5 gun içindede bı bukadar gıder..öpuyorum azmınız bol olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…