Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım koşu bandınada hep binemiceksin aldım duruyor arada aklıma gelince yürüyorum..bu arada waffle yedim ve aynı kilodayım 100 gram bile almamışım çok mutlu oldum.

canım koşu bandınada hep binemiceksin aldım duruyor arada aklıma gelince yürüyorum..bu arada waffle yedim ve aynı kilodayım 100 gram bile almamışım çok mutlu oldum.

afiyet olsun canım, çok sevindim sonunda yediğine. zaten bişey yer yemez kilo alacak olsaydık o zaman hayat boyu rejimi bırakamazdık. hemen gramla tartıya yansıyacak değil ya yediklerimiz. ama sana tavsiyem her gün tartılma, bak istediğin kilodasın artık, güçlendirmedesin üstelik. keyfini çıkar ve haftada 1 kez falan tartıl...

dün sabah tartılmıştım perşembe tartılıcam bide ama ozaman adet olmuş olcam galiba şişkinlikte olabilir bakalım görcez...

mrb kızlar., atak evresinin 3. günündeyim ilk gün 69 dum şuan 65,5. yarın 1+1 e başlicam ama dayanamıyorum iradem çok zayıf yaaa çok zorlanıyorum bide 3 günde bukadar kilo vermiş olabilirmiyim bu normal mi ?

Akşama ne pişirsem sorusundan bıktım vallahi, eşime ayrı kendime ayrı oğluma ayrı..... ömrüm mutfakta geçiyor inanın

mrb kızlar., atak evresinin 3. günündeyim ilk gün 69 dum şuan 65,5. yarın 1+1 e başlicam ama dayanamıyorum iradem çok zayıf yaaa çok zorlanıyorum bide 3 günde bukadar kilo vermiş olabilirmiyim bu normal mi ?

valla ne yalan söyliyeyim bende çok şaşırdım bu kadar kilo vermene...okadar kilolu değilsin aslında yani 4.5 kilo verecek kadar.peki adet sonrası mı tartıldın?

1 ayda 6 kilo verdim ama 1 kilo zor gitti onu 2 haftada verdim şimdi cumadan beri güçlendirmedeyim canım.

oh oh ne güzel..darısı bize..ben de bir ayda 5,5 verdim.ama son bir haftadır bayağı bi kaçamak yapınca sadece -100 verdim.aslında almamış olmam bile çok iyi..ama dur dedim artık,kaçamaksız yola devam edecem,daha vermem gereken 5'e yakın kilom var

Kizlar yarin atak evremin son günü, otobüste karsimda birisi hamburger yedi, sonra citir citir patatesleri götürdü üzerine de kocaman kola icti :S Su an fenalardayim. Zaten 2 gündür kilom ayni diye sinirleniyorum. Veee kiz o kadar inceki ufacik bir sey kafasi kocaman kalmis vücuduna göre böylelerini görünce daha cok sinirleniyorum :)) Yiyip yiyip kilo almayanlardan olmali.

valla ne yalan söyliyeyim bende çok şaşırdım bu kadar kilo vermene...okadar kilolu değilsin aslında yani 4.5 kilo verecek kadar.peki adet sonrası mı tartıldın?

adet sonrası evt acaba su kaybı filan mı oldu diyorum yada kronik kabızlığım var bitki çayları ile 3 gündürde rahatım belki sebep o. buarada ben roccutane kullanıyorum herhalde bilyosunuzdur ne olduğunu. bi zararı olurmu acaba ya, doktoruma daha gitmediğim için soramadım

cok kacamak yaptım derken ne gıbı kacamaklar yaptın mesela canım yaaa.. bende yaptım hafta sonu. artık bu hafta sonlarını sevmemeye basladım mısafır gelıyo sen gıdıyosun. gıttıgım yerde kacırmıyorum ama eve gelenler ıcın yaptıklarım kalıyoya bıraz onlardan tırtıklıyorum dun cok kotu bır gundu .canım habıre abur cubur ve ozellıkle kuru yemıs ıstedı 3 tane fındık ve ınce bır dılım elmayla kapattım gunu lıght yogurt alamadım kac gundur .ama sutum lıght ve bu sabah kalktıgımda +1 kg ile basladım gune .cıldırmak uzereyım. ben aslında 2 kasımda basladım ama 10 kasımda bozdum .bozup tekrar ataga basladıgım tarıh 11 kasım ve ben daha 2.200 kg verdım nedeeeeeeen ekmek yok seker yok meyve yok tatlı cıkolata yok sadece yogurdum lıght deıl dıye bu kadarda olmaz yahuuu gabız da deılım.
kızlaaaaaar ne olursa olsun tum bunları yemedıgım ıcın bıle gıder dımı kılolar bıraz moral ve motıvasyona ıhtıyacım var sanırım destek lutfen bacılarım

Akşama ne pişirsem sorusundan bıktım vallahi, eşime ayrı kendime ayrı oğluma ayrı..... ömrüm mutfakta geçiyor inanın

Aynı ben Bir de benimkiler ayrı ayrı zamanlarda sofraya otıurular. Tam yedi bitti deri diğeri gelir 3 erkeği doyurmak kolay olmuyor. Kadınların kaderi yapacak bir şey yok

Bence kurallara tam uymuyor olabilirsin. Gözden geçir yediklerini. Her yediğini kocaman yaz buzdolabına yapıştır. yediklerinin sadece kitapta izin verilenler listesinde olmasına dikkat et. Ve yeterli suyu içiyor musun.
Tüm kurallara uyunca muhakak vereceksin üzülme
Bozup tekrar başlamalarında etken olmuştur. Şimdiden sonra aksatma hızlanacaktır nasılsa.

kızlar bn 4 kg vermiştim 2 haftadır saldım iyice çıktım seyir meyir kalmadı tartıyada çıkamadım korkudan kesin almışımdır tekrar en baştanmı başlamalıyım acaba

valla benim kaçamaklar çoook.seninkiler hiç kalır benimkilerin yanında.ama tövbee ettim bugünden itibaren yok kaçamak maçamak.moralini bozma canım,ama bozup bozup atak yaparsak vücutalışıyor ve atak da işe yaramıyor.ben ce sen de benim gibi kaçamaklara dur de ve yoluna devam et.ben seyire 5+5 devam etmeye karar verdim.sen de öyleyap istersen.

bende veremediğim 2 haftada biraz kaçırmış olabilir belkide oyüzden aynı kilomda kaldım yada çok değişiklik olmadı oyüzden...inşallh sende istedğin kiloya ulaşırsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…