Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

İnan bana; insan istedikten sonra yapamayacağı hiç bir şey yok. Azimli olmak gerekiyor. Yavaş da olsa mutlaka zayıflayacaksın, yeterki diyete sadık kal, asla vazgeçme, pes etme. Güzel günler senin için de fazla uzak değil

Birlikte yaşadığın insanların desteği çok önemli diyet yaparken. Ne yazık ki özellikle anneler diyet yaptığımızda gerek olmadığını söyler dururlar. Bu noktada senin kararlılığını ortaya koyman gerekiyor. Ben bu diyeti yaparak daha mutlu olacağım, kendime olan güvenimi yitirdim, ideal kilomda olmak istiyorum, lütfen bana yardımcı olun gibisinden konuş sürekli.

Azimle ve yılmadan yoluna devam etmen dileğiyle...

Arkadaşlar; yoğurtçum almayı düşünüyorum, kullanan var mı?? İnceledim, aklıma yattı. Malum, yediğimiz light yoğurdun haddi hesabı yok.

Kabizlik cekenlere dogadanin elma krom cayini siddetle tavsiye ederim. Ama abartmadan gunde iki fincanda tuvaletten cikamadim, simdi gunde bir bardak iciyorum.

Yumrugu ogrendigim iyi oldu ben iki ayimi doldurdum, bundan sonra daha da yavaslar diye bekliyordum bu cozum cepte dursun.

seyir evresinde 2. günümü bitirdim. durağanlıktan bahsediliyor ama sizler seyirin kaçincı gününden sonra tartıda fark gördünüz? durağanlık ne kadar sürdü? 2 hafta kdr tartılmamayı planlıorum da :)

Günaydın kızlar bende dün yine -300 gördüm. Napalım böyle böyle gidecekler eninde sonunda

Canım benim, nasıl mutlusundur şimdi. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu. Sıra TELLİ TURNAM da, ahanda buraya yazıyom bak

İnşaAllah canım benim. Bende bekliyom bakalım

Alp Arslan.. canım eğer ihtiyacın varsa git derim mutlaka..

Seyire geçince bende duraklama olmamıştı hiç ama geçenlerde 3 hafta duraklama yaşadım ve atak yaptım hemen başladı yine kilo vermelerim.

66.8 çıkıyorum kılzar tartıda. herkese kolay gelsin birkaç gun daha buralarda olamıcam. öpüyorum sizleri.

bugün atağın 2.günü 76.7 ile başladığım dietimin 2.gününde bugünk tartımda 74.9 çıktım hızlı gittim çok şükür duraklama olmasa da istediğim kiloları versem:) 1.8 KİLO BİR GÜNDE SÜPER OLDU ben akşam 60 dk eliptik bisiklette yapmıştım baya bi zorladı bacaklarımı alışkınım spora ama bu aletim yeni bugün sabah bir yumurta 1 kaşık kepek 1 dilim rendelenmiş sucuk ile yağsız tavada yapmış olduğum omlet i ve light peynirimden yedim . 2 bardak limonlu ça içtim. öğlen de tavuk yicem bakalım neler olucak ...:18:

Kizlar günaydin bu gün ilk evrede 4. günüm 89.7 ile basladim simdi 87,4 `üm. Yuppiiiii. Allahim hep böyle gider insallah. Kitapalr daha gelmedi. Dukan diyeti kitabiyla birlikte karatay diyetinin kitabinida ismarladim. Ikisinide okuyacagim. Hangisi bana daha yakinsa onunla devam etmeyi düsünüyorum. Neyse Kizlar yumurtam oldu Kahvalti zamani. Hepinize Kolay gelsin...

günaydınnnnnnnn
+300le güne başladım, sebze günümdü dün, ondan galiba... offf bitsin artık 80'leeeeeeeeeer

Dün yumruk harekatına başladım. Son 1-2 Kilo gitmiyor bir türlü 1 ay falan oldu aynı kilodayım.Bu gün yumrukta 2.günüm.4 gün yapmayı düşünüyorum. 2 Kilo giderse eger 2 hafta daha seyire devam edicem kilom tam otursun diye sonra güçlendirmeye geçiceğim.

Yerleşik kilolar çok zor gidiyor. Son 1-2 kilosu kalıpta, uzun süre veremeyenlerin tecrübesine ihtiyacım var.
Yardımlarınızı bekliyorum. Sevgiler...

Kızlar günaydın, herkese iyi haftalar diliyorum...

Geçen hafta sadece 1 kez spor yapabildim ve şimdi kendimi kötü hissediyorum. Hava çok soğuk artık, yollar buzlu hatta burada. O yüzden yürüyüş yapamıyorum. Evde de leslie yapabiliyorum ama o da her zaman olmuyor. Nedense istikrarlı olamadım. Koşu bandı yada eliptik mi alsam diye fikirler dolaşıyor kafamda, ne yapsam acaba??

gunaydin hanimlar
insallah hepimiz iyi bir hafta geciririz bol bol kilo veririz
benimde de sp gunumde ve biraz + olmus yani ama oyle boyle gidiyor ya kilolar
az az da olsa
bende simdi yumurta hasladim biraz peynir ve 2 kasik yogurt yiycem
gune zaten 2 fincan kahveyle basladim
bende spora yapmam icin bir care dusunmem gerek ya eve yurume bandi almam gerek yani yada spor salonuna gitmem gerek
ama bebehim var birde spor salonuna pek zamanin olurmu bilmiyorum birde havalar cok soguk oofff biran once bir karar vermem gerek

Benim yaptığımı yap evin içinde salon mutfak arası mesela tempolu yürü yarım saat

Selam kizlar, iki gündür sabah 84.8 ile basliyorum güne sinir oldum, bugün daha az bekliyordum. Ama kabizlik ve göbegimde sislikte var umarim onlarin etkisidir. Yoksa daha fazla sinir olucam

Benim yaptığımı yap evin içinde salon mutfak arası mesela tempolu yürü yarım saat

iyi fikir aslında. annemle babam delirdiğimi düşünür mü acaba???

aslında benim en çok keyif alarak yaptığım şey evde yüksek sesli müzikle dansetmek. hafta sonu bir arkadaşımızın doğum günüydü hatta, gece biryerde kutladık. yüksek seli müzik olan biryerdi ve ayaktaydık. bistro şeklindeydi masamız. ben de fırsattan istifade yerimde dansedip durdum, bir yandan da aklımdan acaba kaç kalori yakıyorum düşüncesi geçiyordu:)) aynısını evde yapabilsem bi 15-20 dk. biel yeter...

bir de geçenlerde leslie nini sesinden şikayet eden bir arkadaş vardı. ben de onun sesini kısıp sevdiğim bir müzik açtım(ajdanın son albümü) daha eğlenceli oldu, şikayet edenlere duyurulur...

bir haftada sadece -100 gitmiş...gerçi o kadar kaçamak sonunda olacağı budur.buğün itibariyle 5+5 şeklinde seyire devam etmeyi düşünüyorum ve artık hiiçç kaçamak yok..kararlıyım..

fridazz 5.5 kiloyu atak evresinde mi verdin?

yok canım benim 34. günüm bugün atakta 1.5-2 kilo verdim.gerisini seyirde verdim.ama son bir haftadır çok kaçamak yaptım..ve çooook yavaşladı kilo vermem,ama bugün yine kararlı bir şekilde devam.ama bide 5+5 deniyim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…