Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben diyete daha dün başladım 63.7 ile şu an 62. 1 im bu kadar hızlı olması çok ilginç diilmi yahu :/:KK52:

İlginç değil normal:-) Atak everei böyle seyir evresinde yavaşlıyor ortalama haftada 1 kilo deniyor, ama kişi ye göre de değişiyor. Kolaylıklar dilerim diyetinde

Selam millet napisiniz? Ben birazdan kızımı uyutup yemek yapıcam. İşlere girişmeden önce unutmadan hemen güncel kilomu bildireyim dedim.

Bu sabah güne 73.2 kg ile başladım telli turnam..:KK66:))

Tartıda 6 lı rakkamları görmek için sabırsızlanıyorum kızlar, bakalım görmek ne zamana kısmet olacak...:KK66:))

Hadi ben kaçar herkeslere kolay gelsin herkes bol bol kilo versin...;D

kızlar canım işkembe çorbası istediii aslında sırımsakla sirkenin ahengini tadmak istedim normalde hiç sevmem işkembeyiiii...
tavugu haşladım azcık suda snra onları incecik incecik kıydım içine bir su bardagı yogurd koydum tuz pul biber azcık nane birazda yag koydumm kaynattım snra içine sarımsak minicikde sirke koydummm..2 kase içtim midem bayram etti bu arada biraz sulu oldu ama tadı harika bayıldımmmmmmmmm...:KK56:

canim buarya yaziyorsun sadece
hangi gun basladin
ilk kilon hedefin ve suanda kac kilo oldugunu yazarsan o bir bildiri olmus oolur
light urunleri sorarsan ben yurtdisinda yasiyorum ve genelde yayla marka yogurt aliyorum yuzde 3,5 yagli olanini
ve genelde yuzde 0 olan ne denk gelirse onu aliyorum ozellikle bir marka almiyorum yani
uzerini okursan yazar genelde zaten az yagli yada yagsiz falan diye
umarim yardimci olmusumdur

Çok Çok Çok teşekkür ederim canıım, akşama kadar yapabiliirim değil mi bildiriyii? O zaman bende yağlarına bakarak alıyım :KK9:

neler yiyip içiyorsun canım, bi yaz istersen. Bir terslik var mı hep beraber bakalım. Bir de spor yapıyor musun? Ayrıca biliyorsun son aşamada kilolar gitmemekte direniyor, özellikle uzun zamandır inmediğin bir kilo ise...

mrb cnm ben 2 ayda 8 kilo verdim ve 20 gün oldu gram oynamadı yemem içmemde bi değişikli yok kacamak yok haftada bir puding yiyorum o kadar ama diyete basladığımdan beri spor yapmadım bende buna bağlıyorum dediğin gibi son asamada direniyor kilolar ve sanırım spor yapmamın vakti geldi

Ya bende de oldu kabızlık ve hemen etkiledi kilo durumunu gram oynamadı 2 gündür. Oturmakta işe yaramıyor şekerim dün yarım saat oturdum artık fenalık geçirecektim. Hani hiç olmamazlık olmadı ama 5/1 bile değildi. Yağı bende denedim hiç etki bile etmedi zaten midemide fena bulandırdı. Anneme gittiğimde bir toz verdi bana gebelikte bile kullanılan türden. Ondan içtim yatmadan önce. Dozuna göre ayarlanıyor az kullanılınca sadece rahat çıkmanızı, doz arttırılınca bol bol çıkmanızı sağlıyor. Ondan çok memnun kalmıştım hatta etkisini bir kaç gün hissetmiştimm. Ondan alıp içeceğim. Doğadan form sinamekide iyi ama onların yaptığı karın ağrısı devasından daha fena..

o tozu biliyorum bende magnesie calcinee magnezyum hidroksit yani..ben onuda içtim gene olmamıştı heralde az içtim ama birazdan gene içicem.benim bugün son yarın kilom kaç olursa olsun güçlendirmeye geçicem ve yrn ilk hakkımı kullanıcam waffle yicem artık gına geldi çünkü bayramda 58 dim hala tam 57 olamadım canım çok sıkıldı buyüzden.yeter diyorum artık güçlendirme beni bekle ggeeeeliiiiiyooooorrrruuuummmm....=)))))))))))))))))))))))))) :KK52: :KK52:

mrb cnm ben 2 ayda 8 kilo verdim ve 20 gün oldu gram oynamadı yemem içmemde bi değişikli yok kacamak yok haftada bir puding yiyorum o kadar ama diyete basladığımdan beri spor yapmadım bende buna bağlıyorum dediğin gibi son asamada direniyor kilolar ve sanırım spor yapmamın vakti geldi

belkide spor yapmamış olmak senin için şimdi bir avantaj olabilir. bir anda etki edebilir. şimdi bir koz olarak kullanabilirsin sporu..

kızlar son zamanlarda beni inanılmaz daraltan bir konu var. yani diyetle alakası yok ama paylaşmassam çatlayacağım ve artık nasıl başa çıkacağımı da bilemez oldum. tavsiyelerinize ihtiyacım var..

erkek arkadaşım ve benim çevrede uzun zamandır bilinen bir ilişkimiz var ve hep aile ortamlarıdayız. herkes evli, çoluk çocuk sahibi vs.. süekli ne zaman evleneceksiniz soruşarı var ve malesef bazen dozu kaçıyor. birilerinin hamilelik haberini aldık bugun, birde bana dönüp dediler ki bak sen hala adamı ikna edemesin, millet evlenmiş bebek bile bekliyor... birde bu konular işyerimde her gün birlikte olduğumuz insanların arasında konuşuluyor. nereye gitsek aynı muhabbet. artık canıma tak etti, kendimi kötü hissediyorum, sanki ona kendimi kabul ettirmeye çalışıyormuşum gibi, utanıyorum... böyle hissedince de direk kendisine iğneleyici şeyler söylemeye başlıyorum. yakında aramızın bozulmasına bile sebep olabilir. ne yapmalıyım, ne demeliyim bu insanlara ben...

kızlar son zamanlarda beni inanılmaz daraltan bir konu var. yani diyetle alakası yok ama paylaşmassam çatlayacağım ve artık nasıl başa çıkacağımı da bilemez oldum. tavsiyelerinize ihtiyacım var..

erkek arkadaşım ve benim çevrede uzun zamandır bilinen bir ilişkimiz var ve hep aile ortamlarıdayız. herkes evli, çoluk çocuk sahibi vs.. süekli ne zaman evleneceksiniz soruşarı var ve malesef bazen dozu kaçıyor. birilerinin hamilelik haberini aldık bugun, birde bana dönüp dediler ki bak sen hala adamı ikna edemesin, millet evlenmiş bebek bile bekliyor... birde bu konular işyerimde her gün birlikte olduğumuz insanların arasında konuşuluyor. nereye gitsek aynı muhabbet. artık canıma tak etti, kendimi kötü hissediyorum, sanki ona kendimi kabul ettirmeye çalışıyormuşum gibi, utanıyorum... böyle hissedince de direk kendisine iğneleyici şeyler söylemeye başlıyorum. yakında aramızın bozulmasına bile sebep olabilir. ne yapmalıyım, ne demeliyim bu insanlara ben...

zaten insanlar hazırlar herşey hakkında yorum yapmaya,bizim için daha erken de çevrendekilere,yaşın kaç bilmiyorum ama ben daha küçüğümde diyebilirsin:KK9::KK9:ama erkek arkadaşını iğneleme al karşına konuş,erkekler sevmez genelde imayı.sen de takma milleti,millt için mi yaşıyoruz canım,sen nasıl mutluysan öyle yaşa

telli turnam ben de 62.800...ama çooook kaçamak yapmaya başladım.acayip iştahım açıldı bu aralar,dayanamıyorum bişeyler yemeden..off ya daha vermem gereken 5e yakın kilom var

bittercim neden biliyormusun.

uzun zaman düzenli giden birlikteliklerin evlilikle sonuçlanmasını beklemek aslında kötü birşey deildir.gönül isterki artık arkadaşımız birlikte oldugu adamla evlensin evi yuvası olsun mutlulugu daha artsın diye beklenir.bu seni üzmesin insanlae hep birşeyler beklerler bu senin olayında bir beklenti sonuçta.

eger birlikteligin dışardan olumlu gözüküyorsa neden demesinler .ve sende hem arkadaşına karşı sabırlı hem çevreye karşı mütavazi ol.bu içten seni üzsede belli etmemen senin yararınadır

sadece bu olay deil hayat böyle ve ne yazıkki 30 luyaşlardan sonra daha kuvvetli bir biçiımde hayatın bu yüzü ile tanışıyoruz.sadece konu degişiyor. ama yaptıgınhele bayansan idare etmek vazifesi.hem herkesi bir biçimde idare edicen hemde kendi hayatını yola koyacaksın hedeflerin olacak ve o hedefleri ulaşmak için çabaların olacak

hayatı bir yol düşün ve önündede hedeflerin var ve bu hedefler le karman çorman hayat ve dünya insanları idaresi var.bu arkadaş olur eşin olur çoluk çocuk olur kayın valide olur anne baba olur işyeri arkadaşları olur..
yani şöyle düşün hani pc oyunları olurya kademe kademe aşarsın ve gidikçe zorluk seviyeleri yükselir.hayatda böyle işte.

geriye dönüp bakıyorum bazende hiç olmadık yerlerde diyorum ne tepkiler vermişim .daha mantıklı daha akıllı olabilirdim.ve şunu unutmaki işte senin ilerdeki hayat yolunu bu yaptıgın mantıklı hareketler ve verdigin kararlar etkieyecek.

ona göre arkadaşınada ya hadi de yada yol çizimcem dersin çünkü artık yaş olayında var zaman hızla ilerliyor oda adını koysun neyi bekliyor.
yani 18 lik deilsin.ve evlenip çocuk yapacaksanki bir az sayı 40 yaşında son olduguna göre..

Son düzenleme:
zaten insanlar hazırlar herşey hakkında yorum yapmaya,bizim için daha erken de çevrendekilere,yaşın kaç bilmiyorum ama ben daha küçüğümde diyebilirsin:KK9::KK9:ama erkek arkadaşını iğneleme al karşına konuş,erkekler sevmez genelde imayı.sen de takma milleti,millt için mi yaşıyoruz canım,sen nasıl mutluysan öyle yaşa

canım malesef küçük değilim, yaşım 31. ayrıca 2 yıldır beraberiz. yani açıkçası sözlerinde haksız değiller bir yandan. o yüzden ne erken diyebiliyorum ne de yaşım küçük. ama ona da ne diyebilrim, al beni lütfen mi? bu şekilde konuşmak da istemiyorum. soranlara en kısa zamanda diyen kendisi ama tık yok. hadi diye de baskı yapılmaz ki..

bittercim neden biliyormusun.

uzun zaman düzenli giden birlikteliklerin evlilikle sonuçlanmasını beklemek aslında kötü birşey deildir.gönül isterki artık arkadaşımız birlikte oldugu adamla evlensin evi yuvası olsun mutlulugu daha artsın diye beklenir.bu seni üzmesin insanlae hep birşeyler beklerler bu senin olayında bir beklenti sonuçta.

eger birlikteligin dışardan olumlu gözüküyorsa neden demesinler .ve sende hem arkadaşına karşı sabırlı hem çevreye karşı mütavazi ol.bu içten seni üzsede belli etmemen senin yararınadır

sadece bu olay deil hayat böyle ve ne yazıkki 30 luyaşlardan sonra daha kuvvetli bir biçiımde hayatın bu yüzü ile tanışıyoruz.sadece konu degişiyor. ama yaptıgınhele bayansan idare etmek vazifesi.hem herkesi bir biçimde idare edicen hemde kendi hayatını yola koyacaksın hedeflerin olacak ve o hedefleri ulaşmak için çabaların olacak

hayatı bir yol düşün ve önündede hedeflerin var ve bu hedefler le karman çorman hayat ve dünya insanları idaresi var.bu arkadaş olur eşin olur çoluk çocuk olur kayın valide olur anne baba olur işyeri arkadaşları olur..
yani şöyle düşün hani pc oyunları olurya kademe kademe aşarsın ve gidikçe zorluk seviyeleri yükselir.hayatda böyle işte.

geriye dönüp bakıyorum bazende hiç olmadık yerlerde diyorum ne tepkiler vermişim .daha mantıklı daha akıllı olabilirdim.ve şunu unutmaki işte senin ilerdeki hayat yolunu bu yaptıgın mantıklı hareketler ve verdigin kararlar etkieyecek.

ona göre arkadaşınada ya hadi de yada yol çizimcem dersin çünkü artık yaş olayında var zaman hızla ilerliyor oda adını koysun neyi bekliyor.

sözlerinde çok haklısın. bizi evli görmek istemeleri olumlu, hiç sorun değil ama sorun bunun gecikmiş olmasında. o zaman da ben sanki onu ikna edememişim gibi oluyor. bir kez ben bu baskılardan rahatsız olduğumu ve bir isim koyma zamanın geldiğini söyedim. ama nişan söz zamanlarının çiftler için biraz yıpratıcı olduğunu ve bu aşamaları çok kısa tutarak direk evlenmek istediğini söyledi. bu konuşmayı bayramda yaptım. onun sözleri üzerinde de o zaman sana güveniyorum dedim. fakat olaylar git gide dozunu arttırınca ben üzülüyorum. bende biliyorum nişan olsa düğün sorarlar, düğün olsa bebek... bitmez yani. galiba en güzeli dediğin gibi belli etmemek, kısmet deyip geçmek. her zaman ağarbaşlı durabilmek...

bence başkalarının düşüncesi önemli olmamalı senin için her zaman etrafta gereksiz konuşan bir topluluk vardır.önemli olan senin ne istediğin ya da sevgilinle beraber bu konuyu konuşunca ne hissettiğiniz.YANİ GERÇEKTEN HAZIR MISINIZ?? asıl bu sorunun cevabını vermeniz lazım...bence sevgilinle başbaşa bi ortam hazırla ve gelecek hakkında onu kırmadan ya da iğneleyici sözler söylemeden evlilik hakkında konuş derim.yaşın kaç olduğu önemli değil 30 ya da 40..istemek ve hazır olmak önemli...

Sana uzun uzun yazdım ama hat koptu yazdıkalrım boşa gitti
Öncelikle utanmana gerek yok ama dediğin gibi bu direkt söylenmez erkeklere. Doğrudan söyleyecek olursan nasıl bir yapıları varsa kaçarlar. Arkadaşına evlenme teklifini yaptırmayı bileceksin ama teklifi o kendi düşünüp yapmış sansın.
Kadınlar zekidir aklını kullan öncelikle çok tatlı ol iğnelemeyi falan bırak:-) birbiriniz için ne kadar uygun olduğunuzu ufak ufak yeri geldikçe anlat, özellikerinin güzelliğinin ne kadar iyi olduğunu yeri geldikçe hep belirt , alçak gönüllü olmak işe yaramaz.
Bir de nasıl olsa benim benden başkasını düşünemez de dedirtme böyle düşününce neden kendilerini yorsunlar. Onu çok sevdiğini ama elinden de kaçabileceğini hissettir.
İstedin mi bunu yaparsın inan zor değil:-) Kadınır aslında evleneceği kişiyi seçen ama erkek seçtim sanır bırakalım öyle bilsinler.
Çevreni de susturamazsın zaten.
İste ve yap
Bir kadında aradığı özellikler nedir 2 senedensonra zaten biliyorsundur o özelliklerin hepsine sahip olduğunu anlat. Tabiitoplantı yapar gibi değil alttan alta ve tatlıkla

canım malesef küçük değilim, yaşım 31. ayrıca 2 yıldır beraberiz. yani açıkçası sözlerinde haksız değiller bir yandan. o yüzden ne erken diyebiliyorum ne de yaşım küçük. ama ona da ne diyebilrim, al beni lütfen mi? bu şekilde konuşmak da istemiyorum. soranlara en kısa zamanda diyen kendisi ama tık yok. hadi diye de baskı yapılmaz ki..

valla hayatım bazı erkekler tutuk kalıyor bazı konularda.benimde eşimle ben 3 yıl gibi arkadaşlıgım oldu.senin gibi herkes biliyordu sonunda evlilik var ama ne zaman belli deil okadar kabullenmiştik birbirimizi.ama onu ben aldım diyebilirim ona kalsa hala bugun bile aynı durumdaydık .çocuklar dada ilk çocugumu anlamadan oldu .kazara diyeyim acemilik işte.yani o isteyip olmadı.ikinci çocukla ilk çocuk arasında 10 yaş var ama 2.yide istemedi.hani nasıl diyeyim hep aklındaydı ama karar ve zaman deil derdi.dedim ne zaman ben yapıcam ben istiyorum.
ev hikayelerimizde öle.ev alsa ne olcak almasa ne olcak rahat yerindemi tama alırız ama ne zaman hayatımızda hep ben almışımdır evlerimizi.yada ev degiştirmeyi ben istemişimdir.

bu arkadaşındada sen öncü olacaksın.öyle lafı gevelemeden igneleyici olmadan surat yapmadan açıkca konuşacaksın.direk korkma seviyorsa zaten olumlu olur sevmiyorsada sen zaman kaybetmemiş olursun durum netleşir en azından.

bayan oldugunu ve çevreden artık tepki gördügünü toplumumuzun bu kadar uzun süreye sıcak bakmadıgından yola çıkarak başlayabilirsin konuya.

eger bu sene bunu çözmezsen ne olur biliyormusun ilişki eskir ve bıkkınlıklar başlar sonuç ayrılık olur.ve sen zaman yönünden .yeniden biriyle başla tanı et en az 2 yıl ..

yanlış anlama sözlerimi dost acı söyler ama iyilik için söyler

Öncelikle utanmana gerek yok ama dediğin gibi bu direkt söylenmez erkeklere. Doğrudan söyleyecek olursan nasıl bir yapıları varsa kaçarlar. Arkadaşına evlenme teklifini yaptırmayı bileceksin ama teklifi o kendi düşünüp yapmış sansın.
Kadınlar zekidir aklını kullan öncelikle çok tatlı ol iğnelemeyi falan bırak:-) birbiriniz için ne kadar uygun olduğunuzu ufak ufak yeri geldikçe anlat, özellikerinin güzelliğinin ne kadar iyi olduğunu yeri geldikçe hep belirt , alçak gönüllü olmak işe yaramaz.
Bir de nasıl olsa benim benden başkasını düşünemez de dedirtme böyle düşününce neden kendilerini yorsunlar. Onu çok sevdiğini ama elinden de kaçabileceğini hissettir.
İstedin mi bunu yaparsın inan zor değil:-) Kadınır aslında evleneceği kişiyi seçen ama erkek seçtim sanır bırakalım öyle bilsinler.
İste ve yap
Bir kadında aradığı özellikler nedir 2 senedensonra zaten biliyorsundur o özelliklerin hepsine sahip olduğunu anlat. Tabiitoplantı yapar gibi değil alttan alta ve tatlıkla

harbi ellerine agzına saglık süpersin.işte arkadaşların dedikleride bir nebze budur.hani kadın gibi kadın olmak.erkege istediklerini yaptırabilmek ve onun kendi yaptıgını sanarak kendiyle böbürlenmesini saglamak.

zeki kadın bambaşka olur hayatta

bende direk derken lap diye yüzüne vurarak deil igneliyi olmamak lazım surattan nefret eder erkekler ne altan alıcan ne kandini azdirsen .ama çevreyede akıllı olucan.eleştirilerde dozu ile ayarlı dostlukların daimi için agırbaşlı davranacan.ama ya nasip diyipde salıvermiycen ucunu.

15 yıldır evliyim hala arkadaşın dediklerini yapıyorum ve dışardan de içerdende çok mutlu bir aileyiz.

İste ve yap

o zaman dedikleri bir anlamda doğru. evlenmeye ikna etmem gerek benim bu adamı...:KK52:

o zaman dedikleri bir anlamda doğru. evlenmeye ikna etmem gerek benim bu adamı...:KK52:

yani.çevrendekiler çocu evli oldukları içindir belki sen onları anlamıyorsundur.diyoruzya kadın herzaman öncüdür ama erkegini öne koyar ona yaptıtırır..

arkadaşınla aranızdaki heyecan biterse aşkda biter ve evlilik olmaz.en fazla aşkın ömrğ 3 yıldır söyleyeyim ben sana.sonrası aşk sevgiye dönüşür ve alışkanlıga..o evrede belli bir yaştan sonra evi olmaın avantajları daha iyi.
kimse bana 3 seneden sonra bir adama aşıgım demesin inanmam.sadece alışkanlıktır ve kuvvetli seviyordur.

X