Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar bence bu durum ona bir yandan garip de bir zevk veriyor. insanların bakış açısı hoşuna giriyor, yanında onu seven ve bağlı bir sevgilisi var, milletin onayladığı bir ilişkisi var. herşey çok düzgün ve artık evlilik olmalı. ama naza çeken kendisi, o kadar da kıymetli bir adam yani... hemde aslan burcu, bence bu manzaradan çok memnun..

tavsiyelerinize çok teşekkür ediyorum vede her dediğinizde haklısınız. ben artık evlenmeye hazır hissediyorum kendimi, onu da istek bakımından hazır görüyorum ama beklediği her ne ise bilmiyorum. en güzeli şu aşamada ona farkettirmeden yönlendirmek olacak sanırım.. bu işlerde de becerikli değilim ama biraz daha zorlayacağım kendimi.. bu konuda özelden de yazarsanız sevinirim, her türlü tavsiyeye ihtiyacım var

öyle tabi canım, aşk biticek birgün. insanın saygı duyduğu güvendiği vede iyi arkadaş olabildiği biriyle evlenmesi gerekiyor. aşktan sonra geriye ne kalacak yoksa?

valla ben bu çaktırmadan yaptırmayı bi türlü beceremedimbişeye kızsam,yada bişey istesem eşim suratımdan anlıyo.zor işler bunlar canım ya...ama üzme kendini.

ufff nerden buldun aslan burcu erkegini.bende aslanım ama erkegi karakteri çok farklı.ve zor evlenir o ondan daha kötüsü yay burcu erkegi..benimkide yay.

yay burcu erkegi için ne diyorlar biliyormusun yay burcu erkegini nikah masasına otutrucacak kadına bravo ...ben yaptım sende yapabilirsin.yoksa bunlar evlenmezler öyle yaşar giderler haberin olsun.kendileri çok eglenceli zevkli hayat yaşamayı bilen yanındaki kadını ve çevresini mutlu eden tipler ama evlenmek onların özgürlügünü ellerinden kaptıracakları anlamına geliyor.çaktırmadan zarfla bak .olay buyani yoksa seni sevmediginden deildir.

ona şunu hisettir hayatta işe yarayan bir erkek o deil.sende ona muhtaç deilsin
ama onu kırmadan üzmeden artislik yapmadan .havalanmadan yani.ve kıskandırmadan.

ama kıskanç olurlar benimki hala tek gecer kıskançlıkta milleti.kıskandırmaya kalkma sakın.ama onuda hiserttir .daha uzun uzun konuşuruz eve geldim yemek hazırlıycam.byee

Son düzenleme:

evet aslan çok zor gerçekten de. beni sevdiğini değer verdiğini her fırsatta gösterir, ayaklarımı yerden keser ama iş o noktada tıkanıveriyor.

madde 1: hyattaki tek erkek sen değilsin ve bende sana muhtaç değilim.

diğerlerinide bekliyorum valla, her bilgi benim için önemli :)

bana yardımcı olur musunuz atağın ilk iki günü kilomda değişiklik oldu dün bgn sabitlendi, yrn da son günüm. sebebi ne olabilir?

Zaten ilk 2 gün verebiliyorsunuz u kadar hızlı. sonra bir süre sabit gidecek telaşlanmayın şimdiden

hani atakta hızlı gider seyirde duraklar deniodu ya, atakta 2 gün gidip de son üç gün durunca şaşırdım neyi yanlış yapıorum die. yeteri kadar yiyorum su da içiorum. anlayamadım sebebini

hani atakta hızlı gider seyirde duraklar deniodu ya, atakta 2 gün gidip de son üç gün durunca şaşırdım neyi yanlış yapıorum die. yeteri kadar yiyorum su da içiorum. anlayamadım sebebini

Kendimden örnek vereyim ilk 2 gün 2 kilo verdim. sonra durdu 8.gün 300 gr 10 gün 100 gr. aslında her gün tartılmayın diyorlar. Ortalama haftada 1 kilo gibi kilonuzun azalmasını bekleyin.
eski sayfaları dönüm okursanız kişilerin ne kadar hızla kilo kaybettiklerini bulursunuz.
Arkadaşların paylaşımlarından gözlemlediğim ilk 2 ay yavaş da olsa gidiyor sonra duruyor bu devredede yumruk denen olay (4 gün atak ) şeklinde yapıınca tekrar kilo verme başlıyormuş

çok teşekkür ederim moral oldu valla, vermem gereken kilo 10 kilo. belki o da etken bnmle başlayan ve 20 şer kilo vericek arkdaşlarımdan takır takır gidio tabi :) tekrar saolun

bana yardımcı olur musunuz atağın ilk iki günü kilomda değişiklik oldu dün bgn sabitlendi, yrn da son günüm. sebebi ne olabilir?

rejime başamadan önce dukanın sitesindeki sorulara cevap verip uygun programını almş mıydın? oradaki değerlendirmeye göre kişinin kaç gün atak yapması gerektiğini ve ne kadar verebileceğini söylüyor. belkide sen 3 gün de yapsan 5 günde yapsan atakta vereceğin kilo 2 dir. o açıdan söylüyorum. bana mesela 3 gün dedi atak için ve 1 kilo verirsin diyorr. dün 3 günüm bitti, gerçekten de 1 kg verdim.

Günaydın arkadaşlar. Dukan rejiminizin hız kesmeden devamı dileklerimle. -4oo gr daha gitmiş Gram gram becerebilecekmiyim bakalım bu işi

herkese gunaydin
telli turna canim dun bildirim yapamadim bugun eklermisin benide?
guncel kilom 83 bu haftaki skor sadece - 400 neyse bunada sukur:103:

Atağı ilk yaptığım zaman karşılaştığım etkilerle yine karşılaştım. Mide bulantısı vede yüzümde(özellikle çene bölgesinde) kızarıklıklar. Dukanın bende nelere sebep olduğunu artık kesin biliyorum..

günaydın dukancılar :))
dün hastaydım biraz ateş,boğaz ağrısı hala devam ediyor çabuk iyileşmek istiyorum
bunun için c vitamini almak gerek hastalandığımda hep meyve yerdim hemen atlatırdım.
ben ilaç kullanmamda.. dün eşim zorla 1 mandalina yedirdi ve çorba içtim . seyirdeyim meyve yok
bukadar yemekten bişey olur mu dünden beri içim içimi yiyiyor

Geçmesi için neyapıyorsun peki. Diyeti mi brakıyorsun? Protein allerjisi mi var yoksa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…