Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ben daha önce sinoz inceltici krem kullanmıştım işe yaramıştı sezaryenla doğum yaptığım için baya toparlıyor elinizin altında varsa kullanın.

teşekkür ederim, ben bir araştırıyımmmm, ah bide şu çatlaklarda işe yarayacak bişey olsa, özellikle söylüyorum hamileleiğim boyunca 9 ay mustela marka çatlak kremi kullandım ve hiçççç işe yaramadı

Extra Jel var onu aldım canım göya 4-8 cm inceltiyormuş

Ben yoğurdu normal yemeye başladım omu etkiliyo kilo vermeyi acaba Bir bilen varmıki...

ben yoğurdu light yiyorum bence normal yoğurta göre daha güzel geliyor tadı.ewet belki olabilir ondan ama herkes bişeyler yiyor kaçamaklar yapıyor ama bazısı hiç almıyor aksine kilo veriyor.kilo verememenin nedenleri çokta belli değil aslında.sen genede light yoğurt al enazından için rahat olsun.

amaaaaniiin kızlar benim evde bölgesel yagları yakmak için titresimli kemerim vardı yaaaaaaa ben tamamen unutmustum onuuu acaba kullansam faydası olurmukı telli turnamı duyar gibiyim abooowww kulagım cınlıyo simdiden ben bı yürüyüs bandını oturtayım da sıraonada gelecek ınsallah

Evet light yoğurt alayım ben. Belki etkiler. Akşamda mekik falan çekeyim. Yürüyüş yapamaycağım için. Bakalım neler olucak. Gerçi bu gün sebze günüm yarın aynı çıkarım ama. PS günü sonrası düşer belki

eger catlaklarının rengı kendı ten rengınden daha kırmızımsıysa bunun caresı var amelıyat izlerinin gorunumunu azaltan bı krem var adı contractubex ama yok ben tamamen yok olsun ıstıyorum dıyorsan okonuda bır bılgım yok maalesef

çağla şikel 200 çekiyorsa bizim 500 çekmemiz gerek:))

kullanılan kremin adı fiyatı vs. Nedir? Sıkılaştırıcı mı inceltici mi?? Işe yarıyor mu yani tavsiye ediyor musunuz?

Bu mekik işe yarıyormu kızlar ya. Ben idmanlıyımdır mekik konusunda ama nedense hep üşenirim. Bir başladım mı 50 şer set halinde 500 çektiğim zamanlar olmuştu. Akşam başlasam bende madem.

valla ben çağlanın yalancısıyım...onun ilk hamileliğinde karnının çok fazla çıkmamasının nedenlerinden birisde oymuş kasılı olduğu için ama şimdi fazla kas kalmamış eskisi gibi ..

bu mekik işe yarıyormu kızlar ya. Ben idmanlıyımdır mekik konusunda ama nedense hep üşenirim. Bir başladım mı 50 şer set halinde 500 çektiğim zamanlar olmuştu. Akşam başlasam bende madem.

doğru şekilde yapıldığında işe yarıyor tabiki. Yaparken karın kaslarının yanması gerek. Plates dersinde topla yaptırıyorlardı bize, resmen ölüyoduk yani ama çok işe yarıyordu..

evet arkadaslar ve sevgili telli turnam yüksek musadelerinizle yürüyüs bandımla bulusmak için huzurlarınızdan ayrılıyorum efeeem saygılar selamlar

kızlar bu lıght pudingi atak evresindede yiyebiliyormuyuz bide miktarı var mı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…