Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

12. günüm toplam 2.5 KG verdim ağlamak istiyorum nasıl gidecek bu 10 kg kızlar benimle başlayan erkek kardeşim 6 kg verdi çıldırıcam ama ben yürüyüş yapmadım :KK43:

kızlar kabul edin biz tembeliz. eşim de benle basladı sporunu eksik etmedi halıylen su anda normal kilosuna indi bile. ben naptım evde yoruldum diye yattım. olmaz boyle herkes sporunu yapsın. tabii geçer bizi erkeklerr. hem üşenmiyorlar, hem de metabolizmaları hızlı calısıyor. herkes spor yapsın lutfeeeennnnn. inanın cok daha hızlı veriliyor sporla kilolar. spor yapmadıgım gun hiç tartı kımıldamazken, su içip spor yaptıgım gun yarım kilo eksildiğimi gördüm.

12. günüm toplam 2.5 KG verdim ağlamak istiyorum nasıl gidecek bu 10 kg kızlar benimle başlayan erkek kardeşim 6 kg verdi çıldırıcam ama ben yürüyüş yapmadım :KK43:

erkeklerin metabolizması daha hızlıdır, sakın onunla kıyaslama kendini. hem tabi verilecek toplam kilosuyla da alakalı. muhtemelen seninkinden fazladır da. 12 günde 2,5 kilo da gayet iyi bence. genelde ayda 4 kg falan gidiyor zaten. ideali de bu, yoksa hoop diy geliverir kilolar. yavaş ama emin adımlarla...

selam kızlar ben geldim, sizlere son durumumu hemen anlatayım...

Cuma günü itibariyle dukanın hafif dışına çıkmış bulunuyorum. Her gün yulaf kepeğime ve diyet ürünlerime devam ediyorum ama yemeklerime 1-2 yemek kaşığı kadar zeytinyağ ekliyorum artık, ağırlık sebze yiyorum ama eti de ihmal etmiyorum hem yemeklerimin içinde var hem de sebze yemeklerimin yanında mutlaka et tüketiyorum. Cumadan bu yana bamya, karnıbahar ve kereviz tükettim.

Bugün ilk defa aylar sonra hiç bir ilaç veya çay desteği olmadan wc ye çıkabildim.

Bu arada kilo alma durumu olmadı aksine kilo vermeye başladım, cuma günü 74.4 kg ile başladım bugün 73.6 kg olmuşum, yani şu an için iyi gidiyor kızlar. Bir süre böyle devam edicem, benim bünyem öyle hafta bir tuvalete çıkmaya alışık değil tabi sapıttı onun için...:)))

semacım, karatay diyetini okudum ama ona başlamak istemedim, bu diyeti şu an kendime göre şekillendirdim, bir süre böyle gitsin istiyorum sonra gidişata göre bakıcam. Dukana devam edermiyim yoksa bu şekilde mi devam ederim bilmiyorum şu an daha, ama 2-3 hafta böyle devam edecem ki tuvalet düzeni bi rayına otursun tekrar...:KK66:))

canım benim ara verme fazla.

eğer hafta sonuna kadar 56 küsürleri görürsem cumartesi ya da pazar waffle yiyicem mutlaka zaafım var kesinlikle..=( zaten güçlendirmedede belki o 1 kiloyu verebilirm şimdi yürüyüş yapmaya gidiyorum koşu bandında...o bile zor geliyor sanki bana neden bilmiyorum çokhalsiz hissediyorum kendimi ve bi kaç gündür başım dönüyor dukandan başı dönen var mı? aslında başlayalı çok oldu hamile olamam heralde!!!!buarada bugün folik asite başladım gnc nin ürününü kullanmamı tavsiye etti eczacı folic plus ve b tane daha ürün var ama bu da kötü değildir heralde 400mcg günde bi tane dediler bilenler yardım edebilirler mi?

eğer hafta sonuna kadar 56 küsürleri görürsem cumartesi ya da pazar waffle yiyicem mutlaka zaafım var kesinlikle..=( zaten güçlendirmedede belki o 1 kiloyu verebilirm şimdi yürüyüş yapmaya gidiyorum koşu bandında...o bile zor geliyor sanki bana neden bilmiyorum çokhalsiz hissediyorum kendimi ve bi kaç gündür başım dönüyor dukandan başı dönen var mı? aslında başlayalı çok oldu hamile olamam heralde!!!!buarada bugün folik asite başladım gnc nin ürününü kullanmamı tavsiye etti eczacı folic plus ve b tane daha ürün var ama bu da kötü değildir heralde 400mcg günde bi tane dediler bilenler yardım edebilirler mi?

folik asit genelde hamilelere verilir vede iştah açan bişey. hatta burada daha evel de konuşulmuştu. neye istinaden bu tavsiyede bulundu eczacı?? yorgunluk ve halsizlik için mi?

Alyansımı deniyorumda kızlar sağ elime dar olurdu takınca parmağım hemen kan toplardı zar zor çıkarırdım. Şimdi takıyorum tık diye girip zırt diye çıkıyor :KK52: Yaw parmaklarım bilem incelmiş :KK52: Bide şu gıdımla göbeğimde gitse. Belim yanlardan aşırı fark etti ama orta göbeğim hala yerinde.
Gerçi bende 3 göbek vardı ikiye inmişti en son :KK1::KK1::KK1:

Sizde bu durumlar nasıl

folic asit hafıza içinde kullanılır sadece hamileler için değildir.
Genelde B12 ile verildiğinden iştahı açan aslında B12 dir.

Genelde B12 ile verildiğinden iştahı açan aslında B12 dir.

Alyansımı deniyorumda kızlar sağ elime dar olurdu takınca parmağım hemen kan toplardı zar zor çıkarırdım. Şimdi takıyorum tık diye girip zırt diye çıkıyor :KK52: Yaw parmaklarım bilem incelmiş :KK52: Bide şu gıdımla göbeğimde gitse. Belim yanlardan aşırı fark etti ama orta göbeğim hala yerinde.

Sizde bu durumlar nasıl

benim yüzüm küçüldü ve göbeğim biraz gitti. bacaklarımda da incelme var. ama ben pazar gününden itibaren bölgesel masaja başladım. göbek bsen ve baldırlara uyguluyorum masaj aletiyle. bakalım faydası olacak mı??

benim yüzüm küçüldü ve göbeğim biraz gitti. bacaklarımda da incelme var. ama ben pazar gününden itibaren bölgesel masaja başladım. göbek bsen ve baldırlara uyguluyorum masaj aletiyle. bakalım faydası olacak mı??

Göbeğim çok yumuşadı acaba sıkılaştırıcı kullansam mı. Almıştım hiç açılmadan duruyor öylece dolapta.

göbeğim çok yumuşadı acaba sıkılaştırıcı kullansam mı. Almıştım hiç açılmadan duruyor öylece dolapta.

madem elinin altında var, kullan tabi. Ben de aslında inceltici jel vardı ya onu da mı kullansam diyordum. Ama karar veremedim. Fiyatını falan da hiç bilmiyorum doğrusu. Tabi bunlar hep destek yöntemler. Yoksa asıl spor. Ama sırf leslie değil. Mekik ve bacak kol hareketleri gibi...

Genelde b12 ile verildiğinden iştahı açan aslında b12 dir.

hadi ya, ben de b12 kullanıorum.. Ama henüz iştah açan bir etkisini görmedim. üstelik de hem iğne hem hap. Gerçi benim iştah zaten açıktır, belki o yüzden farkedemedim:))):KK53:

bende 56 olmak istiyorum senin gibi hedefim 57 ama na bile inemedim bi 57.5 oluyorum bi 58 bi 57.8 falan bugün 2. gnüm yumruk yapıyorum bende perşembeye kadar yapıcam belki perşembede devam ederim ama hafta sonu eğer gene veremezsem güçlendirmeye geçicemartık. waffel ı çokkk özledim artık dayanamıyorum diğer tatlılar değilde bu bitirdi beni =(((( ben 10 ekimde başladım bayramda 6 kilo vermiştim 58 dim ve ozamandan beri hala aynı yerlerdeyim 57 küsürüm şimdi ama hala 57 olamadım bi de dayanamıyorum bazen akşamları yatmadan önce peynir atıyorum ağzıma çok yağlı değil keçi peyniri ama oda beni rahatsız ediyor daha sonra midemi yakıyor.offf offff 56 olalımmmm =(((

Ben yoğurdu normal yemeye başladım omu etkiliyo kilo vermeyi acaba Bir bilen varmıki...

Sizde bu durumlar nasıl
telli turnam aynı şeyi dün konuştuk eşimle, hatta geçen yaz yüzüklerimizi değiştirmiştik dar geliyor diye, şimdide bol geliyor...
göbekte gidiyor ama sanki daha yavaş benim yanlarda da var baya fazlalık ama bacaklarım çok inceldi sanırım onda kullandığım yağ yakıcı korsenin çok etkisi varrrr
sende sıkılaştırıcı olarak hangi krem var, ben geçende sormuştum aslında almam lazım, öyle 5-10 kilo değil nerden baksan 30 kilo gidecek bizim vücutlaardan mutlaka takviyeye ihtiyacı olacak derinin... tabiki spor şart onu hiç tartışmayalımmmmm

kızlar ben daha önce sinoz inceltici krem kullanmıştım işe yaramıştı sezaryenla doğum yaptığım için baya toparlıyor elinizin altında varsa kullanın.

X