Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Tekrar yulaf kepekli kek yaptım üfff tutamıyorum kendimi :KK36:Eki Görüntüle 293334

oooo çok güzel görünüyo..ben de bugün kakao,küçük kek kalıpları ve aroma aldım.yapacam inşallah güzeeeel bi kek.ama ben bu kaçamakları arttırdım bu aralar.acayip iştahım var.herşeyi yiyesim geliyor valla.bi kaç fıstık,bi parça simit ve azıcık dondurma yedim bugün.bi de şu kuru eriği yiyebiliyormuyduk devamlı.süper bişeydi ya benim aldığım...valla arada yiyorum onuda..offff ne olacak bu halim

kızlar, hava çok soğuktu, işten eve yürüyemedim. ama gelinr gelmez leslie yaptım, 2 ml. bu da 3 kmden fazla demek, mutluyum:))

şimdide duş girip yemek yapmam gerek vede çok gecikmeden....

ben dukanın emektarlarındanım bizimkilerden kimse varmı bilmiyorum ama eskiler beni tanır ben 4 aydır giremedim.diyetide ramazanda bırakmıştım hala başlamadım bıraktığımda toplam 15 kilo vermiştim şimdi bunun 5 kilosunu geri aldım ama tekrar devam başlayacam.en kısa zamanda taşınma felan bu arada benim bilgisayarım çalındığı için sık giremeyecem ablamlarda oldukça gerecem artık ne yapalım bunada şükür.yeni arkadaşları bekliyorum dostlu deneyimli biri olarak sorularınıza cevap verebilirim.benimde daha verece kilom çokkkkk.yola devam allah yardımcımız olsun.

Hadi be 200 iyiymiş. Başlayınca bende 150 çekiyorum ama hergün olmuyo malüm işten eve git yemek yap, 2 de çocuk var. Ortalık topla vakit bulabilirsem yapıyorum.

off one beya 200 mekik.ya ben 30 falan yapıyorum o bile zor geliyor bana 50 yaptımmı süperlerden sayıyorum kandimi.
Bu mekik işe yarıyormu kızlar ya. Ben idmanlıyımdır mekik konusunda ama nedense hep üşenirim. Bir başladım mı 50 şer set halinde 500 çektiğim zamanlar olmuştu. Akşam başlasam bende madem.
yokmu artıran.bune kız 500 eminmisin 500 olduguna bir tarafını sakatlayacan birgün ama bakam ne zaman.az az düzenli spor en iyisi bence
Tekrar yulaf kepekli kek yaptım üfff tutamıyorum kendimi :KK36:Eki Görüntüle 293334
harbi keke bak ellerine saglık.varmıydı tafifi.
kızlar, hava çok soğuktu, işten eve yürüyemedim. ama gelinr gelmez leslie yaptım, 2 ml. bu da 3 kmden fazla demek, mutluyum:))

şimdide duş girip yemek yapmam gerek vede çok gecikmeden....
iyisin valla.mekikler leslieler havada uçuyor.bense kıpırdayacak halde deilim.bacaklarım çok agrıyor arkadaşlar.romatizmamı oldum ne .hiç spor görecek halde deilim.oturamıyorum bile bacaklarım rahatsız felaket.
slm leslie yi banada anlatırmısız??????

şimdi lesli bir bayanın adı.amerikalı bu bayan bir spor dalı keşpetmiş iyide yapmış benim gibi gündüz zamanım yok yürüyüş yapamıyorum diyenlerin mazereti kalmıyor.1 m2 yerde sana km lerce yol yürütüyor.
googlee leslie yaz çıkar videoları indirip yaparsım 500 adımla başla ertesi gün 1 mil yap öle öle gidersin..

ben onuda yapamıyorum çok geveze başımı agrıtıyor
ben dukanın emektarlarındanım bizimkilerden kimse varmı bilmiyorum ama eskiler beni tanır ben 4 aydır giremedim.diyetide ramazanda bırakmıştım hala başlamadım bıraktığımda toplam 15 kilo vermiştim şimdi bunun 5 kilosunu geri aldım ama tekrar devam başlayacam.en kısa zamanda taşınma felan bu arada benim bilgisayarım çalındığı için sık giremeyecem ablamlarda oldukça gerecem artık ne yapalım bunada şükür.yeni arkadaşları bekliyorum dostlu deneyimli biri olarak sorularınıza cevap verebilirim.benimde daha verece kilom çokkkkk.yola devam allah yardımcımız olsun.

ne güzel hoşgeldin..var burda senin arkadaşlardan biri dukan da birinin nicki unuttum.

merhaba arkadaşlar bende dukanı uyguluyorum. 4. haftamdayım 5 kilo verdim. size bi sorum olacak acaba şu marktlerde satılan diyabetik reçellerden tüketebiliyo muyuz? tatlandırıcıyla yapılıyor. cevabınızı bekliyorum

Ben almıştım ondan geçenlerde. Madem dedim kuru erik ya da kurt üzümü yenilebiliyor, ara sıra sabahları bir çay kaşığı tatlandırıcılı reçelden bişi olmaz, kahvaltımızı renklendirsin arada (her zaman değil tabi). Malesef sadece bir kere yiyebildik. Çünkü bir kaç gün sonra eşim reçel kavanozunu yere düşürdü ve kırıldı. Ben de bir daha almadım artık.

Alyansımı deniyorumda kızlar sağ elime dar olurdu takınca parmağım hemen kan toplardı zar zor çıkarırdım. Şimdi takıyorum tık diye girip zırt diye çıkıyor :KK52: Yaw parmaklarım bilem incelmiş :KK52: Bide şu gıdımla göbeğimde gitse. Belim yanlardan aşırı fark etti ama orta göbeğim hala yerinde.
Gerçi bende 3 göbek vardı ikiye inmişti en son :KK1::KK1::KK1:

Sizde bu durumlar nasıl

Ben de dün taktım yüzüğümü ilk kez, hadi bi deniyim dedim. aaa oldu ama sanki daha tam değil gibi. Biraz durunca sıktı. Daha var yanii. Hamileliğimden beri hiç takamıyordum. Bu da bir şeydir yani ama. :KK51:
Benim de göbiş zor gidecek gibi ya bakalım. İyicene zayıflayalım hele bi olmazsa en son karın gerdirme yaptırırız kıss :KK52:

Pufffff her yer zayıfladıda şu göbek neden gitmez hala ya .

En son gidecek heralde yani bi umut :KK1:

kızlar bu lıght pudingi atak evresindede yiyebiliyormuyuz bide miktarı var mı

Hayır canım, :KK20: atakta yememelisin. Seyir evresine geçince yiyebilirsin. Hatta light meyveli yoğurt da yiyebilirsin seyirde :KK9:

Kızlar bu tarifi rejimden öncede yapıyordum ben ama şeker ve çikolata ilavesiyle tabi ki, şimdi bunu light tatlıya çevirdim, çok basit ve bir o kadar da lezzetli oldu, hemen sizlerle de paylaşmak istedim...:KK66:)

KREM ŞOKOLA

- 1 litre light süt
- 3 yemek kaşığı bitter kakao
- 3 yemek kaşığı mısır nişastası ( biraz soğuk suyla ezilecek )
- 8-10 yemek kaşığı toz tatlandırıcı ( takita marka kullandım, siz tadını kendinize göre ayarlayın )
- 10 damla çikolata aroması ( şart değil varsa güzel oluyor )

Yapılışı:
Sütü, kakaoyu ve tatlandırıcıyı tencereye alalım ve kaynayana kadar karıştıralım. Süt kaynadıktan sonra su ile erittiğimiz mısır nişastasını da tencereye ilave edip kısık ateşte kaynatmaya devam edelim.
Yaklaşık 10-12 dakika kadar kaynattıktan sonra kaselere boşaltalım, ılındıktan sonra buzdolabına koyup iyice soğutup mis gibi yiyelim…
Kaynatırken dikkat edelim kıvamı ne çok koyu ne çok cıvık olacak…

Afiyet Olsun

Benim film başlamak üzere :KK52: (sinema popcornsuz izlenmiyor be kardeşim yaaa offf) Neyse alıştık artık zaten, bunca zaman geçti daha mı yanii :KK1:
Hepinizi öpüyorum kızlar, kendinize çook ama çoook iyi bakın emi :KK9:

Benim film başlamak üzere :KK52: (sinema popcornsuz izlenmiyor be kardeşim yaaa offf) Neyse alıştık artık zaten, bunca zaman geçti daha mı yanii :KK1:
Hepinizi öpüyorum kızlar, kendinize çook ama çoook iyi bakın emi :KK9:

ne izliycen ................
gitmiş bile..

bugun tek başımayım tv izleyecegim ben de süper.ama tv programlarını bilmedigimden dogru dürüst ne var ne yok bilmiyorum onun için sordum.bende bi bakayım sinema dediydi ne varmış..

Son düzenleme:
Ben kaçar kızlar, eşim umutsuz ev kadınlarını indirmiş bana, kızım müsade ettiği kadar izleyeyim bari, bayılıyorum o diziye...;D

herkese merhaba;

sanırım hepimizin eksileri gördüğümüz gün olmuş. :KK1::KK1::KK1:
ben de kendimi şiş hissediyorum diyordum ama 600 gram gitmiş geçen perşembeden beri. üstelik regl öncesi inanılmaz birşey benim için..
bugün gidip dar, esnek kotlardan aldım. normalde 31-32 beden giymem lazım, kesime göre değişiyor. geçen hafta 32sini deneyip kumaşında ufak bir özür var diye almadığım strech kotu bir başka mağazada gördüm. 32 bedenin kısa boyda olanı yoktu, 30u denedim veeeeee oldu :) :KK52: esnek mesnek anlamam, iki ay önce dizime kadar geçmezdi o pantalon eminim. şimdi uzun kazaklarımla rahatlıkla giyebilirim:KK1::KK1::KK1:
bu diyetten çok memnunum dukan:KK1:

Vallahi canım verdinmi ben anlayamadım ama verdiysen alış buna çünkü kurallara uyduğun taktirde kilon hep aşağı düşecek :KK34:

Ben dıete 82 kılo ıle basladım ama cok hızlı oldu bu kadar vermem...Gercı sabah tartılıyorum dusuyorum aksam tartılıyorum dusuyordum.Bugun durdu sabag 78.2 ıdım sımdı yıne oyle kılom durdu :KK43: ama acaıp mutluyum :) gercı ben bıraz bozuyorum ben et fazla sevmıyorum :KK43: onun ıcın mutlaka marul salatası yapıyorum 3 dal marul 1 kırmızı bıber bır de lımon suyunun ıcıne bıraz sarımsak eklıyorum salatama dokuyorum yanına da ıkı gundur ton balıgı yıyorum dıet.Oğlenlerı de tavuk ızgara sadece yanına kola...sabah da yenı bırsey buldum yogurdum yoktu ben de 1kasık yulaf kepegı ve yumurtayı ve bolca kararbıber tuz karıstırdım omlet gıbı oldu onu yedım tum gun bunları yedım :KK43: ıs yerınde cok su ıcemıyorum wc problem olmasın dıye aksam ıcıyorum ona da wc den cıkamıyorum bu nasıl kader :)

Ben de atkıns dıetının kıtabı var orda karbonhıdrat oranları yazıyor bız proteın dıetı yapıyoruz ama yıne de en az 70 karbonhıdrat alıyoruz gunde sırf yogurt ve peynırden...Lor peynırının 1 fıncan olcusu 10 bırım maydanoz ve marul un degerlerı toplamda 2 yapıyor ...eger proteın agırlıklı beslenıyorsak ben marul yesılzeytın kırmızı bıber maydanoz ve soganı da yıyebılecegımıze ınanıyorum :)

Ne kadar cok yazmısım :) umarım okurken sıkılmazsınız :)

merhaba arkadaşlar bende dukanı uyguluyorum. 4. haftamdayım 5 kilo verdim. size bi sorum olacak acaba şu marktlerde satılan diyabetik reçellerden tüketebiliyo muyuz? tatlandırıcıyla yapılıyor. cevabınızı bekliyorum

ben aldım tanesını yemedıgımız surece bır sorun olmaz galıba...Pazar gunu kahvaltıda yıyecegım :)

X