Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Naverdin 15 günde 8 kiloyu bravo sana ama gerimi aldın yoksa hepsini o nasıl oldu ikisini de anlat lütfen

ne yazdın be yemin ederim gözlerim dolduu sanki beni anlattın ama biliyorum hepimizin ortak derdii
olsun bugünlerde geçeçek inşallah...allah büyük.. haytımın 5 yılı böyle şişman geçtii artık bunlarla yaşamak istemiyorummm..

Son düzenleme:
Naverdin 15 günde 8 kiloyu bravo sana ama gerimi aldın yoksa hepsini o nasıl oldu ikisini de anlat lütfen

aynen öyle valla ama harfiyen uydumm 7 gün atak yaptımm
gören herkes nası yanı diyoduu.. snra ptotein sebze yaptımm. 15 günde 8 kilo gitti tabi yarısı su tabii 46 dan 42 düştümmm beden tabii:)snra kilo vermem durdu ki bu normalmişş bende dedimki ay onu mu yesem ay bunumu yesem bakmışımki yine 83 olmuşumm ama şu bi gerçek yadim abi yemesydim o kilomda kalırdım hemde ne yemekk... ama bitti arık yemek memek işlerii:)

Telli turnam evde yürüyüş bandım var kullanmıyorum bir ikide bana söylensene durdu zaten kilo vermem regl den sonra 11 Kasım'dan beri 2.5 kg

ben 20 günde 2 kilo verdim.sen ne yapıp verdin o kadar!!?? keşke yemeseymişsin. neyse bunu başarmış biri olarak diyette kendine daha fazla güvenip yapar yine verirsin canım.

maşallah nası verdin bizede anlat bu arada helal olsunn yakın cevren ne diyooo??

ben 20 günde 2 kilo verdim.sen ne yapıp verdin o kadar!!?? keşke yemeseymişsin. neyse bunu başarmış biri olarak diyette kendine daha fazla güvenip yapar yine verirsin canım.

20 günde 2 kilo cok az.tam 15 gündede 8kilo çokkk ama senin biyerlerde bi yanlışın olmasınn.benim cevremdeki herkes genelde ilk atakda 3 yada 4 kilo veriyooo burdakilerde öyleeee okursann geçmişi. sizin ne kadar vermeniz gerkiyooo?? benim 23 kilo yani eski kilomm 60 inşallah allahımm..

günaydın
bende cumartesi başladım benim atak 3 gün bugün son
hafta sonu sabah kahvaltıda kitaptaki tariften yulaf kepeği galetası yaptım
tam buğday bir dilim ekmek yedim ekmek yiyebiliyorduk dimi !!!
akşamlarıda tavuk ,balık öyle ayarladım 2 gün zor geçmedi benim için atakta 1.100 vermem gerekirken
2 günde sadece 200 gr vermeşim çok az değil mi arkadaşlar bugün son günüm
biyerde yanlışlık mı yaptım bilemedim:26:

Ah be canım hepimizin derdi bu. Ama dur demek lazım bu gidişe. Bak 5 yılda eğer az yemeye çalışsaydın 5 yılda o kilonu verirdin. Şimdi sakın bir anda vereyim diye tezcanlılık yapma. Veremedin mi umutsuzluğa düşme. Sen denilenleri yaparsan verirsin Allah'ın izni ile..

Telli turnam evde yürüyüş bandım var kullanmıyorum bir ikide bana söylensene durdu zaten kilo vermem regl den sonra 11 Kasım'dan beri 2.5 kg

Canım sen o bandı seni zayıflamaya taşıyacak arkadaş gibi gör. Ne kadar onunla dost olursan o kadar hızlanır hedefine gidişin. Her akşam yürümeye çalış 5 dk bile olsa yürü. Alışırsın zamanla

Hem ekmek yemiş hem de yanlışlık nerede diye sormuşsun Atak da listedeki proteinlerden başkasını yiyemiyorsun. Karbonhidrat kesinlikle yasak .2 lt suyunu da içeceksin. kolay gelsin ekmeksiz başla atak günün ogünden say bence

ben de gelirim kizlar

tamam gel .özelden ona yazmıştım senide.

offfffff bune !!!!!!!!!!!kızı vur dedik öldürmüşsün yahu.!!!!!!!!bir daha kimse korkusundan bişey diyemiycek sana .!!!

şurası çok komik filmi olmak istersin kelebekmi;??pehhhhh

ben ikisinide almasam.gören beni enine boyuna biriyim kelebek desem olmaz fil desem ondan kurtulmak istiyom yokmu bunun ortası gülüm........

Harika bir yazı ve herşeyi açıklığı ile anlatmış. her sabah okuyarak başlamamız lazım güne. diline sağlık söylediğin her şey çok doğru

Yok valla kaçamak yapanlara acımak yok

Hedefe tam yol devam.

Ne diyor Dukan en ufak bir kaçamak balona iğne batırmak gibi birşey. Kaçamaklarla o iğneyi balona değil kendimize batırıyoruz farkında değiliz

telli turna süper yazmışsın yaa ara sıra okumak lazım motive olmak için

yazdığın herşey çok doğru bende eski resimlerime bakıyorumda acayip çirkin görünüyo yaaa

kilo insanı çirkin gösteriyo yaa bende şimdi anlıyorum bunu çok veremesede verebildiği kadar kilo vermeli bir insan hiç olmazsa sağlık için :)

Dukan diyeti ile başarmış ve kilosunu korumuş birini ramaızda görmek çok güzel ben de hep merak ediyordum sonuna kadar götürüp başaran var mı diye. Tebrik ederim. Lütfen buradan ayrılmayında motive edin bizi. Ara ara hatırlatın başarınızı

Nekadar Mulayim bi cvp yazmissin kesmedi beni. ben esip gurleyen" vay utanmaz biz bu soğukta disarda yurucez diye burnumuz dusuyo bire gafil...."gibi bı cvp yazmanı bekliyorum yaaawwww:)))))))):26:

aaa menengiç kahvesi içebiliyor muyuz?emin misin esla,çok yağlı bişey ama...
yağlı ama yağsız sutle gunde bir fincan içmekte fayda var. onun yagından ne cıkar şekerim
evet yaa insanın nefes alıp verirken nasıl da rahatlatıyor.
Ben de bu yaz Antep'te ictim ilk kez. Ama bana kokusu ve tadi damak tadima uyumsuz geldi. Fistikli kahve gibi :)
bana da basında garip geldi ama alışınca cok severek içiyorum menengiç kahvesini

kızlar 2 gundur protein gunumdeyım. fakat 1 gunde sadece akşam yemeginde marul kaçırmıştım. dun hiç sebze de yemedim kaçamak yapmadan tamamladım gunu ve bugun tartıda yarım kilo gittiğini gördüm 67,5 cıkıyorum artık tartıda. cok mutluyum. her yerden zayıfladım rsmen. alt bacaklarım dahi inceldi ki en zor incelen yerim orasıdır dün altın gunumuz vardı. vucudumu saran örgü bir elbise giydim. hiçbiryerimden yağ pörtlemedi. gayet sıkı duruyorum. herkes cok sasırdı ve takdir etti. cok mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…