Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Super olmus bu liste. Tebrik ederim. Beni de araniza almaniz mumkun mu?

Elbette canım. Perşembe günü bildiri günümüz o gün diyete ne zaman başladığını, başlangıç kilonu, hedef kilonu ve güncel kilonu paylaşırsın bizimle

telli turnam hemen benim hemşomuda yazıyorsun listeye oki mi?

he gurban..

Dr Dukan güçlendirme ve koruma yapılmazsa kilonun geri alınabileceğini söylüyor zaten. Arkadaşın 20 kiloya karşılık 200 gün güçlendirme yaptımı acaba ve sonrasında saf protein perşembeleri. Bence bunları irdelemek gerek. Zaten bunları yapmazda eski hayatımıza ani dönüş yaparsa alınabileceğini kitapta okumuştuk canım.

Facebooktaki sayfayi takip ediyor musunuz?

linkini eklemeye calistim ama blank sayfa cikti, sildim.

Evet ben takip ediyorum

3000. sayfa arkadaslar...

Nice 3 binlere canım. Mimkinse o günlerde 55 kg olmayı tercih ederim. Ve ben o günlerde engin tecrübelerimle kilo vermek isteyen arkadaşlar için burada olacağım 1:

Aman bir yere kaybolma tecrübelerini paylaş bizimle :)

Son düzenleme:
Kızlar günaydın..

Bende yumruk yaptım 4 günde 1,5 kg verdim. Dün hiç su içemedim ve yemekte pek yiyemedim bu sebeple sanırım veremedim.

Az yemek kilo vermeyi yavaşlatıyor sanırım. Ama çokta yiyemiyorum midem almıyor. Hiç canım yemek istemiyor. Saf protein yaptığım için benim kabızlık başladı gene. Bakalım hayırlısı bu gün p+s ile başladım faydası olur diye tahmin ediyorum..

hiç motive değilim, regl olmak üzereyim ve bunu bahane edip habire bişeyler tırtıklıyorum, oğlumun gofretinden bir parça yada minikk şeker gibi
dünden beri böyleyim
sonra diyorum gerçekten canım tatlı istiyor mu? hayır... eeee o zaman ne diye yiyorum, cevabı belli değil, çok moralim bozuk çoooooooook

merhabaaa, daha öncedeb diyeti yapan ve başarılı sonuçlar alan biirinin burda olmaı çok güzel,helede benim için şu dönemde
hep merak ediyordum zatan o kadar diyet yapandan neden kimse yok diye, sanırım artık kilo sorunu kalmayınca herkes kendi hayatına dönmüş

Nes sana söyleyeceklerim var hazırmısın ?

Bizim boyumuz ayni. Hatta benim kendi tartim 77 tartiyor. Disarda tartildigimda 80 goruyorum. Demek ki ayni kiloda ve boydayiz. Aman birbirimize destek olalim

.

ben de gelirim kizlar

Kesinlikle. Nisanda baslamistim ben de. Bir yildim ve modifiye edip uyguladim yine de dukani. Ama hic kilo almadim. Cok haklisin.

Persembe gunu tartilip soyluyorum. Bi de benim baslangici nasil yazacaksin bilemem. 28 Nisanda baslamistim ilk 91,4 ile. Sonra 10 Kasimda 80 ile.

slm...bende yeniden bugün dukanna başladım daha öncede yapmıştımm. 15 günde 8 kilo gitmişdi valla eylül ayında ama şimdi hepsi yerinde:)bu gün itabariyle tekrar başlamış bulunuyorum 83 kiloyum bakalım nası gitcek kilolar? bu sfer daha bi kararlıyımm inşşallah..yardım kızlar özelliklede kilo verenler bizede yardımcı olunnn..olunki bizde sizin gibi olalımmm..

Şöyle 4 ay öncesine bak ve ne kadar kilolu olduğunu gör çünkü resimlerinden ben gördüm. Kiloluydun o resimde ve sen eğer o resimdeki gibi kalmak istiyorsan yiyebilirsin tatlım.

Kendine öz güveni olmayan..
Kilosundan utanan..
İstediğini giyemeyen..
Başka zayıf bayanların yanında göze güzelliği ile değil kilosu ile batan..
Girdiği her mağazada "size göre bedenimiz yok.." " O size olmaz" kelamlarını sıksık duyan ve bu yüzden alışveriş yapamayan..
Karnını içine çekmekten yorulup arada bıraktığında acaba kimse gördümü diye endişe eden..
Düğünlere, davetlere sırf kilolu olduğu için gidemeyen.. Gittiğinde ise yerinden kalkamayan..
Güzel değil, üzerine olan kıyafetler giymek zorunda kalan..

Evet böyle bir kadın olmak istiyorsan ye canım... Doyaaa doya ye.. Kanaa kana yee...

Ama yok ben çekici, alımlı hoş bir hatun olmak istiyorum diyorsan sakın ödün verme yolundan cayma. Kimse yok mok demesin arkadaş.. Kilolu kadın alımlı olmuyor, çekici olmuyor. Hangi erkek yağların arasındaki bir kadını alımlı bulur. Erkekleri geçtim ne düşündükleri umurumuzda bile değil, o aynanın karşısına geçtiğimizde önemli olan kendimize çekici, alımlı gelmek. Bir havamız olsun, bir süksemiz olsun. Olmuyor bu göbek içerisinde olmuyor bu.

İnce kadın ruhumuz bedenimizin içinde eziliyor. Buna dur demeli, yeter artık yeter.

Nes kendine gel ve hedefinden şaşma. Sadece sen değil böyle kaçamak yapanlara sözlerim..

Bu gün aman benim bir kaç kilo fazlam var diyenler, yarın ne olacağınız belli mi. Belki yarın o bir kaç kilo beşler onlar yirmiler olacak. Değer mi, değer mi ha bir kaç saniyelik zevk için heba etmeye. Al yedinizde ne oluyor o dile o tat vurunca elinize ne geçiyor. Ya sonrası.. ya sonrası ne olacak. Hiç düşündünüz mü bu gidiş nereye...

Hakedeceksin arkadaşım.. yemeyi, kaçamak yapmayı hakedeceksin.. Biz bu hakkımızı fazlası ile kullandığımız için şimdi bunu haketmiyoruz. Hakettiğimiz günler gelecek ama şu an asla...

Nefsin iradene galip gelmesin. Bir anlık zevk için haftalardır verdiğin emeği heba etme kendine yazık etme..

Kaçamağın küçüğü büyüğü olmaz, küçüğünün önüne geçemezsen büyüğü kapıda seni bekliyor olacaktır bunu unutma..

Sözlerimin ağırlığı alacak olduğun kilonun hayatına getireceği manevi ve maddeten ağırlığı yanında hiç birşey..

Seçim senin. Hani benim bir yazım vardı ya ona istinaden soruyorum hepimize; Fil mi ? Kelebek mi ? İkisinden biri olmak bizim elimizde..

:18: :18: :18: :18:
ay hiç böyle olmamıştımmmmm, uykusuzluk ve regl mahvetti beni, ne bitmez dişmiş çık çık bitmedi.......
oğlum uyandı kahvaltı yapçaz ne yesek ki???

Ben bilmem seçim senin karar senin ne istersen onu ye Aman ha kaçamak yapmada

Ya kızlar ben yumrukta az mı verdim acaba 1,5 kg ne dersiniz akıl verin bana..

Tam 2 ay oldu bu gün Dukana başlayalı ve toplamda 11,70 kg verdim ne dersiniz azmı bu rakam. Dukan sence nasıl..

Persembe gunu tartilip soyluyorum. Bi de benim baslangici nasil yazacaksin bilemem. 28 Nisanda baslamistim ilk 91,4 ile. Sonra 10 Kasimda 80 ile.

10 Kasımdan başlarız canım. Eskisini boşver sonra baktıkça kaç aydır kilo verememiş durumları olmasın. Yeni tarih yeni hedef, yeni başlangıç diyelim seninkine tatlım..

yahu telli turnam senin bu şairane yorumlarına bayılıyorummmmm, mesajını diyet dosyama kaydettim hemennn
çok sağol arkadaşım, zaten buraya kaçamak yaptığımı yazmak bile yeterince suçlu hissetmeye yetiyor ve kaldığın yerden devam etmek için motive ediyor, birde üzerine senin yazın cuk oturdu inan...
yok yok kaçamak yok, tamam 13 kilo verdim daha 2 ay olmadan ama daha verecek en az 20 kilom var ve yılmak YOKKKKKKKKKK
Ne kaldı şurda martın ilk haftasına.... memlekete gitçem ve içimdeki kelebeği görecekler, fili değil

cevabın için teşekkür ederim canım. yediğim mandalina 1 tane değil sadece 1 dilim oda vücuduma c vitamini girsin diye. 20 günde toplasan 1 tüm mandalina etmemiştir light budingin içinde nişasta falan var o serbest ama yinede tüketmemeye özen gösteriyorum ki dukandan uzaklaşmayayım diye.

yani bu diyeti yapmak ilk günlerindeki kadar zor olmasada yinede kolay değil. boşu boşuna uğraşıyomuş gibi hissediyorum kendimi.

yazılanları okuyunca 20 güne 2 kilo çok az geliyor. yinede bozmadım devam ediyorum.

Aynen canım tam gaz devam

ah canım, hiç sorma ama daha önceki 2 regl dönemini daha rahat atlatmıştım, bu neden böyle oldu anlayamadım..
neyse telli turnamın yazıdan sonra yiyecek yerim kalmadı inan, keşke dün yazsaymışımda fırçamı yeseymişimmmm
bende çok işe yaradı, canı bişeyler isteyenler yukardaki yazıyı okuyabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…