Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar moralim çok bozuk..çok inanarak başladım ama bugün 4.günüm sadece 1,100 gr gitti.çok kötü değil belki ama ben 7 gün atak yapıcam toplamda 4 kilo falan gider diye umuyordum.neyse bu sefer iradem hat safhada.bugün doğum günüm.işyerinde evde falan tam 3 defa pasta kesildi ve ben ufak bir çatal bile almadım..
biri bana yardım etsin nolurrr... leslie yi nereden indirdiniz acaba?? valla ben google dan arattım bir türlü bulamadım video indirebileceğim bir site..linki yazan olursa süper olur

dukan testine göre kaç kilo vermen gerekiyordu?
öyle 7 günde 4 kilo vereni şuana kadar hiç görmedim. zaten biraz uçuk bir rakam.

sayfaya bir gün uğramıyayım ney nasıldı diye bakınıyrum sonra=)

telli_turnam kilomu açıklıyrum.

53.5 çok az gitti bu hafta malum bayram dönüşüm yeni oldu:)))
eksilere indiğime bile şükür

Sebze çorbasını bi denesene. Kereviz çorbası yap mesela, hem sıcacık için ısınır. hem de vitaminli. Ben sebze günlerinde çorba yapıyorum genelde, güzel oluyo ve daha doymuş hissediyorsun.

kereviz corbasinin tarifini yazabilirmisin yarin sebze günümde uzun zamandir corba icmedim bu cok iyi gelir.

Kızlar ben kendi indirdiğim yerin linkini vereyim size, anladığım kadarıyla çoğu kişi leslie yapmak istiyor ama linklere ulaşamıyor...))

- Google' a leslie diyetcenter yazıp enterı tıklayın...
- Altta açılan ilk linke tıklayın...
- Açılan sayfada 500 adımdan başlayıp 5 mile kadar giden rapid linkleri göreceksiniz...
- Hangisini indirmek istiyorsanız onu tıklayın ve bekleyin....
- Başka bir sayfa açılacak...
- Orda yeşil renk DOWNLOAD yazan yere tıklayın ve dosyayı indirin...

Buradan direk olarak link verilmiyor onun için bu şekilde yazdım...(((

Umarım yardımcı olmuşumdur...

Son düzenleme:
Benim kilo vermem de baya yavaşladı, dukan a 1 ay kadar ara versem de normal rejim yapıp sonra tekrar dukan a mı dönsem diyorum, yani vücudu şaşırtmak adına, sürekli et yemekten gına gelmeye başladı çünki...(((

Bir de vücut alıştı mı ne bu diyete kilo vermemekte diretiyor artık, offffff kafam karışık valla, pazartesiye kadar kilomda ciddi bir değişiklik olmazsa öyle yapıcam, sizlere haber veririm haftaya...)

Hadi ben kaçar, yarın listeye bakmak için uğramaya çalışıcam, rezalet tablomu göreyim de utanayım azcık, herhalde 2 haftada 1 kilo bile veremedim, pöööfffff...((((

harikaydin suan indiriyorum tesekkürler

az bişey karatay yap.oda sana uygun diyet.

bende kurbanda et yiyemiyorum hala yiyemiyorum dolap dolu et midem bulanıyor.o yüzdende yapamıyorum.kurban eti kokuyor bana psikolojik herhal

benim bugun 2 ci gunum bayanlar ve gayet memnunum hic zorlanmadim
sadece bu hafta icinde bol bol yemek tarifleri bulmam gerek atacktan sonra kolayca yapabilmem icin

Evet kan tahlili çok önemli. En azından durumu değerlendirmek adına yapılmalı. Sonuçta tek bir diyet var ortada ama binlerce bünye. Kime nasıl etki edecek bilemiyoruz.

Ekmeksiz diyet olmaz diyor ama ekmekte aşırıya kaçmamak üzere tercih edilmeli. Ama yulaf kepeği onun yerini alır gibi geliyor bana.

Bir bak bakalım tahlillerinde ne çıkacak..

ayyyy msjımı okudum da biraz kaba olmuş,ekle mekle düzeltiyorum beni de ekler misin telli turnacıııım

Lafımı olur canım yaa rahat ol

Bak ben 7 gün atakta 2,5 kg vermiştim ama 1 ayda toplamda 10 kg hiç sıkıntı etme sen bozmadığın müddetçe gidecek o kilolar

Benimde 3 hafta kadar durdu kilo vermem ama yumruk yaptım başladı yine düşmeler. Sende öyle yap bence onca emeği heba etme.

Yumruk ne demek yaa bi de yulaf kepegine misir unu karistiran var mi benim gibi kokusu agir gelenler icin?

günaydınnnnnnnn
telli turnammm, listeyi ekledinmi diye baktım ama yok henüz heralde
ay bi heyecan oluyorki artık perşembe ve cuma günleri sorma gitsin
kendime markafoni, limanog.... gibi bir siteden 40 beden bir elbise alma kararı aldım, mümkünse en kilolu halimdeki gibi rengide kırmızı olcak
özellikle 38 almıyorum, neme lazım kalıbı dar falan olur şimdi 36 bedene inmeye uğraşmayalım :))))))))
hedef kıyafetim olacak

Sonunda:)) güne -400 ile başlayarak an itibariyle 67.6 yım. Sanırım yürüyüşe yeniden başlamanın faydası oldu. AMAN Telli turnam sen 68 olarak yaz beni canım. Malum= dünkü kilolar geçerli dimi (Bunu haftaya saklıyim )

Kilo verme hızı ve miktarı ne kadar kilolu olduğunla ve tabiki metabolizma hızınla alakalı. Şu an kaç kilosun bilmiyorum ama; diyeti olması gerektiği gibi uyguluyorsan mutlaka gerektiği kadarını verirsin diye düşünüyorum. 7 gün atak sonunda toplam verdiğin kilo belki de 4 e yakın olacak ki 4 zaten büyük bi rakam 7 gün için. Canını sıkma aynen devam, bak nasıl da gidiveriyor kilolar, öpüyorum

kereviz corbasinin tarifini yazabilirmisin yarin sebze günümde uzun zamandir corba icmedim bu cok iyi gelir.

Yaziyim canım;
-1 adet kuru soğan
-1 adet havuç
-2 adet kereviz
-1 su bardağı kadar yoğurt (light diye belirtmeme gerek yok heralde)
-1 yumurta sarısı
-Yarım limon suyu
Soğan, havuç ve kerevizleri iri iri doğrayarak bir miktar su ve limon suyu eklediğimiz tencerede yumuşayıncaya kadar haşlıyoruz. Sebzeleri rondodan geçiriyoruz ve aynı suya tekrar aktarıyoruz. Kaynadıktan sonra çırpılmış yoğurt ve yumurta sarısını terbiye olarak ekliyoruz.
Sıcak nefis bir çorba oluyor. Kerevizden nefret eden, yememeyi bırak kokusuna bile dayanamayan eşim bayılarak yiyiyor bu çorbayı
Afiyet olsun canım

Eklicem şimdi listeyi.
Kız bendemi alsam öyle bişey acaba. Gerçi evde dolu kıyafetim var bacaklarımdan yukarı çıkmayan

Kizlarrrr ablam 2 cocuktan sonra basladi haziran ayinda ve 12 kilo verdi almadi herkes yapsin atese devam!!

maşallah diyelim. Diyetten sonra dikkat edilirse kilo alınmaz bence de. Zaten bu diyet öyle bi eğitiyor ki vücudu... Mesela ekmeği nasıl yerdik, şimdi ekmeksiz ya da günde bir iki dilim ekmek (o bile fazla) yiyerek, yemekleri az yağlı yaparak, dışarda yeme isteğimizi haftada bir günle sınırlayarak kilomu sabit tutabileceğimi öğrendim. =istersen öğrenme valla öyle bi öğretiyor ki =

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…