Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu akşam ben de leslie ile 5 mil yapacam nolursa olsun kararlıyım; öğlen hafif yedim akşama da balığım var yine; 3 gündür fırında balık yiyorum hala bıkmadım
Yap tabi sakın niyetini bozma. Off balık olsa ne yerdim bende. Canım çekti acaba balık mı alsam bu akşam ne yapsam Off hemde levrek olsa fırında ızgarasıda çok güzel oluyor ama deniz levreği olması lazım. Anam oda çok pahalı geçen hafta 2 balığa 48 tl saydım yerken içim gitti ama tadı çok güzeldi..

Sakın stres yapma canım benim +1,5 kg gördüğüm zamanlar oldu. Ah ahh tartımın dili olsada konuşsa. Ama yok yok hiç konuşmasın daha iyi

Hadi bakalım nice bir aylara inşallah
Zaman ne kadar çabuk geçiyo gerçekten de, bi bakmışız güçlendirmeye geçivermişiiizzzz.

Tebrikler Aksatmadan devam etmeni dilerim

oooh süper 1 ayda 7 8 kilo daha nolsun bende 1 ayda su kalan 4 kilomdan kurtulsam harika olucak

Teşekkürler hepinize Güçlendirmeye geçsek o kadar rahatlarız ki Hepimiz öyle ya da böyle veriyoruz kiloları :)

Birde ben Eti Form Kepekli Bisküvi tüketiyorum 1-2 gündür. Doktorum önerdi dukan yaptığımı biliyor diyet için uygun. Sabahları özellikle çok iyi geldi bana besin değerleride uygun. Kilo vermemde hiç bir kötü etkisi olmadı isteyen kullanabilir günde 1 pakete kadar. Ben sadece saf protein günlerimde yemeyi düşünüyorum. :)

Son düzenleme:

bozma moralini aynı durum bende de var inersin ona merak etme

evet arkadaşım, yakın zamanlarda yakın kilolarda başladık ve inşallah şubat ayında " bakın bu bizim 38 beden halimiz" deyip güçlendirmeye başlarken fıstık gibi resimlerimizi yükleyeceğiz, ha garet az kaldııııııııı
ay dün baktımda obez1 den kilolu sınıfına inmişim...
unutmadan sabah bahsettiğin şu göğüsler içindi sanırım a...n olan kremin tam adını yazabilirmisin? birde tam olarak ne amaçla kullanıldığını tabi

Sakın stres yapma canım benim +1,5 kg gördüğüm zamanlar oldu. Ah ahh tartımın dili olsada konuşsa. Ama yok yok hiç konuşmasın daha iyi [/QUOTE]

ya canım da bi tatlı istiyo,ama yemedim bişey bide böyle in çık kilolar bozuyo moralleri..

37 günde 6.600 verdim...64.1 ile başladım şimdi 57.5 um...57 değilde 56 olmak istiyorum..1.5 kilo daha vermek istiyorum ya da bir hafta daha yapıcam seyiri daha sonra güçlendirmeye geçicem...oleyyyyyyyyy.... çoooookkkkkkkkkkkkk mutluyuuummmmmmmm...

Yürümek, sağlık için iyi olsaydı, postacılar ÖLÜMSÜZ olurdu.
Balina; tüm gün yüzer, sadece deniz ürünleri yer, bol su içer ama ŞİŞMANDIR.
Bir tavşan bütün gün hoplasa da, zıplasa da sadece 15 yıl yaşar.
Bir kaplumbağa ise; hiç çalışmadan, hiçbir şey yapmadan 450 yıl yaşar.

SONUÇmu; SPOR HİÇ Bİ İŞE YARAMIYOR :))

Ayyy darısı başımıza canım yaaa. Çok sevindim senin adına. Bir daha almamanı temenni ederim..

İnşaAllah canım ben inanıyorum.

Ben ameliyat olmadan önce kullandım onu. Düzenli kullandığında göğüsleri taş gibi yapıyor. Gerdiriyor ve baya bi toparlıyor. Yani düzenli kullanımda çok faydası olur. Adı : Solutions Bak adını ararken bizim forumda topiği varmış ona bir bak http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...97-avon-gogus-toparlayici-kullanan-varmi.html

Canım kilo durumumuza aynı diyebiliriz. Yarın 1 ay olucak benimde :) Çevremdeki insanlar çok kilo verdiğimi söylüyor ama ben pek fark göremiyorum 50ye kadar düşmeyi planlıyorum bu yüzden... Sen farkı hissediyormusun?

Son düzenleme:

süpeeeer ya,bizim gibi üşengeç insanlar için çok güzel bir yazı...yani niye spor yapalım ki.

Ben farkı çok hissediyorum bacaklarım baya inceldi göbeğim gitti.dümdüz değil azcık var ama bu bile bana yeter...görenlerde söyledi zaten bayramda fark olduğunu.senin boyun kaç acaba ondan mı fark göremiyorsun bnm boyum 1.70...tayt giyince çok belli oluyor inceldiği popomda vardı bnm o bile küçüldü.

Evet canım BMI'nden baktım boy farkımız var :) 1.57 ben... :2: Ben senin diyete başladığın vki'ye sahibim şuan hedefimde senin şuan hedefindeki vki :) Senin gibi olunca vücut kütle indeksim çok fark olur mu diye merak ettiğim için sordum

Son düzenleme:

bozmayacam çünkü sırf bu sebeple eve bilgisayarımı getirdim normalde hafta içi ofiste bırakıyor hafta sonları eve getiriyordum

Benim dun 2.ayim bitti 8 kilo verdim 3 yada 4 kilo daha vermem lazim bakalim nasal olacaaaak

canlarim benim! hepinize ayri ayrii cok ama cok cok cooooook tesekkür ederim güzel mesajlariniz icin! moral verdiniz bana!!! iyiki varsiniz!!

bugün yeni bir gün benim icin yeniden basliyorum dedim. sabah biraz gec kalktigim icin 1 bardak yogurt ve 1 fincan kahve icmisstim. okulda 2 kupa su, 1 bardak yogurt, 3 kupa farkli tablet vitamin (vitamin c +demir & cinko, magnesyum, vitamin b) ictim.ve 2 fincan yesil cay. midem o kadar cok kötü olduki. eve dönüs yolunda trende tuvalete kendime zor attim. ictigim sivilarin hepsi cikti. dizlerimin bagi cözüldü sanki, bayilcam diye korktum. büyük istekle basladigim gün 2 dilim kuru ekmek yiyerek yarida kaldi. ac karnina o kdar sivi tükettigim icin kötü oldum. vur deyince öldürmeye kalktim galiba :)

yarin daha dikkatli olucam insallah!

boy farkından dolayı sna vermemişin gb geliyodur...50 senin için daha iyi olabilir ama 55 olsanda farkı görürsün bence canım.bu arda ben hiç spor yapmıyorum ama yarından itibaren başlıycam yürüyüşlere.

çok iyi vermişsin tebrikler

sporla destekledin mi?

Geçen bir arkadaşım anlattı bir arkadaşı 4 ayda toplam 20 kilo vermiş.

Tesekkur ederim cnm bir gun bile spor yapmadim keske yapsaydim daha fazla kilo verirdim buna eminim simdi 15 gunum kale seyirin bitmesine AMA 3 yada 4 kilo daha vermem gerekiyor veremezsem seyiri uzatmayi dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…