Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Selam millet napisiniz? Topik bayram dolayısıyla azcık sessiz kalmış herhal...) Benim açımdan iyi tabi çabucanak okuyorum sayfaları öteki türlü yetişmek mümkün olmuyor maalesef...

Bu arada bu sabah güne 73.9 kg ile başladım. Dün sabah 74.5 kg dım. Tartıya bir kaç kere bindim indim felan inanamadım bir anda...)

Yarın yine dişçide olcam, diş eti ameliyatlarım bitti Allaha şükür, şimdi onların düzelmesini beklicem, yarın kanal tedavisi yapılacak, of bitsin artık şu dişçi muhabbeti, cumartesileri evde oturmayı özledim valla...(((

telli turnammmm tebrikleeeer !

kızlar 4 günde 700 gr almışım.. diyet yapamadım...

ataktan mı başlaacagım tekrar ?

Canım normalde kaçamak yaparsan sonrasında 2-3 gün falan dikkat etmen gerekiyor. Fakat kaçamak değilde tamamen diyeti bırakanlar sonrasında ataktan başlanıyor. Ben kaçamak yaptım mesela yediklerime dikkat ediyorum sadece. Yarım kilo almıştım 2 günde kilo vermeye tekrar başladım. :)

Aman nazar değmesin çok iyi vermişsin. İnşallah dişçi işin de bir an önce biter, aayyy dişçi dedin mi tüylerim diken diken oluyo Ama sağlık işte... Yapıcak bişi yok. umarım bi daha diş sorunu yaşamazsın canım.

Kızlar bakın bu ben.
Dukan öncesi soldaki iki resim, sağdaki dukan sonrası. Gerçi tarif etmeye gerek yok dimi

Bakın bakalım nasıl 40 günde 11 kg ile değişim

Anam ne iriymişim

ooooo telli turnam benim tbr.ler canısı..

ilk fotoya inanmayın diyecegim sende neden diyeceksin..

nedenmi o ilk fotodaki gömlekten bendede var.ilk gördüm begendim aldım 1 kere giydim o gömlek acayip iri gösteren bir gömlek.o nunla kıyas yapmada...2.foton olabilir ona sözüm yok

fakat arkadaşlarında dedigi gibi acayip harika olmuşsun 11 kilo bu üfff ya ..

beraber başladık senle deilmi?ben hala 4 kilodayım pehhhhhhhhhh

sen bu gidişle benide gececen gibi......

harikasın gec gülüm ne diyem sana ben öpüyorum kocaman.

inş.pazartesi okursun yazdıklarımı...........

yazın hangi oteldeydin
capristemi??????????

(ortadaki resim?)

Son düzenleme:
Kızlar mufin ile veya light pudingle light dondurma yesek abartmış olurmuyuz? Light dondurmanın besin değerlerini yazabilirim isterseniz.

Kızlar size birşey danışacam ben diyete devam edemediğim için çok huzursuzum. Şimdi ilaçları kullanıyorum dünden beri ama onlarda işe yaramadı şimdilik. Şöyle düşünüyorum sonuçta diyet yapsamda yapmasamda kabızım yani başlasammı tekrar diyete. Ne dersiniz

Canım devam etme . Proteinin sindirilmesi daha zor. Sorunun geçince devam et bence. :)

Kızlar bakın bu ben.
Dukan öncesi soldaki iki resim, sağdaki dukan sonrası. Gerçi tarif etmeye gerek yok dimi

Bakın bakalım nasıl 40 günde 11 kg ile değişim

Anam ne iriymişim

tebrik ederim ...o resimleri nasıl yapıyosunuz bende yapmak istiyorum ama beceremedim bi türlü...

Canım devam etme . Proteinin sindirilmesi daha zor. Sorunun geçince devam et bence. :)

sağol canım off ya kilo vermek istiyorum o zaman ben normal yoldan kilo vermeyi deneyeyim şimdilik sebzeyla felan dimi acaba bildiğiniz başka bir program var mı kızlar

Kızlar mufin ile veya light pudingle light dondurma yesek abartmış olurmuyuz? Light dondurmanın besin değerlerini yazabilirim isterseniz.

Az önce afiyetle yedim light puding ve light dondurmamı Afiyet olsun canım sana da, ben yiyiyorum hep, yiyebilirsin korkmadan

Bence de önce sorununu çözmelisin. Yoksa daha zor durumda kalabilirsin canım. Activia denedin mi canım, kayısılı, denemediysen bir de onu dene bir kaç gün. Bir de aç karnına kayısılı light yoğurt yemeyi bi dene, beni ishal yaptı da.

[kesinlikle yardimci oldun arkadasim birde arkadaslar birsey farkettim beyaz etle yapilan atak evresinde daha cok kilo veriliyor resmen hergun 1 kilo gidiyor yeni baslayanlara denemelerini tavsiye ediyorum.bu arada yaklasik 2 saattir simlanin sitesinde dolaniyorum harika olmus bu site ne ararsan var dukan hakkinda..dukan icin emek veren herkese tskler.Ben yoğurt, süt ve peyniri light olarak alıyorum. Ama alırken dikkat et, her light ürünün yağ oranı düşük değil, bakarak almanda fayda var Peynirde en düşük yağ oranı tek süt marka, süt ise Pınar ekstra light, yoğurt da pınar ben bunları alıyorum. Tatlandırıcı benim için büyük bi kurtarıcı çünkü kesinlikle içemiyorum hiçbişi tatsız tuzsuz o yüzden Canderel kullanıyorum çayıma, kahveme...fiyatı gayet uygun eczanelerde satılıyor. Bir de almadıysan mutlaka yulaf kepeği almalısın. Şimdilik bu kadar

Ben bir gün sp, bir gün p yapıyorum. Örneğin sp günüm şöyle: sabah yulaf kepeğinden yapılmış bir krep, domatesli light kaşarlı omlet, salatalık, light beyaz peynir ve çay. Öğlen tavuk göğüs sote ve buharda pişirilmiş sebzeler(kabak, kapya biber, brokoli) light yoğurt. Akşam ise ızgara köfte, mantar sote ve light kola, bir de krebim var tabii. bi sabah bi akşam olmak üzere yiyiyorum iki krep hakkımı.
P gününde sabah bir krep, haşlanmış yumurta, light peynir ve çay. Öğlen ızgara köfte ve boolll light yoğurt. (Bazen sadece yoğurtla geçiştiriyorum) Akşam genellikle balık yemeyi tercih ediyorum ben. Bu akşam mesela ızgara çipura ve zero var menümde, tabii yanında bir tane de krep ( Çipuradan sonraki p günümde somon yiyiyorum. Başka balık yiyemediğimden bir çipura bir somon şeklinde gidiyoo )
Tatlısız yapamayanlardanım ben ne yazık ki Dr.oetker light puding, light meyveli yoğurt (günde bir adet) tatlı ihtiyacımı gideriyor. onun dışında tatlandırıcıyla uygun tatlılar yapıyorum arada. Aklıma gelenler bunlar, umarım yardımcı olabilmişimdir[/QUOTE]

Son düzenleme:
biraz önce daha önce giydiğimde daracık olan heryanım bi yerden pörtleyen pantolon ve bir eteğimi gydim.o kadar rahat oldular ki,hatta pantolon genişlemiş bayagı.daha hedefime 5 kilo varken böyleyse,çok mutlu oldum ya.sıkılmıştım bayağı ama bu tam bi moral oldu.size de tavsiye ederim.acayip motive ediyo..pes etmek yok yola devam..ama kilo almaktan çok korkar oldum.sizde de oluştu mu böyle bir psikoloji..

Az önce afiyetle yedim light puding ve light dondurmamı Afiyet olsun canım sana da, ben yiyiyorum hep, yiyebilirsin korkmadan

Ay çok hoşuma gitti bu Umarım yavaşlamaz kilo vermek

Canım kilo durumumuz aynı sayılır giysi durumunun aynısını bende yaşıyorum. Ben kilo almaktan değil de daha kilo verememekten korkuyorum.

Son düzenleme:
Canım kilo durumumuz aynı sayılır giysi durumunun aynısını bende yaşıyorum. Ben kilo almaktan değil de daha kilo verememekten korkuyorum. [/QUOTE]

sen ne zaman başlamıştın canım.ben 24 ekimde.yok bi şekilde yavaş yada hızlı gidiyo kilolar ama ya sonra ne olacak.önce bi hepsinizaten. verelim de demi,sonrayı o zaman düşünürüz.bi de benim kilom durunca ya da yavaşlayınca akşam lığht sütlü,tatlandırıcılı bir kahve içiyorum yemekten önce,akşam yemeğini ya hiç yemiyorum ya da çokaz yiyorum.kahve tok tutuyo.ertesi gün kilo vermiş oluyorum...

17 ekimde başladım ben. Çizelgeme üşengeçlikten yansıtamadım 59 kiloyum şuan. Yılbaşına kadar devam etmeyi düşünüyorum. 50 hedefimdi başlarda ama 55de bırakıcam sanırım.

Son düzenleme:
17 ekimde başladım ben. Çizelgeme üşengeçlikten yansıtamadım 59 kiloyum şuan. Yılbaşına kadar devam etmeyi düşünüyorum. 50 hedefimdi başlarda ama 55de bırakıcam sanırım.

ben de yılbaşına kadar dayanabilirsem sürdürmeyi düşünüyorum.ama daha önce gider bu kilolar umarım...valla ben de 60 olayım,bakacam artık diyorum..ama bazen çok sıkıyo beni,mesela buğün tatlı getirdi komşum içim geçti yiyemedim..çok da tatlı istiyo canım bu aralar...

Çok abarttım birkaç gündür bende... Mesela bugün hem 2 muffin yedim hem dondurma hem puding. :2: Üzülüyorum yedikten sonra ama bu aralar çok oburluğum tuttu. :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…