Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

diyete gün boyu sadık kalsam da akşamları biraz dışına çıkabiliyorum o yüzden ben de pilatesle vicdanımı rahatlatıyorum akşam tokken tartıldım 58 geldim bakalım sabaha kaç çıkacam:26::26:

Canım benim çok teşekkür ederim..

O gömleği bende bir daha giymemek üzere kaldırdım. Gıcık oluyorum ona.. Benim vereceğim kilo daha çok ya ondan hızlı gitti ilk etapta ama durdu ne zamandır canım ya..

Yazın senelik iznimde Bera Oteldeydim, ramazan bayramında Alaiye Adinn otele gittik. İki otelden de çok memnun kaldım. Caprisi kimse beğenmiyor ben merak ediyordum ama yorumlardan sonra gitmem sanırım.

Bende seni çok öpüyorum tatlım..

Diyeti 4 gündür mü yapamıyorsun? :44: 2 gün atak yapıp seyire devam etsen bir an önce iyi olur. Tabii benim fikrim bu

tesekkürler..
evet 4 gün bırktım dün tekrar basladım.. 700 gr almış görünüyorumm

tamamen 4 gün bıraktım..o zman ataktan baslayacağım.. 3 hafta yaptığım kadar düzenli yapamıyorum..
çünkü bayramda tatlılar filan ( sadece tadına bakmış olsam da ) tutamıyorum..
bugn de minik bi ısırık çikolata 1 dilim mandalina 3-4 tane de leblebi yedim..
önceden kendime hakim olurdum simdi tutamıyorumm

Arkadaslar ben 1.5 aydir yapiyorum 91 kilo basladim ve su an 84 kiloyum. Cok mutluyum daha cok yolum var ama inancim buyuk. Hayatim boyunca bir cok diyet denedim. Sayisiz zayiflama urunune basvurdum. Spor yapmaktan nefret ediyorum. Ayrica saglik sektoruyle de yakin iliskiicindeyim, hocalarima sordum mantigini anlattim ve vucuduma zarar vermeyecegini de ogrendim. Cok cok onemli birsey var o da kitabini okumaniz lazim. Hem mantigini anlamak hem kendinizi tanimak hem de bu diyete inanmak icin kesinlikle gerekli. Neden karbonhidrati yememeniz gerektigini anlamak lazim. Ayrica bu surecte 1 kez 1 deneme yaptim, 1 gece 2 kadeh viski ictim ve inanin 1 hafta kilomda oynama olmadi, tekrar toparlayana kadar cok ugrastim. Erkeklerde daha hizli kilo verdiriyor. Vucudunuz oyle bir degisiyor ki gercekten canm tatli borek istemiyor. Bana istediginiz soruyu sorabilirsiniz. Umarim benimki gibi herkesin hayatini degistirmede yardimci olur bu diyet!

Az önce afiyetle yedim light puding ve light dondurmamı Afiyet olsun canım sana da, ben yiyiyorum hep, yiyebilirsin korkmadan

canım yediğin dondurma hangi marka? bu aralar önüne geçilemez bir tatlı isteğim başladı. zaten çok yavaş kilo veriyorum bunlardan yersemde kilo vermemin iyice yavaşlayacağından da korkuyorum :18:

slm arkadaşlar;
Bugün nöbetçiyim,bol bol yazarım artık.Malum evde çocuklardan bilgisayarı açmaya bile vaktim olmuyor.
Yaa dün acayip kaçamağım oldu,oğlana gofret açtım.Yedikçede yedim :26::26::26:.
Nolcak benim bu kaçamaklarım kızlar yaa.Bayadır 62 ile 63 arası gidip geliyorum.Daha fazla vermiş olmam lazım ama duramıyorum.
4-5 kilo daha versem yeter.Takıldım kaldım.Artık kaçamak yapınca akşamları 30 dakika kondisyon bisikletine binip ardından mekik falan biraz egzersiz yapıyorum.Belki bunlar biraz verdirtir kilo

tekrar slm kızlar ben birkere başlamıştım ilk günden bozmuştum tekrar başladım bugün 3. günüm sabah tartıldım 1.5 kilo gitmiş azmı acaba kitabıda okudum baya iyi kitap çok ayrıntılı bakalım sonuç ne olacak atak evresini 7 gün yapıcam ben çünkü çok diyet yaptığım için buzamana kadar kitaba göre vücut direnç gösterirmiş herkese kolay gelsin

ben dukan diyetini eylül ayında yaptımm ilk 15 günde 8 kilo giiti şaka gibiydiii.. ama snra bir on gün kilo veremedim ve pes ettim. evet beninkii biraz erken pestii83 le başlamıştımmm ve 15 gün snra 75 dim aradan nerdeyse birbuçuk ay geçti ve ben yine 83 kiloyummm. allah nasip ederse pzartesi yine başlıcamm bu sefer başarılı olurum inşallah..bazen insanının motivasyonu sıfır oluyo o dönemlerdede hemen kendimi dolabın önünde buluyorumm onumu yesem bunumu yesemm.
offfffff canım sıkkınnnnnn allahım eski kiloma bi geri dönsem 58 nerdeeeeee....olurmu acabaaaa? kısmet diyorum kendimeee...bozmayın kızlar bu diyetii bir bozdunzmu arkası geliyooo..allah herkese kolaylık versinnnn.

canım yediğin dondurma hangi marka? bu aralar önüne geçilemez bir tatlı isteğim başladı. zaten çok yavaş kilo veriyorum bunlardan yersemde kilo vermemin iyice yavaşlayacağından da korkuyorum :18:

Carte dor light puding alıyorum Neredeyse her akşam yiyiyorum ben, napiim tatlıyı çok seviyorum. Hele ki regl dönemi tatlısız yapamıyorum. Kilo verimimi etkilemedi benim her akşam yediğim halde. Bi dene bakalım, eğer yavaşlama ya da verememe durumun olursa yemezsin canım, kişiden kişiye değişebilir

activiayı denemedim canım ama aç karnına yoğurt yemeye başladım şuanda karnımdaki sancılar yüzünden kendimden geçtim. Mutlaka şu activiayı da deneyeyim işe yarar belki. Meyve felanda yemeye başladım güya aralığa kadar 13 kilo vermem gerekiyordu 3 gitti tabi almazsam bu ara daha 10 kilo var bir an önce iyileşip başlamak istiyorum tekrar

hoşgeldin, sanırım yakın zamanlarda yakın kilolarla başlamışız, bende 26 eylülde başladım bu diyete
hocalarından onay almış olmasıda ayrıca güzel, ben başladıktan yaklaşık 1 ay sonra kan tahlili yaptırdım ve kolesterolüm 260 tan 200e inmişti
insanlar çok ön yargılı yaklaşıyor malesef ve genelde moral bozucu yorumlarda bulunuyorlar
ama dediğin gibi kitabı mutlaka okumak lazım, kulaktan dolma bilgilerle yapılmaz bu diyet

arkadaslar meyveli yogurtta ben sadece yag oranina bakip almisim simdi okudumki icinde nisasta var yenebilirmi acaba

arkadaslar meyveli yogurtta ben sadece yag oranina bakip almisim simdi okudumki icinde nisasta var yenebilirmi acaba

Walla bende stş.ın light meyveli yoğurtlarından alıyorum arada.Aynen sadece yağ oranına bakıyordum,şimdi tekrar baktımda mısır nişastası varmış.Ama miktarının çok az olduğunu tahmin ediyorum.Bu yüzden sakıncalı olmadığını düşünüyorum.

canım, hiç almadım bilemiyorum, ben genelde bir tabak yoğurta tatlandırıcı koyup yemeyi daha çok tercih ediyorum
ne kadar light-diyet ürün yersen aslında farkında olmadan yaptığın kaçamaklar o kadar çok artıyormuş gibi geliyor çünkü bana
sonuçta diyet demek 0 demek değil sadece azaltılmış yağ ve karbonhidrat demek

Kızlar bakın bu ben.
Dukan öncesi soldaki iki resim, sağdaki dukan sonrası. Gerçi tarif etmeye gerek yok dimi

Bakın bakalım nasıl 40 günde 11 kg ile değişim

Anam ne iriymişim

harika olmuşsun telli turna.. kesinlikle 11 kilodan fazla bir fark görünüyor. özellikle üst beden hemen tepki veriyor bu diyete. hiç 80li kilolardaymış gibi görünmüyorsun. devam...
ben de bulayım bir eski fotoğraf, aradaki farklara bakalım

zaten 1 kilocuk verdim bide bu nisastalar cikip iyice yikiyor beni söyle yeseeem yesemm zayiflasam ne iyi olurdu

malesef canim ama benim tatli düskünlügüm oldugu icin tatlandirici yogurt kesermi beni bilmiyorum onuda deniyim en iyisi.

Merhaba arkadaşlar :)) Ben de bu diyete başlamayı düşünüyorum. Tabii öğrenci olduğum için sınavların ve derslerin yoğun olduğu bu zamanlarda değil de bir süre sonra. 1 haftadır internetten bu diyeti araştırıyorum ve özellikle sizin paylaştığınız deneyimler çok işime yaradı (telli turna süper olmuşsun ) Önce bir kitabı alalım da doğru bilgiye ulaşalım. Umarım bana yardımcı olursunuz :)

ben ismarladim kitabi sali gunu gelecek insallah geldiginde iyice okuyup baslamak istiyorum insallah sonuc aliriz, bayanlar sizin yaptiginiz kilo verme cetveli nasil yapiliyor ben sitede yeniyim bi cok seyin nasil yapilacagini bilmiyorum :)) sizi seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…