Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

süper canim cok sevindim senin adina darisi basima insallah.aynen kabizligimda basladi tatli istegim hat safhada cikotola düskünlügüm vardida.
normalde 1 bardak su icmeden yattigim günleri bilirim pek icemem am simdi elimde bardakla dolasiyorum.bu arada sabah krep oldu tesekkürler,
yemeklerede bakmam lazim gercekten degisik seylere ihtiyacim var.ben 3 gün atak diye düsndüm ama sence yeterlimi 3 gün atak
yoksa 5 günmü yapiyim ne dersin.

10 günlük kabızlık çok uzun canım, mutlaka çözüm bul hatta bence doktora danış
kitapta 7 günden fazla duraklama olursa "yumruk" uygulayın diyor, bence kabızlığı çöz sonrada onu dene

ilaçta aldım sinameke de yaptım ama yok canım ya tıkandımı ne oldu anlanadım yumruklama da yaptım bugün keşke yapmasaydım tabi daha da şiştim ben böle giderse zayıflayamam değil mi

kızlar ben 1 haftalık şok bir diyet uygulayacağım hem kabızlığın çözülmesi için hemde şu yerinde takılı kalan kiloma şok etkisi yaratmak için sizler ne dersiniz

kızlar ben 1 haftalık şok bir diyet uygulayacağım hem kabızlığın çözülmesi için hemde şu yerinde takılı kalan kiloma şok etkisi yaratmak için sizler ne dersiniz

Canım kabızlığın için bol bol çorba iç diyetede sağdık kalırsın hem. Kuru kayısı yersin birde. Şok diyetler seni daha da kötü yapabilir. Kiloyu düşünme şuan kabızlığına çözüm bulman lazım... Metabolizmanı düzene sokunca kilo kaybını görürsün zaten. :)

slm kızlar. herkesin bayramını kutlarım. bayram basından beridir hiç kaçamak yapmadım. ve her gun -200,-300 lerle başladım.. bu sabah 69,4 ü gördüm. yarına kısmetse 69 u görücem insallah canı cok tatlı cekiyor. bugun light puding yaptım onu yedim. normal kiloma ulaşmama 9 kilo kaldı. haydi hayırlısı

netten dukan diyeti diye arama yaptır, orada simla diye bir bayanın dukan diyeti ile ilgili bloğu çıkacak, orada atak süresinin nasıl hesaplanması gerektiği var canım, bende 10 gün yapıyım demiştim sonra orada hesap yaptım 7 gün çıktı, dukanın kendi sitesine yönlendiriyor, sağolsun herşeyi türkçeye çevirmiş...
tatlı isteğine karşı light puding yapabilirsin, tatlandırıcı alabilirsin
unutmadan multivitamin almanı tavsiye ederim malum meyve yemiyoruz, omega-3 te kullanıyorum ben, yağ yakımına yardımcı oluyorrrrrr

kızlar yaa bu diyete basladım ama öğlen yicek bişey bulamıorum.sizler neler yiosunuz?? çalışıorum ve yicek bişey bulamıorum.dışardan marketlerden alınabilcek hazır bişeyler var mı ya ?? :/

Ne güzel canım ya... Bayramda ben deli gibi çikolata yedim... Bir kere başladım çikolataya devamı geldi önümde olunca. :2: Kilo alıp veremediğimi görmem umarım... Moralimi bozar diyeti bırakırım diye korkuyorum... :2:

Son düzenleme:

baktim canim o blogada girdim ama ben beceremedim nedense hesaplamayi light puding hazir olanlardanmi.ooof almanyada olmanin zorluklari ben bunlari nasil isticem eczaneden :)
dün markete gittim tatlandiri ici splenda yi okudum bikac yerde aliyim diye yoktu bulamadim bende diyabetik olanlardan aldim artik oda dogrumu yanlismi bilmiyorum valla

Neslihancim yaptim testi ben 55 kiloya inmek isterken o bana 57 kilo dedi ve atakta 2 gün yapmam lazimmis yanlis anlamadiysam tabi ama banane yaa ben 55 olmak istiyorum
kendimi öyle daha iyi hissediyorum.peki sence ben yarindan itibaren 5+5 e mi basliyim yoksa 1+1 e mi canim

Günaydıııınn kızlaaar...
Nasılsınızz :124:

bugün tartıda 67.0 ı gördümm ...
bayramda uygulayamadım .. bugün evimdeyim çok şükür..
şimdi tam gaz devam edeceğim ...

sizinkiler nasıl gidiyor..

ben 1+1 yapıyorum, aslında ikisindede verilen kilo eşit oluyormuş ama 5 gün peşpeşe sade protein yapmak zorlar insanı bence.....
banada dukan 62 kilo dedi ama ben 60 olmak istiyorum, zaten vereceğim kilo çok diye şimdilik 62 hedef koydum kendime ama hele bir o günler gelsin 60a inmeden bırakmam...

hadi gözün aydınnnnnn,
bakalım yarın nasıl çıkacak benim kilo, merakla bekliyorum bende

dogru canim suan bile sebzeler gözümün önünde ucusuyor ( sebze delisi biri olarak kiymetleri simdi dahada arrti gözümde )
esim 5+5 yaparim ben diyodu onun kilosu biraz daha fazla oldugu icin sonuc ayniysa oda 1+1 yapsin madem.
dayanamadik bu sabah tartildik ben 1 kilo esim 3 kilo vermis inanamadim sinir oldum nasil benden cok verir diye

ah canım ah dün istemeye istemeye diyeti bozdum lif bakımından zengin yiyecekler yedim belki sabah lavaboya giderim diye ama olmadı çorbada içtiysemde olmadı ya misül ilacı alıcam da eczane verir mi diyede teriddütlüyüm tıkandım kaldım ya göbeğimin üstünde düğün varmış gibi oluyorum hissediyorum

kızlar yaa bu diyete basladım ama öğlen yicek bişey bulamıorum.sizler neler yiosunuz?? çalışıorum ve yicek bişey bulamıorum.dışardan marketlerden alınabilcek hazır bişeyler var mı ya ?? :/

canım, hazır ürünlerin çoğu yağ ve karbonhidrat içeriyor. evde yapıp yanında götüremez misin yemeğini? en sağlıklısı bu. ya da işyerine sipariş gönderebilecek yerlerden ızgara tavuk falan sipariş edip yoğurtla yesen? ben neredeyse her öğlen tavuk yiyorum bu şekilde. içimde ufak çaplı bir kümes oluştu oluşacak, ama akşamları başka şeyler yiyerek idare ediyorum.

caım cikolata yerine light puding yapıp ye. cidden cokiyi geliyo. kaçamak yapma canım nolurrr. bırakmak yok. normal kiloya inene kadar devamm... kocam 73 kiloya indi. 1 ayda toplam 8 kilo verdi ve normal kilosuna indi. ben henuz 6 kilo verdim. 2 ay daha yapıcam seyır evresini. vazgecmek yokkkkkk

arkadaslar bu light puding hazirmi hazirsa eger hangi markayi tavsiye edersiniz ve nekadar sIklIkla yiyebiliriz acaba

ben geldiiiiiimbayramın ilk iki günü de kaçamaklar yaptım3-4 tane şeker bolca dolma,2 dilim baklava..ekmek yemedim ama hiç..önceki bayramlarda rahat yarım kilo şeker-çikolata yerdim..bu bile benim için büyük başarı.insan ailesiyle beraber olunca bırakıyo kendini..iki gündür de atak yapıyorum..cumartesi sabahı tartıldığımda 64.200 düm.bu akşam tok karnına tartıldım eve gelince 64.900 üm.yarın sabahı bekliyorum.umarım çok kilo almamışımdır...yarın da atak yapacam,sonra seyire devam edecem.

hoşgeldin.. pek kötü geçmemiş benimkine göre ben atak dönemindeydim 3. günde pes ettim çikolataya baklavaya dayanamadım.. yarın atağa başlıyorum tekrar ne yapalaım..ama kendime kızıyorum şuan başa döndük maalesef.. kitabını aldım okuyorum da çok sıkılıyorum ya burda okuduklarım araştırdıklarım aynı kitaptakilerle sadece neden yaptıklarımız yazıyo ayrıntılı.. daha bitirmedim kitabı bakalım nisana kadar 63 e düşeyim yaa27:

ben çok kararlıydım bozmayacam diye ama dayanamadım...ben de 3 gün atak yapıyorum şimdi.evet kitabı bende okudum.farklı bişey yok.hatta goji berryle ilgili bişey görmedim..kaçırdımmı acaba o bölümü ama.burda arkadaşlar goji berry den bahsediyorlardı.sabahları alabiliriz diye.inşallah hepimiz istediğimiz kilolara ineriz..ama 2 aydan fazla dayanılmaz bu seyir evresi.çok sıkıcı yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…