Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

herkese mrb. bugün itibariyle 60,4 ü görüyorum ama içim rahat değil bugüne kadar hiç mi hiç kaçamak yapmamıştım bugün amirimin ısrarı sonucu 1 çatal patatesli kek yemek zorunda kaldım. ne yapsam bikaç gün atak mı yapsam? yoksa bişey olmaz mı ki?? bilemedim...

kusura bakma bayram arifesi işler çok.10gün öne almak gerekti bizim işleri 15 şinde yapacagım işleri ayın 4 .ne kadar yetiştirmem gerek.o yüzden fazla giremiyorum.aklıma geldin birden o nun için girdim.

kimse yazdıklarımdan etkilenmesin.herkes dukana devam çünkü çok güzel bir diyet.fakat bazı bünyeler bazı durumlarda daha farklı tepkiler veriyor.bende yaklaşık 20 gün önce çok zor 2-3 gün geçirdim .o yüzden paleoya gectim ve hemen 1 günde şikayetlerim gitti.tamamen enerjim bitmişti.hani batarya şarjz edilirde sonra biterya aynı onun gibiydim kolumu kaldıracak güücüm yoktu.sonra paleoya gectim ve yag sızlıgın vücüdü çok kötü etkiledigini ögrendim.yag vucudun çalışması için ana maddelerden biri o olmayınca en başta beyin sonra hormonlar etkileniyor.ve dukana yag ilave ettim.

nemi yaptım ligt yogurt yerine normal yiyorum ligt süt yerine normal süt içiyorum.ve tavada yumurtayapacaksam bi,r çay kasıgı kadar tereyagyag ekliyorum.yemegimi 1 çorba tereyagla yapıyorum.

zaten bakın peynir yada başka paketlerin etkiketlerine..yaglı olan üründe protein daha fazla ve karbinatrat daha çok az.bu diyette bize lazım olan ürün protein oranının yüksek olması.yag varsa proteinde var.ama tabi hayvansal yag olacak.ve yag enerji kaynagıymış.protein kilo kaybı için yagla beraber alınırsa daha etkili

tabi sen istersen carmen arkadaşımıza bi danış.o daha bilgili bu konuda banada baya bi faydası oldu.en azından kabızlıkda kalkar ortadan

Son düzenleme:
arkadaşlarrrrr ben bugüne +400 le başladım.daha seyir evremin 4. günü.moralim çok bozuldu.hiç mi hiç kaçamak yapmıyorum.sebze de az yiyorum.ama sadece yürüyüş yapmıyorum...offf offf

arkadaşlarrrrr ben bugüne +400 le başladım.daha seyir evremin 4. günü.moralim çok bozuldu.hiç mi hiç kaçamak yapmıyorum.sebze de az yiyorum.ama sadece yürüyüş yapmıyorum...offf offf

Hiç moralini bozma ben bazı günler +1 kg gördüğüm zamanlar oldu. Daha geçen gün + 1,5 kg gördüm sonradan kendine geliyor. Bozmadan aynen devam et sende göreceksin. Henüz çok erken bu tip şeylerin olması çok normal.

mrb
benim diyette 3. haftam; aslında diyet oldukca iyi gidiyor ama başından beri bir zararı varmıdır diye kafama takılıyor. bugün internette dukan diyeti zararları diye cok kısacık araştırdım; diyet ile ilgili olumsuz seyler de okudum; tansiyon kalp rahatsızlığı kısırlık yapabileceği sonrasında da verilen kiloların tekrar alınacağı yönünde. Aranızda bu diyeti doktor kontrolünde, bir doktorun bilgisi dahilinde yapan varmı? yada bu diyeti 1 seneden daha uzun süre once yapmış olan varmı arkadaşlar? bu konularda bizleri bilgilendirirmisiniz, benim gözüm çok korktu birden bire, zayıflayacağım derken sağlığımızdan olmayalım; bu cok önemli bir konu

ya o kadar zorluyoruz kendimizi.tamam aç kalmıyoruz ama bu bayram ağzı görüyoruz şekerleri lokumları yemiyoruz..valla içim gidiyo,çok da severimkilo veremediğimizi görünce de insanın morali bozuluyo.napiiim

aaaaa ben fazla kilolarımı verip sonrasında hamilelik için yapıyorum bu diyeti.kısırlık yapıyosa yapmasak mı ne.bak korktumşimdi.ama bu diyete devam ederken hamile kalan arkadaşlar vardı bu sitede

kızlar bende 1.5 aydırbu dıyetı yapıyorum bu sure ıcınde 2 kere regl oldum ve toplamda 6 kg verdım..biliyorum az ama 2 haftadır bana mısın demıo resmen durdu..bol su içiyorum..tatlandırıcı bile kullanmıyorum ama hiç bi hareket yok..gerçi yalan yok koskanın lıght helvasından aldım tatlı ıhtıyacını karsılasın dıye 10 gunde bı kutu yedım..onun dısında pudıng tatlandırıcı falan hiç yok..napcam bilemiyorum..7 kılo daha vermem lazım...

aaaaa ben fazla kilolarımı verip sonrasında hamilelik için yapıyorum bu diyeti.kısırlık yapıyosa yapmasak mı ne.bak korktumşimdi.ama bu diyete devam ederken hamile kalan arkadaşlar vardı bu sitede

bilgisi olanlar lütfen bilgilerndirsin; ben kimseyi telaşlandırmak falan istemiyorum bende hamile kalmadan once kilo vermek amacıyla başladım bu diyete ama bu tarz tek tip diyetlerin oldukca zararlı olduğundan bahsediliyor; google'da "dukan diyeti zaraları" diye aratınca birçok sey cıktı karşıma; tabi bunlar ne kadar bilimseldir bilemiyorum ama zararları olduğu ayrıca kas yıkımına neden olduğu; kilo kaybındaki durmanın nedeninin aslında bazal metabolizma hızını cok düşürdüğü gibi seyler yazıyor; doktor kontrolünde yapan ya da bir yıldan dah uzun süre once bunu yapmış olan bir kişi bizi bilgilendirirse cok iyi olacak

evettt bence de bilgilendirsinler bizizaten bıraktım bırakacam ama zayıflamak da istiyorum.bende baktım biraz önce öyle çok yazı yok zararlarıyla ilgili.bi yazıyı biçok site paylaşmış.asıl seninde dediğin gibi uzun süre yapan arkadaşların bizleri bilgilendirmesi önemli.bi de ben vitamin tabletleri alacam

Video : dr öz show - diyet yaparken kas kaybetmeden yağ kaybetmek - İzle - Vidivodo burda protein ve spor kas yakımını engeller diyor. bizde bol bol protein yediğimize göre bi sorun olmaz inşallah

kızlar kastan da verecegimiz kesin hareketsiz isek özellikle. ama cogu yagdan gidiyordur bence. ben birkaç iyi diyetisyenin bu diyeti önerdigini bildigim icin yapıyorum. hakkımızda hayırlısı. diyetisyene giden arkadaslar kas yag durumlarını bildirsinler lutfen.

yarın cizelge hazırlanacak sanırım. baslangıc kilom:75 idi. şu andaki kilom:71 gecen haftadan sonra 1 kilo daha vermişim. darısı diğer kiloların basına

çizelge yapacak arkadaşım beni de eklersen sevinirim. 24 eylül başlangıç 68.6 bugün 60.4 hedefim 55

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…