Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bu arada bizimle Dukan diyeti yapmaya niyetlenen arkadaşlar yarın bildiri günümüz.

İlk defa bildiri yapacaklar diyete başlama tarihi ve kilosu, hedef kilo, güncel kilo bilgilerini yarın paylaşsınlar. Daha sonrasında her perşembe sadece güncel kilomuzu bildireceğiz.

O çizelgede ayrı bir heyecan oluyor. Hoş bu hafta veremedim biraz vicdan azabı olacak ama olsun

ben 53 le başlamıştım ama genede yarın tekrar tartılayım ama başlangıç olarak 53 ü alalım nede olsa atağımın 2. günü olcak bakarsınız 100-200 vermişimdir bişeyler
bide yarın tartılırmışım 53 den daha çok çıkarmışım((

ben atak evresini bitirmeden tartınmak istemiyordum ama birdahaki perşembeye kadar da durabilirmiyim açıkcası hiç bilmiyorum :)

Kesinlikle en önemli şey su.. Su oranı ne kadar artarsa kilo vermek o kadar hızlanıyor. Ben su az içtiğim zaman hiç oynama olmuyordu ilk ay..

Son düzenleme:

vallaha bravo size3 lt- 4 lt ben 2 lt içebilmek için okadar zorluyorum ki kendimi bide iş yerine tuvalete gitmek istemiyorum o yüzdende sanırım fazla içemiyorum((

vallaha bravo size3 lt- 4 lt ben 2 lt içebilmek için okadar zorluyorum ki kendimi bide iş yerine tuvalete gitmek istemiyorum o yüzdende sanırım fazla içemiyorum((

evet canım biraz fazla lavaboya götürüyor ama alışınca oda zor gelmiyor artık insana hatta içemeyince huzursuz oluyorsun

evet canım biraz fazla lavaboya götürüyor ama alışınca oda zor gelmiyor artık insana hatta içemeyince huzursuz oluyorsun

yanıma 1.5 lt şişe koydum bir yudum bir yudum içiyorum yarısına geldim bakalım akşma kadar ne kadar olucak öğleden öncede içmiitim biraz hepsi anca 2 lt olur malesef
ama zorluycam kendimi baksanıza su olmadan veremyomuşsun(( mecbur içicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…