Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar,

ben bugun gene kötüyüm. acayip bir mide ağrım ve bulantım var. halbuki sadece kayısılı bitki çayı içtim ve ne olduysa ondan sonra oldu. başım da dönüyor. konuşmak ve yemek lafını duymak bile midemi bulandırıyor. ne oluyor bana?? bekunisten sonra çay da dokunmuş olamaz herhalde değil mi?

bulantı bendede oluyor canım bazen, ama baş dönmesi falan olmadı bugüne kadar...bundan sonra bence bi daha içme çayıda.bi doktora git sana uygun olan bir ilacı veriri heralde demekki hassas bi miden var...=(

hmm, ben kendimi riske atmayım gene, bu biraz daha farklı birşey demekki. multivitamin alsam daha iyi. kızlar kullandığınız var mı tavsiye edebileceğiniz??

gecmiş olsun canım.

hiç bişey içme.vitaminde alma.sadece diyetin güçlendirme evresine geç bırakmak istemiyorsan.yada tamamen bırak yada diger senecek paleoya gec.

yag eksikligi diyorum .kaç aydır sıfır yag alıyorsun.??????
bak vücüt artık alerji veriyor.yani s.o.s veriyor.çok dikkatli olmasın artık.

öyle uç şeyler yiyip içme.çaylarıda bırak yeşil çay yeter sana hatta iyah çay.yeşil çayla siyah çayın hiç bir degişikligi yok.ikisindede idrar söktürücü özellik var.

benim tavsiyem bunlar umarım kızmazsın bana

lütfen yag ilave et(katı yaglardan tereyagı sıvı yaglardan zeytin yagı ve fındık harici kullanma).çerez ye meyva ye günde bir porsiyon.daha bırak kimyasal ilaçları vitaminlerde kimyasal ...

Son düzenleme:
gecmiş olsun canım.

hiç bişey içme.vitaminde alma.sadece diyetin güçlendirme evresine geç bırakmak istemiyorsan.yada tamamen bırak yada diger senecek paleoya gec.

yag eksikligi diyorum .kaç aydır sıfır yag alıyorsun.??????
bak vücüt artık alerji veriyor.yani s.o.s veriyor.çok dikkatli olmasın artık.

öyle uç şeyler yiyip içme.çaylarıda bırak yeşil çay yeter sana hatta iyah çay.yeşil çayla siyah çayın hiç bir degişikligi yok.ikisindede idrar söktürücü özellik var.

benim tavsiyem bunlar umarım kızmazsın bana

lütfen yag ilave et(katı yaglardan tereyagı sıvı yaglardan zeytin yagı ve fındık harici kullanma).çerez ye meyva ye günde bir porsiyon.daha bırak kimyasal ilaçları vitaminlerde kimyasal ...

sana kızmam tabikide, çok da haklısın ayrıca. zaten evdekiler de aynen senin gibi konuşuyorlar. onlar paleonun ne olduğunu bilmeseler de:) yağı mutlaka ekliyorum diyetime bundan sonra. sindirim sistemim de böylece düzene girer. dediğin gibi vücudum benimle konuşuyor imdat diyor ama ben farkında değilim.. hiçbir yabancı madde ilaç vs de almayacağım. bütün sosyal hayatımı da sarstım kendi kendime...

tabi bana dokundu diye arkadaşlarımın gözü korkmasın. herkes vücunu en iyi kendisi tanır, ona göre zarar vermeden yapmak lazım diyeti de.

şimdilik hala ayaktayım ve bırakmadım kızlar:))
öğlen yiyecek bişey bulamadım öğle aram çok kısa marketede gidemedim bir kase yoğurt
su içme sorunum vardı o nedenle biraz turşu yedim sanırım turşu yasak değildi dimi bu sayede birazda su içebildim
şimdide maden suyu içiyorum(sade)
biraz halsizim ama bu günkü hatayı yarın yapmıycam akşamdan yemekleri hazırlayıp dolaba koyucam:26:
son anda insan ne yapıcanı şaşırrıyo.

şimdilik hala ayaktayım ve bırakmadım kızlar:))
öğlen yiyecek bişey bulamadım öğle aram çok kısa marketede gidemedim bir kase yoğurt
su içme sorunum vardı o nedenle biraz turşu yedim sanırım turşu yasak değildi dimi bu sayede birazda su içebildim
şimdide maden suyu içiyorum(sade)
biraz halsizim ama bu günkü hatayı yarın yapmıycam akşamdan yemekleri hazırlayıp dolaba koyucam:26:
son anda insan ne yapıcanı şaşırrıyo.

Öyle durumlarda tavuk şiş söyleyebilirsin. Sıkı sıkıyada tembihle yağ, sos kullanmasınlar. Ben öyle yapıyorum arada çok güzel oluyor.

balık konusunda ben de seninle hemfikirim hem hazırlaması çok praik oluyor hem de çok daha doyurucu oluyor. Ben bir de poşette fırında yapıyorum kendi suyuyla çok güzel pişiyor yağ olmasa da çok aratmıyor.

Evet yani yağı aratmayan tek yiyecek bence...:KK76: Ben teflonda yapıyorum genellikle (daha çabuk hazırlanıyor) Somonu bi güzel baharatlarla harmanlıyorum, bir diş sarımsağı da küçücük doğrayıp karıştırıyorum, tabii tane karabiber ve defne yapraksız olmazz:KK20: Sonracımaaa ısıtılmış tavaya iki kat döşediğim alüminyum folyonun üzerine diziyorum somonları ve üzerini de hava almıycak şekilde folyo ile kaplıyorum. Hııııımmmmm çok nefis oluyor, haftada iki kez falan somon yiyiyoruz mutlaka :21: Tavsiye ederim bu şekilde pişirmeyi dene :KK53:

böyle zamanlarda evde olmadığıma dua ediyorum çünkü evde olsam muhakkak kalkıp bişeyler yapıyorum mutfakta çok daha tehlikeli oluyo:KK20:

aaa o daha kötü ozaman

hergün aynı şeyler... Şu diyet olayına çok kafam takılıyor ya o yasak bu yasak psikolajimi öyle çok etkilemiş ki dün akşam elimi kestim kolanya sürecektim birden duraksadım buda yasakmıydı diye :KK70: birde polikistik overim var ona bağlı olarak şekerim ooff o yüzden kiloyu çok zor veriyorum önceden ayda 1 kiloydu bakalım dukanla kaç kilo olacak :)

Takıntı durumu bende de var. Bazen su içerken çay içerken duraksıyorum. Dün sebze günümdü bir tane salatalık yedim de acayip hissettim kendimi sanki suç içler gibi :KK1:

Vallahi yatıyorum Dukan kalkıyorum Dukan :KK37:

hergün aynı şeyler... Şu diyet olayına çok kafam takılıyor ya o yasak bu yasak psikolajimi öyle çok etkilemiş ki dün akşam elimi kestim kolanya sürecektim birden duraksadım buda yasakmıydı diye :KK70: birde polikistik overim var ona bağlı olarak şekerim ooff o yüzden kiloyu çok zor veriyorum önceden ayda 1 kiloydu bakalım dukanla kaç kilo olacak :)

ya evet o kısmı çok can sıkıcı insan ne yiceni şaşırıyo hele ilk günler
kaç kilosun şimdi toplam kaç kilo vermen gerekiyo?

ben işte geçen sefer yaptığımda okadar hayatımın içine sokamadım belki de ondan başarısız oldum ama bu sefre kararlıyım ya
bi türlü gitmiyo çünkü takıldım kaldım 53 te yani bi şok grek vücuda atlıyorum zıplıyorum yok yok sinir geldi bi disipline ihtiyacı vardı yani benim vücudun
:KK50:

Takıntı durumu bende de var. Bazen su içerken çay içerken duraksıyorum. Dün sebze günümdü bir tane salatalık yedim de acayip hissettim kendimi sanki suç içler gibi :KK1:

Vallahi yatıyorum Dukan kalkıyorum Dukan :KK37:

:KK70: fene bir durum ya :)) ama değmiş telli turnam yanılmıyorsam 10 kilo vermişsin fevkaladeeeee :)

bihtercim geçmiş olsun canım bidaha içme öyle şeyler dediğin gibi haftada 1 çık tuvalete ama onları içme bide bişey önerebilirim bende içemiyorum biliyosun ilaç veya bitki çayı hamile olduğum için sabahları 2 3 tane kuru kayısı (ama şu koyu renk olanından) yiyirum ılık su içiyorum her gün olmasada gün aşırı çıkıyorum biraz diyete aykırı ama bence bu kadardan bişey olmaz dene bence

ya evet o kısmı çok can sıkıcı insan ne yiceni şaşırıyo hele ilk günler
kaç kilosun şimdi toplam kaç kilo vermen gerekiyo?

Canım 1.69 boy ve dukana başlamadan önce yani 4 gün öncede 90 kiloydum. Sanki biraz inme var gibi geliyor bana. 10-15 versem yeter diyorum çünkü kemik yapımm çok geniş ve küvvetli 90 göstermiyorum ama tartı yemiyo :KK70: 2 ay önce de 92,5 tum 2 ayda giden sadece 2,5 kilo oldu tabi farkli bir yöntemle:)

X