Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım bu sabah lavaboya çıkıbildin mi eğer çıkamadıysan o yüzden miden bulanıyordur çünkü içerde birikince mideye vuruyor tecrübeyle sabit...

Sizler olmasanız halim yaman :) bi gaza geldim yarım saat daha egzersiz yaptım bende sizlerle beraber o isteyip de alamadığım kıyafetlerin içine girmek istiyorum

vallaha bende dünden beri bu sayfayı kapatamıyorum okudukça gaza geliyorum:))
aman diyorum sakın sakın bişey yeme bu gün daha 1. günümdeyim:18:

canım bu sabah lavaboya çıkıbildin mi eğer çıkamadıysan o yüzden miden bulanıyordur çünkü içerde birikince mideye vuruyor tecrübeyle sabit...

çıktım canım, kayısılı çayın ardından yarım saat içinde çıktım. mide bulantısı dışında baş dönmesi de var. kıpırdamadan durunca iyi ama bu yazıyı yazarken bile fena oluyorum. adaçayı içiyorum bi yandan. ama neden olduğunu anlayamıyorum. diyetle mi ilgisi var cidden acaba??

yanlız şuan öğle yemeği problemim var ne yapcamı bilmiyorum sadece protein almak gerekiyo ama ben hala ne yapcağıma karar veremedim 40 dk da pratik ne yapablirimya((

yanlız şuan öğle yemeği problemim var ne yapcamı bilmiyorum sadece protein almak gerekiyo ama ben hala ne yapcağıma karar veremedim 40 dk da pratik ne yapablirimya((

Fırında tavuk yapabilirsin pratik olur ve yağda istemez. başka balık varsa eğer soğanları halka halka doğrayıp tavaya koyup üstüne balıkları koy bir iki limon dilimi de koy istersen tuz ekle ağzınıda kapa kendi suyuyla pişsin. Buğlama gibi oluyor çakması tabi :) başka yulafın varsa krep yapabilirsin ekmek niyetine :)

canım adaçayı tansiyonda oynamalar yapar istersen bugun içme geçmiş olsun

mümkünse bir tuzlu ayran iç hatta yada sarımsak olabilir sanırım tansiyonun düştü

Bittercim ben o kayısılı bitki çayından bir kere içtim ve beni mahvetti 1-2 ay önce. Korkunç bir baş ağrısı ve mide bulantısı olmuştu. Sanırım içindekilerden birine alerjim var. Belki sende de böyle bir şey olmuştur.Geçmiş olsun.

mide bulantım geçsindiye adaçayı vardiler bana. baş dönmesi de öncesinde vardı zaten. bi tane daha içmem ama benim asıl korkum rejimi tamamen bırakmak zorunda kalabilirim. bir şekilde dukandan dolayı mı zayıf düştüm acaba bu kadar??

olabilir mi?? bekuni sne yaptıysa nerdeyse aynısı oldu. bir tek bu sefer bayılmadım o kadar.. belki içerdikleri maddelerde ortaklık vardır.

Yaa benim kekim de rezalet oluyo İki kere denedim, ikisi de çöpü boyladı, ekmek de öyle artık yapmıyorum.
Yapıp da çok güzel oldu diyen varsa püf noktalarını paylaşır mısınız:44:
6 kaşık yulaf kepeği 1 kaşık beyaz unla yapıyorum canım daha tok pişiyor . bir de sıcak sıcak yemek yerine biraz bekletip soguduktan sonra ye. hem dajha lezzetli hem de pişmemiş hissi kayboluyor.
ben 2 gün atak yapayım diyorum sizce yeterli olumu ? ( 6 kilo fazlam var)
yeter canım aynen devam
harikaasin
geçmiş olsun canım . mideni üşütmüş olmayasın? bence nane limon denemelisin

teplonda bir parca tavuk gogsunu kekik kırmızı biberle pişir canım

canım bas donmesi mide bulantısı varsa sende kulak kristallerinin oynaması veya vertigo olmuş olabilir. bi internetten arastır aynı belirtiler varsa oyledir. ben de vertigo oldum aynı senin gibi cok fenaydım. diyetle alakalı degildir.

Canım benim çok geçmiş olsun. Sen bu ara daha önceden denemediğin, kullanmadığın hiç bir şeyi alma. İlaç ile içindekiler aynıysa zaten o maddelere karşı Carmenin dediği gibi alerjin olabilir. Aman uzak dur.

Diyetten olacağını sanmıyorum, olsaydı şimdi değil en başında bu kadar fena olurdun.

bitterlemon geçmiş olsun çay demek sana kötü geldi üzüldüm kesin içinde alerji yapan bi şey vardır

ben bu diyeti yapmama rağmen hiç hasta olmadım bazen akşam üstü yorgunluk oluyor ama o da doyunca geçiyor. şimdiye kadar hasta olurdum çünkü hep sonbahardan kışa geçiş dönemi böyle havalarda hasta olurdum

Sen ek bir takviye alıyor musun? Ben spirulina ve omega-3 alıyorum belki onlar beni olumlu yönde etkiliyor.

bencede hiçbişey almayacağım artık. sonuçta haftada 1 de olsa kendi kendime wc ye çıkmak daha mantıklı. diyet uzadıkça belkied mineral eksikliği yüzünden daha hassaslaştı bünyem. bence artık takviye almanın zamanı geldi..

sağol canım. ben takviye almıyorum malesef. ama artık zamanının geldiğini düşünüyorum. siprulina ne içeriyor? multivitamin gibi birşey mi?

sağol canım. ben takviye almıyorum malesef. ama artık zamanının geldiğini düşünüyorum. siprulina ne içeriyor? multivitamin gibi birşey mi?

spirulina mavi yeşil alglerden oluşuyor besin takviyesi ama aynı zamanda metabolizma hızlandırıp tok tutma özelliği de var.

spirulina mavi yeşil alglerden oluşuyor besin takviyesi ama aynı zamanda metabolizma hızlandırıp tok tutma özelliği de var.

hmm, ben kendimi riske atmayım gene, bu biraz daha farklı birşey demekki. multivitamin alsam daha iyi. kızlar kullandığınız var mı tavsiye edebileceğiniz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…