Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın arkadaşlar yediğim mezgit den sonra +lar haala üzerimdeler:KK43: çok üzgünüm 62.300 görmüşken busabah 62. 600 :KK43: ve hiç bişi yemek istemiyorum zorluyorum gitmiyor sabahtan beri omletim elimde sizede böyle oldumu ? yiyemiyorum midem almıyor neyapsam kızlar yardımm sevgiler.

en zoruda herkes etrafında bişeyler yiyo ve sen bakıyosun ya nasıl dayanıcam ben buna :18:

yok canım hiç zor olmuyor inan. ben geçenlerde anlatmıştım. annemler erişte kestiler, gözlemeler bazlamalar yaptılar yediler. ben de yardım ediyordum vee hiç canım istemedi. kendi yemegime yogunlaştım ve insanın karnı doyduktan sonra baska birseyi gormuyor. diyet oruc gibi birsey sonucta. iradene sahip olursun merak etme:KK70:

günaydın arkadaşlar yediğim mezgit den sonra +lar haala üzerimdeler:KK43: çok üzgünüm 62.300 görmüşken busabah 62. 600 :KK43: ve hiç bişi yemek istemiyorum zorluyorum gitmiyor sabahtan beri omletim elimde sizede böyle oldumu ? yiyemiyorum midem almıyor neyapsam kızlar yardımm sevgiler.

evet canım bende de iştahsızlık oluyıor. çoook aç hissediyorum. koca bir tabagı dolduruyorum o açlıkla. 2 parça tavuk ya da yumurta yedikten sonra tıkanıyorum ve iştahsız oluyorum. ama doyuyoruz bence. sen takma kafana mezgiti. cok zık tartılma bu donemde. bak goreceksin ona ragmen haftada 1 kilon gitmiş olacak:)

evet canım bende de iştahsızlık oluyıor. çoook aç hissediyorum. koca bir tabagı dolduruyorum o açlıkla. 2 parça tavuk ya da yumurta yedikten sonra tıkanıyorum ve iştahsız oluyorum. ama doyuyoruz bence. sen takma kafana mezgiti. cok zık tartılma bu donemde. bak goreceksin ona ragmen haftada 1 kilon gitmiş olacak:)

inşallah canım hiç bu kadar zorlanmamıştım bugunude böyle atlatayım su içeyim bari belki kendime gelirim destek için teşekkür ederim çok ihtiyacım vardı niye böyle kötü hissediyorum kendimi anlamadımm sevgiler ...

selam kizlar, ben dukan diyetini geçen ay yaptim 5 günde 2 kilo verdim, ama sürekli migrenim tuttu hatta günde 3 kere tutmaya ba$layinca mecburen kaçamak yaparak devam ettim baktimyine olmuyor tamamen biraktim, tabi o verdigim 2 kiloyu birkaç gün sonra aldim, $imdi ise tekrar ba$lamak istiyorum ama bayramda tatli yemeden duramayacagimdan eminim, vede 2 gün sonra adet görcem, sizce bu hafta ba$lasammi bayram sonrasinami biraksam? (ekmek hamur i$ine falan hiç dü$kün degilim ama $ekerli $eylere bayiliyorum)

Herkese selam:)
Canım, bence bayramdan sonra başla diyete. İçinde bişi kalmasın, bayramda sevdiğin şeyleri ye. Diyetinde daha başarılı olursun o zaman.:KK34:
Ben de Ramazan Bayramı'ndan sonra başlamıştım:KK52: Bayramda ne güzel yemiştim ooohhhhh :KK1: Yediklerim beni hala idare ediyor:KK1::KK1:

Hiç takma kafanı artılara. Biz de yaşıyoruz bi artı bi eksi, bazen iki artı bi eksi :KK53: Sonuçta kilolar gidiyo, sonuca odaklanalım. Canını sıkma boşu boşuna, sen aynen devam ettiğin sürece kilolar nasıl da gidecek gör bak :KK76:

Günaydın kızlar..

Çok şükür bende 5 günlük duraklamadan sonra güne -400 ile başladım. İnsan acayip etkileniyor -100 bile olsa çok büyük motive oluyor. İnşaAllah devam eder böyle.. Yarın bildiri günü hiç yoktan iyidir -400 :KK37:

Evet haklısın -100 bile çok iyi geliyo insana. Tebrik ediyorum canım :KK9: Böyle böyle gidecek bu kilolar :KK55:

onlar zaten senin günlük ritmin. farklı şeyler de yapmalısın bence. 20 deilde 10 dakika yap en azından.

ah ahhhh daha 3. günde su koy vermek olur mu ama. zayıflama konusunda kararlı olduğuna emin misin? önce onu tart biç. eminsen yarın hangi günde olman gerekiyorsa o günden devam et. şimdi geç oldu ama yarın bir iki egzersiz ile telafi etmeye çalış.

o günler gelecek mi bana da :):):) :44:

geç meç dinlemedim canım egzersizimi yaptım yatmadan önce. Annem, babam kardeşlerim hepsi çatur çutur gidiyordu her agızdan bir ses nispet yapar gibi dayanamadım 1 avuç aldım bende :KK43:

yok canım hiç zor olmuyor inan. ben geçenlerde anlatmıştım. annemler erişte kestiler, gözlemeler bazlamalar yaptılar yediler. ben de yardım ediyordum vee hiç canım istemedi. kendi yemegime yogunlaştım ve insanın karnı doyduktan sonra baska birseyi gormuyor. diyet oruc gibi birsey sonucta. iradene sahip olursun merak etme:KK70:

bende bu sabah çocuklara patatesli börek yaptım ama nasıl tuttum kendimi :KK45:
kesinlikle mine dedim dur sakın yeme:))

Dukancılar tekrardan merhaba

Geçtiğimiz aylarda bir dukan denemem olmuştu ama atak evresinin 4'üncü gününde fenalaşınca bırakmak zorunda kalmıştım.

Şimdi tekrar aranızdayım. Yarın atak evremin 3' üncü günü. Bu sefer pes etmiycemmmm.

Ekmeksizlik falan değilde meyvesizlik zorluyor beni. Helede bu sonbahar kış aylarınca C vitaminsiz kalmak sıkıntı yaratmaz umarım.

Herkese rahat dukanlı, bol proteinli günlerrr =)

Hayırlısı olsun, inşallah istediğin kiloya ininceye kadar devamını getirirsin:nazar:
C vitamini içeren komplekslerden kullanabilirsin. Kitap yoksa mutlaka edinmeni tavsiye ediyorum.

bende bu sabah çocuklara patatesli börek yaptım ama nasıl tuttum kendimi :KK45:
kesinlikle mine dedim dur sakın yeme:))

süpersiniz ya... ilk başlarda nasıldınız istiyomuydu canınız ben dün akşam 1 avuç çekirdek yedim dayanamadım çok canım çekti yasak ya ondan ama pişmanım ve birdaha pişmanlık yaşamak istemiyorum ...

süpersiniz ya... ilk başlarda nasıldınız istiyomuydu canınız ben dün akşam 1 avuç çekirdek yedim dayanamadım çok canım çekti yasak ya ondan ama pişmanım ve birdaha pişmanlık yaşamak istemiyorum ...

sabah çok çetin bi savaş verdim kendimle çok severim papatesli böreği dırından çoktı böle sıııcaak sıcak ama ben sadece baktım :KK43:
ama sabredicem incecik bi hatun omak kolay değil tabi sonra doğruruuu alışverişe :KK52:

Herkese mrb
bugün sabah +600 cıktım moralim bozuldu, çünkü dün protein günümdü; protein+sebzeden sonraki gün + cıkmaya alışmıştım ama buna biraz canım sıkıldı.
dünde sormustum ama sanırım gözden kactı; banim yaptığım ekmek ve kekin içi biraz pişmemiş gibi oluyor nedendir acaba? fırın ısısındamı yapılıştanmı anlayamadım yada koyduğum tepsidenmi acaba?

Yaa benim kekim de rezalet oluyo :KK14: İki kere denedim, ikisi de çöpü boyladı, ekmek de öyle :KK45: artık yapmıyorum.
Yapıp da çok güzel oldu diyen varsa püf noktalarını paylaşır mısınız:44:

Merhabalar\ benim de 2. gunum

Bayilmak uzereyim ne tavsiye edersiniz

Sabah biraz peynir cay

Ara da 1 kase yulaf kepekl' l'ght yogurt
Ogle izgara tavuk gogus light yougurt ve 1 bardak zero

yedim ve cok acim/

Canım ilk dört gün ağır geliyo gerçekten. Hatta eşim dördüncü gün bırakalım bu diyeti ölüyorum ben açlıktan diye yalvarmıştı bana. :KK1: Tabi hain ben izin vermedim :KK47: Bu savaştan galibiyetle dönücez dedim. :KK47:
Şimdi bana dua ediyo, iyi ki bana destek olmuşun diyo.:KK51:
Yulaf kepeğinden krep yap, iki tane, birini sabah kahvaltısında diğerini akşam yemeğinde yiyebilirsin. sadece peynir ve çayla kahvaltı olmaz tabi.:KK20: Bir de ben akşamları genellikle balık yemeyi tercih ediyorum. Hem lezzetli, hem doyurucu :KK9:

Canım ilk dört gün ağır geliyo gerçekten. Hatta eşim dördüncü gün bırakalım bu diyeti ölüyorum ben açlıktan diye yalvarmıştı bana. :KK1: Tabi hain ben izin vermedim :KK47: Bu savaştan galibiyetle dönücez dedim. :KK47:
Şimdi bana dua ediyo, iyi ki bana destek olmuşun diyo.:KK51:
Yulaf kepeğinden krep yap, iki tane, birini sabah kahvaltısında diğerini akşam yemeğinde yiyebilirsin. sadece peynir ve çayla kahvaltı olmaz tabi.:KK20: Bir de ben akşamları genellikle balık yemeyi tercih ediyorum. Hem lezzetli, hem doyurucu :KK9:

balık konusunda ben de seninle hemfikirim hem hazırlaması çok praik oluyor hem de çok daha doyurucu oluyor. Ben bir de poşette fırında yapıyorum kendi suyuyla çok güzel pişiyor yağ olmasa da çok aratmıyor.

ben bu sabah tartıldım dün saf protein günümdü hiç bir değişiklik olmamış hala 57.6 dayım. Ancak öğleden sonra ve akşam misafirlikteydim çok üstüme gelmelerine rağmen iradem kuvvetli çıktı hiç bir şeyin tadına bakmadım hatta akşam yiyebileceğim bir şey yoktu yumurta haşlayıp onu yedim :)

günaydın kızlar,

ben bugun gene kötüyüm. acayip bir mide ağrım ve bulantım var. halbuki sadece kayısılı bitki çayı içtim ve ne olduysa ondan sonra oldu. başım da dönüyor. konuşmak ve yemek lafını duymak bile midemi bulandırıyor. ne oluyor bana?? bekunisten sonra çay da dokunmuş olamaz herhalde değil mi?

sabah çok çetin bi savaş verdim kendimle çok severim papatesli böreği dırından çoktı böle sıııcaak sıcak ama ben sadece baktım :KK43:
ama sabredicem incecik bi hatun omak kolay değil tabi sonra doğruruuu alışverişe :KK52:

Sizler olmasanız halim yaman :) bi gaza geldim yarım saat daha egzersiz yaptım bende sizlerle beraber o isteyip de alamadığım kıyafetlerin içine girmek istiyorum :21:

X