Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın kızlar..

Neler yapıyorsunuz nasıl gidiyor.

Kilom hala aynı, sanırım duraklama dönemine girdim. Takıldı kaldı 95,9 a. İnsan ne sinir oluyor böyle oluncada yaa

Günaydın :))) günümüz aydın ve mutlu olsunnnn bende az önce tartıldım 62.300 çıktım mutluyum bayrama kadar 60 olabilsem keşke....

günaydın kızlar bugün itibariyle 7 günlük atak evresini bitirdim. arada ufak kaçamaklar olsa da yine de iyi geçti. 55,5 kilodan 53,5 kiloya indim şimdilik. geriye kaldı 5 kilo. seyir evresinde bunların da gideceğine inanıyorum. kendimi gayet iyi hissediyorum bu arada.

Herkese günaydın ben de bu sabah tartıldım 57.9 çıktım bugün seyirde s+p günüm ancak çekiniyorum biraz ya alırsam yine diye.

Esra tebrik ederim umarım sağlıkla verirsin kalan 5 kilonu. Ben de 5 günlük atak sonrasında 3.3 kilo vermiş olarak seyire başladım cumartesi günü ama ya yemeyi abarttım ya da sebzeler su çektiğinden; dün sabah bir tartıldım 1 kilo almışım nasıl panikledim :/ sana tavsiyem sebzelere dikkat et listenin dışına çıkma asla çünkü ben barsaklarım için bamya yapmıştım kendime onu listede göremedim sonra. Aşırı derecede kabızlık vardı laksatif ilaç kullanmak zorunda bile kaldım. Sende hiç kabızlık oldu mu?

hayır canım bende kabızlık hiç olmadı. o yönden gayet rahatım yani. seyir evresinin ilk günlerinde kilo artışı görülebiliyomuş. panik yapma o yüzden. sen devam et inşallah vücudun buna da alışınca kilolar yeniden gitmeye başlar. kabızlık için bi kaşık yağ içebilirmişsin kitapta yazıyodu yanlış hatırlamıyosam. dene istersen bi. senin de kilon çok değilmiş. inşallah hemen kurtuluruz kilolardan.

benim kilom da çok degil ama işte çevreden de baya tepki aldım sirken hamile mi kilo almış vs diye. sinirim bozuluyordu. Sen seyiri 1+1 mi yapıyorsun? eğer seyirdeysen öğlen ve kşama ne yemeyi planlıyorsun?

kızlar günaydın...

ben bu hafta sonunu çok kötü geçirdim. kabızlık problemi yüzünden laktasif ilaç aldım. be...s. hani şu hep bahsettiğimiz bilinen ilaç. cuma gecesi yatarken bir tane aldım. c.tesi sabah 6da müthiş ağrılarla uyandım. 2-3 saatlik ağrının ardından wcye çıktım sonunda ama sanırım vücudumdaki tüm su boşaldı. bu arada ağrının etkisiyle olacak bir de istifra ettim.. sonrada bayıldım... çok kötü etkiledi beni, bütün gün kendime gelemedim halsizlikten yattım sadece. bu arada mide ağrısı da başladı ve pazara kadar geçmedi. haliyle de diyet bozuldu. gerçi bişey de yiyemedim, çorba içebildim sadece. birde akşam balo vardı, mecburen katıldım ama hayalet gibiydim, hiç tat alamadım(

ailem çok kızdı bana, bi süre rejimi yapamazsın dediler. bugun tam anlamıyla kendime gelebildim çok şükür, 1-2 güne kadar da tekrar rejime dönmeyi düşünüyorum.. ama arkadaşlar benden size tavsiye, sakın almayın o ilacı!!!! başka yöntemlerle çözün kabızlık sorununu..

benim kilom da çok degil ama işte çevreden de baya tepki aldım sirken hamile mi kilo almış vs diye. sinirim bozuluyordu. Sen seyiri 1+1 mi yapıyorsun? eğer seyirdeysen öğlen ve kşama ne yemeyi planlıyorsun?

evet canım ya 1+1 yapıcaz. biz ailecek yapıyoruz bu diyeti beraber başladık. akşama annem ne yaparsa onu yicem. ama öğlene ne yicem iş yerinde hiçbi fikrim yok. burda bugün kadınbudu köfte erişte var. ben bugün akşama kadar açım yani. evden meyveli light yoğurt getirdim. onu yicem bi tek

günaydın bitter büyük geçmiş olsun şimdi nasılsın ? O ilacı cuma gece ben de içtim ama beni sadece rahalatı ; zaten üzerinde uyarı var 10 günden fazla almayın barsak tembelliğine neden olur diye. internette okudum yorumlara baktım e.sözlükte öyle bi şey okumadm

Çok geçmiş olsun canım, kullanan arkadaşlar var ben hiç kullanmadım demek ki bazı bünyelerde alerjik olabiliyor. Bir müddet ara ver bence de sonra yine devam edersin.

gunaydın carmen malesef tatil değil. Hatta kredi kartları son ödemelerini bile öne çekmişler sabah işe gelirken radyoda dinledim

Hadi ya, annemle yeğenime uçak bileti aldım, 10 kasım a öğretmen sınav yazmış tatil olsa sınav ertelenecekti şimdi tatil değilse biletleri iptal etmek lazım.

ben ilk kez kullanıyorum. demekki herkesde aynı etkiyi göstermiyor. zaten amacım da 1 kez kullanıp çok mecbur kalmadıkça buna başvurmamaktı. ama bambaşka sonuçlar çıktı karşıma. şimdi iyiyim çok şükür. hafta sonu almışım neyse ki, yoksa dinlenip iyileşemezdim..

Çok geçmiş olsun canım.
Bende aldım ama bana öyle etki etmedi. Seni baya sarsmış aman dikkat.

Çok geçmiş olsun canım, kullanan arkadaşlar var ben hiç kullanmadım demek ki bazı bünyelerde alerjik olabiliyor. Bir müddet ara ver bence de sonra yine devam edersin.

sağol canım. dediğin gibi, demek ki her bünyeye iyi gelmiyor. bende kısa süre ara verip devam edeceğim. en çok da etki eden mineral eksikliği oldu sanırım. bol miktarda takviye etmem gerekecek.

işin komik kısmı da var. en büyük amacım o akşam elbiseyle fotoğraf çektirip önce sonra şeklinde buraya koymaktı. bir ara erkek arkadaşım yanımda ayrıldı, bende tanıdık diğerleriyle yan yanaydım. fotoğrafçı geldi ve bende çok sevindim yaşasın heem çektireyim diye.. bi güzel çekti boydan fotoğraflarımı. sonra adımı sordu söyledim. sanıyprum ki otelin fotoğrafçısı ve basıp getirecek. masalardaki oturma düzeni de isimlere göre. meğerse bir magazin dergisinin fotoğrafçısıymış, dergi için çekmiş. gitti benim resim hayalim bidaha da fotoğrafçı bulamadım. kendi makinamda ise hep otururken çekilmişler var... artık ayrıca giyip çekicem, inat ettim!!!

ah canım çok geçmiş olsun, bende aldım o ilaçtan sadece 1 kere, acil durumlar için duruyor dolapta ama sendeki etkilerin hiçbiri olmadı hatta kabızlık içinde çok etkili olmadı
tüh, tamda balo öncesi, bende haftasonu kaç kere girip baktım acaba resim falan koydunmu, arkadaşının sürprizi neki diye... oysa sen ne haldeymişsin, tekrar geçmiş olsun canım
benim kabızlık halen devam ediyor, çareyi sarımsakta buldum ben, mutlaka alıyorum günlük ama işe gitsem bu kadar rahat olamazdım o konuda tabiki

gunaydın herkese;
bitterlemon cok gecmiş olsun; bence biraz ara ver diyete yani en azından bu kadar sıkı yapma
yine ekmek tatlı yeme ama bağışıklık sistemini güçlendirecek seyler tüket; proteini fazla tüketerek bence meyve ve sebzede al; tamamen toparlanınca devam edersin yine; sağlıklı kilo vermek onemli sonucta. tekrar gecmiş olsun
bir miktar kilo daha verdikten sonra bende biraz esnetmeyi düşünüyorum diyeti acıkcası; tabiki yine yağ; karbonhidrat almayacağım ama hergün olmasada meyveyi diyete eklemeyi düşünüyorum. ben sabahları zaten yarım bazen bir ceviz yiyorum; beljki bir miktar kilo vermeyi yavaşlatır ama tamamen de gerekli besinlerden uzak kalmak istemiyorum. cok nadir olsada bazı kaçamaklar yapıyorum artık; yani gördüğüm ve canımın istedği birsey oldugunda tadına bakıyorum sadece ama tabiki tutupta sofraya oturup herseye canım istedi tadına bakayım demiyorumda hafta da 3 kez falan sadece bir catal tadına baktıgım seyler olabiliyor
birde birsey soracaktım unuttum, ben kek ve ekmek yapıyorum fırında ama içi tam pişmiyor acaba fırının ısısındamı hata yapıyorum neden bu sekilde oluyor bilemedim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…