Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merak etme canım, hasta halime rağmen en büyük idealimdi fotoğraf. ama anlattığım gibi magazin dergisi çekti çeke çeke... artık dergi yayınlarsa o zaman bütün türkiye görecek zayıflamış halimi:))) bi tek bizim forum değil!!!

bu arada sürpriz de balodan sonra en yakın arkadaşlarımızla yaptığımız 2. yıl kutlaması oldu. biyer ayarlamış, gittiğimizde herkes ordaydı, bizi bekliyorlardı. müzikli şarkılı çok güzel bir geceydi. çiçekler hediyeler... ben bi yüzük çıksın istemiştim içinden ama neyse nankörlük etmeyim herşey güzeldi genede. bana hastalığımı unutturdu.

ooooooo, aslında ortamda tam yüzük çıkarma ortamı olmuş ama neyse daha zamanı var demek ki sevgilin için
yada daha değişik bişeyler planlıyor....

aman kızlar kendinize dikkat edin. bittercim geçmiş olsun umarım cabuk toparlarsın

Günaydın kızlar,
Kurban bayramı tatili 9 gün oldu mu bilen var mı?

yok canım tatil değil. keşke olsa super dinlenirdik. bayramda gezip tozunca yoruluyor insan:)

cok geçmiş olsun...su kaybı olduğu için bayılmışsındır muhtemelen...kabızlık için doğadan formun kayısılısını iç bence hiç bir sakıncası yok.önce bi tane iç olmazsa 2 yaparsın canım.

kızlarrr ufonun yeni cıkan ayak ısıcılarını kullanan oldu mu işyerlerinde. ayaklarımın altı cok üşüyor bir tane alsam diyorum acaba nasıldır ki?

her yerde araya araya öldüm hangi markayı öneriyorsunuz ru sheim var nette satılan o olur mu arkadaşlar...

ooooooo, aslında ortamda tam yüzük çıkarma ortamı olmuş ama neyse daha zamanı var demek ki sevgilin için
yada daha değişik bişeyler planlıyor....

bilemedim valla canım, ama çıksa güzel bir zamanlama olurdu hakkaten. ben bu konuların pek üzerine gitmiyorum ama artık zamanı geldi de geçiyor bile. uygun bir zamanda konuşmayı düşünüyorum çünkü önümü görmeye ihtiyacım var. kandime göre plan program yaptığım bazı hedefler var, devam eden eğitimimle ilgili, kariyerimle ilgili. bunları hafifletince bir netliğe ihtiyacım olacak, o arada biraz daha zamanı var...

şimdilik kendi çapımda diyetle bir kilo gitti bayramdan sonra yulaf kepeğini de alınca başlıyorum dukana hadi hayırlısı ha o zamana kadar yemeyeceğim tabii şuan hala diyetteyim dukan öncesi bir 3 kilo gidecek inşallahhhhh birde dukan kitapta aspartam diyor tatlandırıcı olarak nette bloglarda epedrin di galiba başka bir tatlandırıcı öneriyorlar birde onu hallettik mi tamamdır

devamlı kullanmamak şartı ile sinameki arkadaşlar bir bardak için en fazla yarım saat sonra koşarak tuvalettesiniz ama devamlı kullanmak bağırsakta tembellik yapıyor ama ilaçtan daha iyi bir çözüm öneririm...

Selam kızlırrr.. bugün ikinci güne başladım sabahı yumarta peynır ve sütle geçiştirdikten sonra şuan karnım çok acıktı :)) Ve atak bitene kadar da tartınmak istemiyorum inşallah hayal kırıklığına uğramam :)

Selam Bayanlar, Ben geçen sene 2 ay kadar dukan diyeti yaptım.Sanırım 1 ayında kural dışı davrandım..Diğer ay kaçamaklarım oldu ama toplamda 11-12kg..vermiştim.Yaklaşık 1 yıldır diyet yapmadığımdan ve ara arada abarttığımdan dolayı kilo aldım ama 3 kg. kadar..Şİmdi tekrar Dukan'a başlama zamanı gelmiş duruyor.
Bu sabah başladım bakalım bu defa beni neler bekliyor.
İşyerinde atak dönemi zor oluyor.Öğlen dışarda yemek..Tabakda pilavı salatayı vs.. çıkarınca kuş kadar kalan etle beslenmek zor yani...
Sanırım bu günlerde 68 kg.. civarındayım..Bakalım ne kadar vereceğim:):18:

sende aramıza hoş geldin.. Bi yerde okumuştum dukanı hayat boyu 2 kez yapmak gerekiyormuş 3 kiloda fazla gelmedi bana açıkcası bunu sporla ve ekmeği keserek verebilirsin diye düşünüyorum. Son hakkını daha fazla kilolarda kullan derim :))

haklısın bencede, 3 kg için üstelikte son zamanlarda alınmış yerleşmemiş kilolar için dukan gibi ağır bir rejime gerek yok. tatlı ekmek kesilip yağı da azaltsan hareketle beraber kolayca verebilirsin..

tebrik ediyorum sizi

çok geçmiş olsun yaa ..

ben bunu bilmiyordum cidden ... aman diyim ara filan vermeyelim o zaman
evet 3 kilo her türlü verilir de.. bu diyet beni düşündürmeye başladı .. umarım gidenler kasdan değildir

ben bunu bilmiyordum cidden ... aman diyim ara filan vermeyelim o zaman
evet 3 kilo her türlü verilir de.. bu diyet beni düşündürmeye başladı .. umarım gidenler kasdan değildir
[/QUOTE]

yok canım gidenler kastan olmuyor merak etme. yağdan veriyorsun. ama elbette uygulaması zahmetli ve zor.

benim dün sebze günümdü ama bugünde biraz önce 2 tane havuç yedim bişey olur mu ? =( bundan sonra 3 gün sadece protein alıcam bayramdan önce 1 kilo daha vermem lazım verebilir miyim sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…