Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ay zaten nolucak ne biticek bi bilsem... balo iptal olmayadabilir, o zaman arada kaynarım farketmez.. ama eğer başbaşa yersek benimkisi biraz kontrolu ele almayı sever. çekip çevirir ortalığı hemen.. neyse ya, en kötü ölçüyüü kaçırmadan orta yolu bulurum bende..

ama nlursa olsun, elbisemle fotoğrafı çekeceim kızlar, en geç pazartesi paylşırım burada..

sayfanda çizelgeyi görüyorum .yapabilmişsin heralde..ben hazırlamadım,geçmiş sayfalarda vardı alıntı yaptım:)))işine yaramışsa ne mutlu bana.çünkü bende yapamıyodum,arkadaşlar bu sayfayı önermişlerdi de öyle yapabilmiştim

Carmen senide listeye ekleyelim hayatım ne dersin, listeyi son haline getiriyorum. Senin ilk başladığın tarih neydi canım.

veremiyorum ya moral bozukluğu olmasın dedim ama belkim işe yarar demi?

02.09.11 de başladım, 81,50 kg.la. bu sabah 76,9 dum ama dün sabah 75,8 dim sen bugünü yazda bari haftaya moral olur belki

bende sana onu diycektim elbisemle foto çektircem demiştin.

bakalım seninkinin san ahazırladıgı süpriz ne???????
güzel bir evlilik teklifi olabilirmi aceb..............

ay bende burda ne dedikoducu oldum mahalle meraklı kadınlarınıda gectim yahu.iyiki nicki degiştirmişim yoksa elim allah millete rezil olmuştum.yok hamilemisin cabuk haber ver çatlarım bak.yok ne yedin bugun.ee sen spor yaptınmı .sana ne dediler .ne yaptın tüm gün.nerdesin.kilo verdinmi aldınmı?????????????

sanane be kardeşim diyecek biri birgün :))))))))))

bunlar hiç benim cümlelerim dedildir!!!!!!!!11

ya arkadaşlar özelde çok nemrut biriyim .kimseye bişey sormam.eşime bile nerdeydin demem....burda cenem düştü çok kötü çok....

bitter sabaha anlat ne yaptın ne ettin ne yedin?seninkinin sana ne süprizi oldu???????????

heheheeehee

Son düzenleme:
cok sevindimmmmmmm! hayirli olsun canim tebrikler!!! kac haftalikmis yegenimiz???

teşekkürler canım daha kaç haftalık bilmiyorumama adet gününden hesaplıyolar heralde ozaman 4 haftalık falan olması lazım haftaya cuma ultrasonla bakıcak şimdi görünmez dedi sen naptın senin netleştimi sonucun

ay dakikalardır sana gülüyoru çok şekersin:)))

ne güzel burada böyle olman. demek ki ruhunda bunu özleyen bi parçan var. ama işin güzel yanı herkes de anlatmaya bayılyor, en azından ben öyleyim:)))

teklif kısmına gelince, herkes bize baskı yapıyor artık evlenin diye, oda devamlı en kısa zamanda inşallah diyip duruyor. ama son zamanlarda bu konu çok yoğunlaştı, nişanlı diye takdim ediyor insanlar bizi sosyal ortamlarda. işyerinde de ofislerimiz altlı üstlü. derken herşey üstüste geldi ve o da bişiler geveliyor ama bakalım daha dökülemed,:)) bişe olusa anında paylaşacağımdan emn olabilirsiniz:)))))))))

sen nerelerdesin canım ya hiç görünmüyosun bak senin yokluğunda hamile bilem kaldımçok teşekkür ederim bu arada canım

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah ş an çok mutluyum ne hissedeceğimi bilmiyorum

hayırlı olsun canım=) Allah huzurlu bir hamilelik geçirmek nasip etsin. daha sonrasi içn ise Allah analı babalı büyütmek hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin inş.

bittercim tamamen espiri idi dediklerim.ama derlerya her lattifenin altında bir gerceklik payı var.burda gercekten birbirimizi hiç görmedigimiz halde birbirimizden haberdar olmak istiyoruz.o yönü hoşuma gidiyor.benim özelde böyle arkadaşlıklarım yok .kimseyi merak etmiyorum.aman banane ciler varya onlardan biriyim.belkide arkadaşlıklarım hep menfaat dolu oldugu içindir..özeldede samimi dostluklar kuracak vaktim yok.öyle günler yaşadım ettimki (içinizde yaşça en büyük benim herhal)tüm arkadaşlıkların senin hep iyi gün oldugu için oldugunu gördüm.ve sami dost olmak için insanlara günde 5dk bile ayırmak istemiyorum.benim eşim ve çocuklar ailem annemkardeşlerim yetiyor bana..

yani hoşuma gittigi için yazdım o yukardakileri..kendime bile hayret ediyorum size bagımlılıgıma

bende çok bağımlıyım valla, akşamın bu saatinde burada olduğumuzan da belli değil mi zaten:)))
ayrıca tombişin ve bulut bebekin hamileliklerine bu kada sevinmemiz, en ufak konularda bile birbirimiz destek vermemiz... eminim herkes bizimle aynı duguları paylaşıyor:) ve ben bundan çok mutlutyum

kızlar 5 gun önce tartılmıştım. 71,9 cıkmıstım. bugun tartıldım aynı tartıda 71,3 cıktım. toplam 600 gram 5 günde cok az değil mi. ben 1 kilo vermiş olma umuduyla cıktım tartıya ve hayal kırıklıgına ugradım. acaba bir hata mı yapıyorum diyette. gerci bir sure dururmuş kilo verme. ben tam 18 gün olmuş gerci.bana daha uzun geliyor amaaa

dün panora kipadan light puding buldum. ankarada olan arkadaşlar kipadan puding bulabilirler. cok aradım buldum sonundaa bugun yaptım ve kucuk kaseleri yarım yarım doldurdum. toplam 6 adet puding cıktı. 3 gun boyunca puding tadacağız. hastalıgım da yaklaştı iyi olacak bu şeker takviyesi 115 gr pudingde 78 kalori varmış. benim pudinglerin gramajı cok daha az oldugu icin 1 porsiyonda toplam 50 kalori ancak olacaktır

Tüm yazdıklarınıza bende katılıyorum kısa zamanda samimi dostluklar kuruldu artık bu samimiyeti özler olduk özel hayatlarımızda ,burada ve sizinle olmaktan mutluyum ...
Ben bu akşam küçük bi kaçamak yaptım
yoğurtlu tavuklu keriz salatası yaptım içinede 2 tam ceviz koydum bide küçük turşu birazda sarımsak çok lezzetli oldu deyin derim siz ceviz koymayın suça teşvik etmeyim sizi sevgiler.

arkadaşım çok sağol eklemişsin beni .eksik bilgilerimi vereyim sana. başlangıç 24.10.2011 başlangıç kilosu 92.900 . 25.10.2011 --91.800./26.10.2011--91.000

/27.10.2011--90.200 / 28.10.2011--90.000 çıktım. ben hergün tartılıyorum. moral oluyor. atak devresini 10 gün yapmak istiyorum. birşey sormak istiyorum bu diyette protein az alınırsa diyelim tokum yiyemiyorum ama diyetide bozmuyorum. kilo vermek zorlaşır mı?

kızlar dukan kurabiyesi yaptım biraz önce,yağlı kağıdadöküp pişirdim ama yapışıp kaldı.kalkmadı.geçen de krep yapim dedim oda tavaya yapışıp kaldı.napacam,nasıl yapacam bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…