Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Evet kızlar benim resimlerde ekte. Pantolonlu olan eski halim. Yeni fotoğrafımdaki elbisem yaklaşık 1 beden büyük geliyor. Son halimde bu.Eki Görüntüle 280105 Eki Görüntüle 280106

Canım yaa ne kadarda farketmiş. Ama sende de göstermiyor kilon.. Baya bir incelmişsin. Dukanın en güzel yanıda bu sarktırmadan direk incelme.

Ayrıca çok hoş görünüyosun tatlım. Elbise çok yakışmış.

Canım yaa ne kadarda farketmiş. Ama sende de göstermiyor kilon.. Baya bir incelmişsin. Dukanın en güzel yanıda bu sarktırmadan direk incelme.

Ayrıca çok hoş görünüyosun tatlım. Elbise çok yakışmış.

Sağolasın telli turnam o senin güzel bakışın. İnşallah hepimiz güzelce zayıflayıp yakışan elbiseler giyeceğiz.

ye afiyet olsun.bende az önce eti puf yedim..

napayım camları siliyorum enerjiye ihtiyacım var.sabahtan beri kızın odasından zor çıktım .bide salon camları bitti .2 duvar cam salon .çok yoruldum.o yüzden yedim yani napayım karbonhitrata ihtiyacım varki işler bitsin bugun.yarın kuaförden randevum var yoksa gidemem .

bahanelerimi görüyormusunuz ......

Sen çok yaşa emi :KK1: Afiyet olsun... Bahanelerde süpermiş

Çooookkkk tebrik ediyorum kızlar sizi, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah :nazar:
Tombiş, evde yapılan testlerin yanılma payı yok denecek kadar az canım, bence kesin hamilesindir :emir_bebek:
Bulut Bebek, senin de haberini bekliyordum, hayırlısı olsun canım, sağlıkla sihhatle inşallah :emir_bebek:
Kendinize ve bebişinize iyi bakın öpüyorum sizi çookkk :KK9:

kızlar meyveli yoğurt serbestmiş hani şu çocuklar için olanlar mı başka var mı bilmiyorum da :26:

Carmen senide listeye ekleyelim hayatım ne dersin, listeyi son haline getiriyorum. Senin ilk başladığın tarih neydi canım.

2910r.jpg

Bu hafta en çok aysuny vermiş. Anlat canım bize neler yaptın ne ettin. Belki faydası olur.

Bende birazdah çıkacağım kızlar.. P.tesi görüşmek üzere artık, malum evde net yok.
İnşaAllah hepimiz hedeflerimize daha emin daha çabuk ulaşırız.

Keşke p.tesiye şöyle bi 94 falan olmuş olsam. :KK37:

Neyse artık kendinize iyi bakın kızlar görüşmek üzere.. Hepinizi çok öpüyorum.

Bu hafta en çok aysuny vermiş. Anlat canım bize neler yaptın ne ettin. Belki faydası olur.

Bende birazdah çıkacağım kızlar.. P.tesi görüşmek üzere artık, malum evde net yok.
İnşaAllah hepimiz hedeflerimize daha emin daha çabuk ulaşırız.

Keşke p.tesiye şöyle bi 94 falan olmuş olsam. :KK37:

Neyse artık kendinize iyi bakın kızlar görüşmek üzere.. Hepinizi çok öpüyorum.

güle gülede agzını hayra aç 94 dü napcan:))))))84 de şuna

şimdide canım kocaman bir tabak patlamış mısır yemek istiyor:KK43:( ne kadar dengesiz bir insanım ben!!!!

şimdide canım kocaman bir tabak patlamış mısır yemek istiyor:KK43:( ne kadar dengesiz bir insanım ben!!!!

ah ahh ben neler yemek istiyorum kaç gündür misafir geliyor onlardan kalanları kim yicek bilemiyorum.kısır en sevdiğim şeylerden birisi ama yiyemiyorum bi kaşık aldım sadece ve sadece oda malzeme kısımlarından bulgur kızmından az yedim ama yetmedi desem yalan olur yetti..şuan tokum bi de hazır aldığım tavuk köftesiyle yoğurt yedim biraz önce.yarın tartılıcam bakalım inşallh 60 ya da 59 küsür olmuşumdur.:KK52:

ah ahh ben neler yemek istiyorum kaç gündür misafir geliyor onlardan kalanları kim yicek bilemiyorum.kısır en sevdiğim şeylerden birisi ama yiyemiyorum bi kaşık aldım sadece ve sadece oda malzeme kısımlarından bulgur kızmından az yedim ama yetmedi desem yalan olur yetti..şuan tokum bi de hazır aldığım tavuk köftesiyle yoğurt yedim biraz önce.yarın tartılıcam bakalım inşallh 60 ya da 59 küsür olmuşumdur.:KK52:

valla bende bugun sabah peynirli omlet yemiştim, arada bir activia sonra da öğlen tavuklu sezar salata yedim. ama o kadar toktum ki akşam daha bişey yemedim. eğer acıkırsam yoğurt çorbası yicem. ama az evel erkek arkadaşım aradı, yarın 29 ekim balosu vardı ve belki iptal olabilirmiş. genede aynı zamanda bizim 2. yıldönümümüz. o yüzden güzel bi yemeğe gidelim beraber, ama lütfen bana rejim deme dedi. bende napsam diyrum şimdi kara kara...

Tombiş seni de yeni gördüm .. bebişler çifter çifter gelecek desenizee :KK1:

tebrik ediyorum ayrıca :KK71:

Son düzenleme:
valla bende bugun sabah peynirli omlet yemiştim, arada bir activia sonra da öğlen tavuklu sezar salata yedim. ama o kadar toktum ki akşam daha bişey yemedim. eğer acıkırsam yoğurt çorbası yicem. ama az evel erkek arkadaşım aradı, yarın 29 ekim balosu vardı ve belki iptal olabilirmiş. genede aynı zamanda bizim 2. yıldönümümüz. o yüzden güzel bi yemeğe gidelim beraber, ama lütfen bana rejim deme dedi. bende napsam diyrum şimdi kara kara...

sende tamam de.çaktırmadan et yemeklerine talib ol olmazmı.gideceginiz yerde ne varsa bak en çok et yemegi tercihlerin arasında olsun salatada tamam yogurt alırsın yanına

valla bende bugun sabah peynirli omlet yemiştim, arada bir activia sonra da öğlen tavuklu sezar salata yedim. Ama o kadar toktum ki akşam daha bişey yemedim. Eğer acıkırsam yoğurt çorbası yicem. Ama az evel erkek arkadaşım aradı, yarın 29 ekim balosu vardı ve belki iptal olabilirmiş. Genede aynı zamanda bizim 2. Yıldönümümüz. O yüzden güzel bi yemeğe gidelim beraber, ama lütfen bana rejim deme dedi. Bende napsam diyrum şimdi kara kara...

ben sabah hindi göğüs füme yedin yannda light peynir öğlen 3 köfte 2 ytavuk budu ama derisiz bi de meyvalı yoğurt yedim akşmada köfte yedim işte... 2. Yılınızda ızgara yersin yanındada hafif bi salata tıka basa yemeye gerek yok.hem kendin pişman olma hemde erkek arkadşını üzme.ayrıca yemek yarışmasına gitmiyosunki 2. Yılını kutluyosun .sebze yersin mezede yiyebilirsin.eğer içki olursa içme bence ya da sadece tadına bak derim ben.

valla bende bugun sabah peynirli omlet yemiştim, arada bir activia sonra da öğlen tavuklu sezar salata yedim. Ama o kadar toktum ki akşam daha bişey yemedim. Eğer acıkırsam yoğurt çorbası yicem. Ama az evel erkek arkadaşım aradı, yarın 29 ekim balosu vardı ve belki iptal olabilirmiş. Genede aynı zamanda bizim 2. Yıldönümümüz. O yüzden güzel bi yemeğe gidelim beraber, ama lütfen bana rejim deme dedi. Bende napsam diyrum şimdi kara kara...

aslında balık varsa balık yersin zaten yanında bişey yemek zorundada kalmazsın..;p

X