Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben dün kek yaptım ama güzel olmadı, yani kabardı, görüntü harika ama tatlndırıcısı az gelmiş ve kokusu yulaf kokusu tadı yulaf tadı... hayal kırıklığı yaşadım yani........

aaa yapma yaaa,
ben 2 kere yaptım 2si de çok güzel oldu
hatta eşim ortak çıktı her seferinde

limon kabuğu rendesi koymadın mı, o bayaa değiştiriyor tadını, birde keşke fırına vermeden azıcık tatlılık derecesine baksaydın, ona göre ilave ederdin

canım katıyı ezmene gerek yok
süt kaynadığında içine önce tatlandırıcıyı at zaten erir

tabi.. ya ben şu şeker hastalarının kullandığı böyle minik minik tabletli olanlar var ya oonlardan kullanıyorum da onlara tatlandırıcı deniyor değil mi
dukan güme gitmesin de

bunun gibi...

tabi.. ya ben şu şeker hastalarının kullandığı böyle minik minik tabletli olanlar var ya oonlardan kullanıyorum da onlara tatlandırıcı deniyor değil mi
dukan güme gitmesin de

bunun gibi...

evet canım tatlandırıcı bunlar
ama genelinde aspartam ve sakarin bulunuyor, bunlarda uzun vadede kanserojen maalesef
o yüzden doğal olanları tercih et, splenda ya da stevya gibi

Son düzenleme:
evet canım tatlandırıcı bunlar
ama genelinde aspartam ve sakarin bulunuyor, bunlarda uzun vadede kanserojen maalesef
o yüzden doğal olanları tercih et, splenda ya da stevya gibi

teşekkür ederim

bu arada biraz önce 68.3 çıktım .. hemen çizelgemi yenilediim

kızlaaarr:))) kaçamaklar..... benim de deli gibi kaçamak yapasım var. ama canım birbirinden alakasız o kadar çok şey istiyor ki anlatamam... tatlı da işstiyor, hamur işi de tuzlu da.. sonuçta oturuyorum oturduğum yerde ama her an elimden bi kaza çıkabilir:))

kendimi biraz da yarına saklıyorum aslında. gece nasıl olsa sakıncalı bişeylerle karşılaşıcam. menüde ne var onuda bilmiyorum gerçi. heyecandan bişey yitebilecek miyim onu hiç bilmiyorum. çeşitli sürprizlerle de karşılaşabilirmişim gibi geliyor bana. bütün arkadaşlarıma göre sevgilim o gece bişeyler planlıyor.. ama ben hiç bunları aklıma getirmek istemiyorum, ya planlamıyorsa???? off işte heyecan bastı gene..

sütüm kalmadı, eşim gelsin oğlumda kalkar o zamana dışaı çıkcaz, akşama hemen deneyeceğim, sağolasın..
light puding olsa onu yapardım ama nerde bizim burda öyle şeyler....
tarifi hemen kaydediyim

nerdesinki sen.yaz özelden adresi kargoyla atayım sana

nerdesinki sen.yaz özelden adresi kargoyla atayım sana

Bende yardımcı olurum. Yarın markete gideceğim zaten. Gerekli şeyleri yaz bende bakarım arkadaşım.
ayy, çok çok teşekkür ederim, düşünmeniz yeter, diyette olan birini en iyi diyette olan anlıyor sanırım
ben sinobun ilçesindeyimm, daha önce demiştim, buradaki en büyük marketler şok ve bim..
sürekli alışveriş yaptığımız bir yer var, onlara sıkı sıkı tembih ettim, 10 paket light puding istiyorum toptancınız gelince alın bana diye bekliyoruz bakalım,

Canım hayırlı olsun inşallah. Allah analı babalı güzel ahlaklı uzn ömürlü sağlıklı nasip etsin inşallah.....

aslında bu çokta normal bişey değil..herkes verirken az çok senin vermemen garip aslında..belki tiroidin vardır hiç baktırdın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…