Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yaaa kızlar bu arka fondaki çikolatalar ne böyle ya insan hiç böyle şey koyarmı sabrımızımı deniyolar bizim

yaaa kızlar bu arka fondaki çikolatalar ne böyle ya insan hiç böyle şey koyarmı sabrımızımı deniyolar bizim
ay sorma, çikolata şelalesi bitti şimdi direk çikolatalar geliyor önümüze
yiyen var, yememek için kendini yiyen var
olmaz ki böyle............

Son düzenleme:
Selam dukancı kızlar

bu akşam eve geldim tartıldım 59.4 olmuşum :) Hem de atağımın ikinci gününde ayrıca gastrointestinal problemim de olmuyor hemen o keyifle eşime havuçlu kek yaptım büyük bir kısmını da annemlere götürdüm ev mis gibi kek kokuyor ama ben kırıntısını bile tatmadım gayet mutluyum gidecek bu kilolar :))))

tbr.ler senin çizelgede eksik

Son düzenleme:
ay sorma, çikolata şelalesi bitti şimdi direk çikolatalar geliyor önümüze
yiyen var, yememek için kendini yiyen var
olmaz ki böyle............

ya herşeyden öte göz yoruyor.gecende hadise vardı ogün sinir olmuştum.diger siteler çok sade ve güzel.burası çok göz yormaya başladı

canım, öncelikle Duruyla birlikte tüm ailene uzun mutlu bir ömür diliyorum..

Geçen hafta yapmıştım ilk kez yayla çorbasını, şimdiye kadar niye akıl edemedim yapmayı diye hayıflandım durdum. Pirinçlisinden çok daha lezzetli oldu. Yulaf ezmesi ile yapılıyor. Ben Eti'nin yulaf ezmesini kullandım. Daha önce aldın mı bilmiyorum. Marketlerde kahvaltılık gevreklerin olduğu bölümde mevcut oluyor. Yalnız sadesini almaya dikkat et, paketin çok benzeri meyve kurulu.

Simla'dan yulaf çorbası tarifi:

MALZEMELER:
-3 kaşık yulaf
-2 bardak sıcak su
-3/4 bardak yağsız yoğurt
-1 yumurta
-nane
-tuz

Yulaf 2 bardak sıcak su ile yumuşayana dek yaklaşık 15dk kaynatılır.Bir kase içinde yumurta yoğurt ile çırpılır içine arzu edilen miktarda nane eklenir.Kaynamış olan çorbadan kaseye azar azar eklenerek ılınması sağlanır.Daha sonra karışım yavaş yavaş karıştırılarak kaynayan çorbaya eklenir.Bir taşım beraber kaynatılır.Kesilmemesi için tuz en son eklenir.

-Çorbanın kesilmemesi için kapağının kapatılmamasına ve ateşin kısık olmamasına dikkat edin.

Afiyet olsun.

aynı fikirdeyim.. üstte volcano, yanlarda çikolatalar, tam tezat oluşturuyor bizim durumumuzla.. hiç aramazken forumu okurken canım çikolata ister oldu..

bugün atak evremin 3.günü kizlar. ama benim basim dönüyo cok halsizim bide. ise gidemedim annem birakmadi bisey olur diye. diyeti sen birak artik sana yeterli diyo.ama ben birakmak istemiyorum. sizce birakmalimiyim neyapabilirim bu durumun gecmesi icin? nolur cvp verin kizlar napsam ben.

İradeni ve seni tebrik ederim arkadaşım :)

Sorma daha kahvaltı yapmadım ve direk onları görünce midem bir garip sızladı

Bu gibi tepkiler normal çünkü vücudun direnci kırılıyor. Ama çokmu şiddetli. Aç kalmaman lazım, sen çok mu aç kaldın. Sonuçta ne kadar atakta olsa belirtilen gıdalardan istediğin kadar yiyebiliyorsun.

Bende bu son bir kaç gündür her gün -200 gidiyor. Biraz yavaşladı ama olsun bunada çok şükür.
Birde karnım ağrıdığı halde wc çıkamıyorum, sanırım ona çıksam daha çok farkedecek.

günaydın kızlaarr

dün -100 gr la ben bu haftayı kapatırım
çünkü regl oldum gözüm aydın

neyse en azından 77 yi gördüm

sizde ne var ne yokkk

Son düzenleme:
gunaydın kızlar bugün işe gitmedim öğleden sonra kitaplık geliyor onun montajını bekleyecem sabah tartıldım 58.8 geldim. Bu azalma hem çok hoşuma gidiyor daha da motive oluyorum ama bir taraftan da korkmaya başladım bir sorun olmaz dimi?

Çizelgemi en kısa zamanda düzeltecem.

canım tebrik ederim

sen kendini kötü hissetmiyorsan kokracak bir durum yok merak etme,
zaten başlarda koşa koşa giden o kilolar sonradan emeklemeye başlıyor merak etme

günaydın kızlar...

dün geceki yazılanları hiç okuyamadan karşılaştığım şokla yazmak istedim hemen... bu çikolatalar ne, şaka mı bu!!! mail adresime de gelmişti dün ve görmüştüm zaten day buy bay de satılıyordu. bari diyet sayfasında konmasaydı( valla şaka gibi, hayal görüyorum sandım, ama siz de görüyorsunuzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!

evet görüyorummmmm

sanırım bu gidişle kk ya ara vermek zorunda kalıcam

Günaydın
Ben dün atak evresinin 3. günündeydim be yemicem bozmıcam dedim kendi kendime ama direncim de çok kırıldı. Sen kimseye bakma bozma normal bunlar falan diyorlar ama ben de o kafada gittim zaten protein yüklenmesin den de midem bulandığı için bişey de yemedim en son şirkette gözlerim karardı ve baygınlık geçirdim. ağzıma hemen bi burçak falan tıktılar biraz süt içtim o an valla kendime geldim. allahtan bugün normal sebze günlerime geri döndüm akşam da kendime ıspanak pişirmiştim. bugün en azından normal bişeyler yicem. sende benim gibi olmamak için bişey at ağzına mutlaka bu ne canım öyle ölüm kalım işi değil ki. zaten üç gündür boğazımızdan yağ şeker geçmemiş iki tane burçakla kilo alıcaksam da napıyım dedim dün artık

aynen katılıroum kilo vereceğiz diye işkencenin de alemi yok :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…