Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bende bu diyete başlamayı düşünüyorum haftalardır araştırma yaptım şimdi kitabı bekliyorum gelsin hemen başlayacağım ama şu kabızlık sorunu korkuttu
biraz sindirim problemim var da
diyeti tam mı uyguluyorsunuz yoksa biraz türk usulü ekleme var mı akşam denemek için sadece 2 parça tavuk ve ayran yedim ama midem berbat kusacak gibiyim ekmeksiz sırf protein nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar...

bende bu diyete başlamayı düşünüyorum haftalardır araştırma yaptım şimdi kitabı bekliyorum gelsin hemen başlayacağım ama şu kabızlık sorunu korkuttu
biraz sindirim problemim var da
diyeti tam mı uyguluyorsunuz yoksa biraz türk usulü ekleme var mı akşam denemek için sadece 2 parça tavuk ve ayran yedim ama midem berbat kusacak gibiyim ekmeksiz sırf protein nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar...

cnm eger proteinli gıdalar sevmiyorsan seniz zorlar belki ama çok da kötü değil.ben ekmeksiz et yiyebilirim ama sebze yiyemem mesela.eti zatan ya fırında iyice kızartıyorum yada haşlama yapıyorum.sorun olmuyor.sulu yemek değil yani yediklerimiz.bu yüzden de ekmege pek ihtiyaç kalmıyor.kabızlık için ise yulaf kepeği bol su ve bitki çaylarından medet umucaksın.haa eger fayda görmezsen bunlarda 10 güne bi bagısrak çalıştırıcı ilaç alabilirsin.kilon kaç bilmiyorum ama iyi bir diyet.forumu okursan anlarsın zaten

kızlar diyet sütle yogurt mayalanır bu arada.fabrika da da öyle yapılıyor zaten.sütün yagı alınır.yagsız sütten de yogurt yapılır.ama biraz mayalanma süresini arttırmanız lazım.yapıyı tutturmak zor olbilir.aman nolcak sanki yogurt görücüye mi çıkıcak.evde yemek için değil mi sonuçta.yapın bence

hım tşk bende ekmeksiz et ve tavuğu düşüne miyorum sebze meyve yerim de sabaha yumurta haşladım bakalım deneyeceğiz
nasıl olacak şimdilik deneme evresindeyim inşallah dayanırım

Son düzenleme:
hım tşk bende ekmeksiz et ve tavuğu düşüne miyorum sebze meyve yerim de sabaha yumurta haşladım bakalım deneyeceğiz
nasıl olacak şimdilik deneme evresindeyim inşallah dayanırım

sebze atakda yok..meyva atak ve seyirde hiç yok.sana uygun diyet karatay diyeti .hiç bunu deneme çok zorlanırsın.

bende dün başladım bu diyete...68.200 dü tartıldığımda kilom,bu sabah 67.100 dü.inanamadım 3 kere falan tartıldım.umarım biran önce bütün kilolarıveririz..biz eşimle beraber başladık.daha kolay oluyo yapmak.ama narrr yemek istiyorum
:KK43:

haklisin canim, benim en büyük sorunum diyette olmadigim zaman kendimi frenleyememem ve abur cubur yemem. Korkum kilo alip verememekten. Dogumdan sonra saadece bebegin agirligi kadar kilom gitmisti cünkü :18: Bu diyetle dize gelirim insallah :KK6: Dikkat edince olur bence, yeterki istek ve azim olsun dimi ama:KK8:

azim herşeyden daha önemli.ki ozaman sadece çocuğun sağlığını düşünüceksin sadece onun gelişimini ozaman şuanki gibi abur cubur fazla yemezsin çünkü onu olumsuz etkiler korkusu geliyomuş insanlara...tabi bebeğini düşünen annelere...

merhaba
çok şükür bu günkü günümü hiçbir tahriğe kapılmadan atlattım
15 bayan karşımda, mantı, etli ekmek, pizza, şerbetli- kremalı tatlı yedide dönüp bakmadım bile...
sadece oğluma az patates kızartması ayran, kendimede maden suyu istedim, sonradanda şekersiz 1 bardak çay içtim o kadar...
hiçte rahatsız olmadım, yalnız bir ara arkadaş etli ekmeği yutarken yutkunduğumu hissettim o kadar :KK1:
canıma canıma yediler vallahi

geçmişi okuyamadım, umarım herkes iyidir, bir sorun yoktur, yeni gelenlere merhaba, kilo verenlere tebrikler bu arada........

merhaba
çok şükür bu günkü günümü hiçbir tahriğe kapılmadan atlattım
15 bayan karşımda, mantı, etli ekmek, pizza, şerbetli- kremalı tatlı yedide dönüp bakmadım bile...
sadece oğluma az patates kızartması ayran, kendimede maden suyu istedim, sonradanda şekersiz 1 bardak çay içtim o kadar...
hiçte rahatsız olmadım, yalnız bir ara arkadaş etli ekmeği yutarken yutkunduğumu hissettim o kadar :KK1:
canıma canıma yediler vallahi

geçmişi okuyamadım, umarım herkes iyidir, bir sorun yoktur, yeni gelenlere merhaba, kilo verenlere tebrikler bu arada........

ee sen ne yedin peki.demedilermi sana sen niye yemyorsun diye..

bugun erişte kestik annemlerle. veee yemek olarak bilin bakalım ne yaptık:KK70: bazlamalar gözlemeler, tereyağlı ekmeklerr. uffff icim gitti ama ucundan bile almadım. ben yagı süzülmüş ton balıklı salatamı yogurdumu yedim:KK70:

bu allahın belası çizelge nasıl oluyor ya banada yardım edin yapamıyorum sinirim tepemdeee....

Selam kızlar, nasılsınız?

Bugün canım kızım Duru' nun hayatımıza girişinin 1. yılı. Bize hayatımızın en güzel 1 yılını yaşatan eşsiz mutluluklar ve heycanlar tattıran canım kızıma burdan da teşekkür edip tekrardan doğum gününü kutlamak istedim...:KK66:)

Bugün üçümüz aramızda kutlama yaptık, hayırlısıyla aralık ortası gibi evde büyük bir kutlama yapacağız inşallah. 1 sene nasıl geçti hiç bir şey anlamadım valla.

Bu arada bu sabah tartıda 75.6 kg çıktım, yani perşembeden bu yana tam 1 kg gitmiş, ama bu akşam yediğim o bir dilim doğum günü pastası kaçamağımdan sonra yarın kilo almış olurum herhalde. Neyse diğer günler telafi ederim artık napim...:KK66:)

Demin kasım anneleri topiğine de doğum günü mesajımızı yazdım, bütün hamilelik sürecinde orda vakit geçirmiştim, aslında bugün Duru nun doğum saatinde girip yazacaktım ama bir türlü fırsat olmadı, napalım hiç olmazsa bugüne yetiştirmiş oldum mesajımı, anı olarak kalsın burda, ilerki yıllarda belki aklıma gelirse girer okurum...:KK66:)

Yarın yayla çorbası yapmak istiyorum, içim kurudu kuru şeyler yemekten, geçen gün hangi arkadaşım vermişti yayla çorbası tarifi, çok güzel oldu demişti hani, ben o tarifi kopyalamayı unutmuşum, zahmet olmazsa o tarifi bana tekrar yazabilir mi???? LÜTFEN......:KK66:)))

kızlarrrr

dukan ordusunun bir neferini kaybetmek üzereyizzz:KK52::KK52::KK52:

bulutum bebekim hamilee:KK49:

dur kızzz deli benide heycanlandırdın:KK52::KK52::KK52::KK52: daha bişey belli değil ama 1 2 damla kahverengi lekeden sonra bu saat oldu hala bişey gelmedi devam etmedi yani hayırlısı inşallah bakalım cuma günü görcez hem hamileysem bile diyeti bırakmayı düşünmüyorum direk güçlendirmeye geçicem burdayım yani hala

X