Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Evet kitaba baktım şimdi dana şnitzel var. Aklım karıştı yemek ve yememek arasında. :2:

Evet kitaba baktım şimdi dana şnitzel var. Aklım karıştı yemek ve yememek arasında. :2:

yani ben fransızcadan çeviri olduğundan bazen tereddüt ediyorum. bizimkiyle o aynı mı bakalım diye. ama tariflere bakınca bazı soslarda mısır unu kullandırdığını da görüyorum. o yüzden anlamak zari demekki sakınca görmemiş diye de düşünülebilir.. belki de o kadar karbonhidrat göz çıkarmıyordur:))

cnm benim fizik de bildigin armut ( o yuzden dedim atak ta verdigim 3 kilo bile hemn yüzden üstten gitti.. zaten üst kısmım zayıftır hepten kötü oldu...vermek istedigim kilo 7 cnm ...şu an tartılmıyorum 1 haftadır ama 84 idim en son boyum 172 o yuzden çok yakışmıyor bana zayıflık .....açıkcası dün protein bugun de normal di ama
gerçekten zormuş abartmadan yemek yemek düşünüyorum da 1 gün atak yapıp bir gün seyirlemi devam etsem.

Son düzenleme:
bugun erişte kestik annemlerle. veee yemek olarak bilin bakalım ne yaptık bazlamalar gözlemeler, tereyağlı ekmeklerr. uffff icim gitti ama ucundan bile almadım. ben yagı süzülmüş ton balıklı salatamı yogurdumu yedim

iyi çok güzel .tbr.ler

enin çizelge tam olmamış

evet canım tam başaramadım. kaç kilo vermem gerekio onu gösterdi ve kaç kilo vermişim onu gösteryo kilomu eklemeyı basaramadım

başlangıç kilom :75,5
başlangıç tarihim 04/10/2011
şu anki kilom:70,5
hedef kilom: 60

böyle canım

kızlar selam, bende dukan diyetini duydum ve uygulamak istiyorum ama sitesinde türkçe hiç bişey yazmıyo... 60 kiloyum hedefim 53 kilo olmak.7 kiloyu 1 sene içinde aldım evliliğin yaradığı kişilerdenim :)) sormak istediğim bu diyeti uygulamak için mutlaka kitabımı almak lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…