Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar 2 saat öncede bende yine kahverengi leke geldi bu sefer çamaşırımada bulaşmış 2 3 damla kadar ve 2 saat oldu bi daha gelmedi acabamı diyorum ama karnımda ağrıyo sanki regl olcakmışım gibi ama hamile olup adet sancısı çekenlerde varmış amaaaannn bilmiyorum offfff yine ümitlendim bakalım nolcak

kızlar 2 saat öncede bende yine kahverengi leke geldi bu sefer çamaşırımada bulaşmış 2 3 damla kadar ve 2 saat oldu bi daha gelmedi acabamı diyorum ama karnımda ağrıyo sanki regl olcakmışım gibi ama hamile olup adet sancısı çekenlerde varmış amaaaannn bilmiyorum offfff yine ümitlendim bakalım nolcak

Canım benimde hamileliğim boyunca leke geldi ve ve karın ağrısı çektim adet olcakmışım gibi inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın . bence bekleme hemen test yap bizede hayırlı haberlerini ver .sevgiler..:)

selam kızlar... Bir ara sayfada dukan ile ilgili egzersiz videosunun linkinş-i görmüştüm elinde olan varsa ve zahmet olmazsa bana gönderebilir mi?:KK19:

kızlar yaa dogumkontrol hapı kullanan var mı aranızda.yani dukanla beraber.benim ay sonunda başlamam gerkiyor.1 ay daha ertelemek istemiyorum ama hapta kilo yapıyor diyolar.canım sıkııldı bugun.aç gez,cem valla zayıflama için.bi hapın kilosu eksik üzerimde.o da gelsin tam olsun.kullanıpta kilo almayan hatta veren var mı

ben kullanmıyorum açıkcası
bana da doktor vermişti doğum kontrol hapı.ama hiç gerek duymadım içmeye. sonuçta bekarım.
doktora göre adetimin düzene girmesi gerekiyormuş kiiiii bnm adetim güne gündür. ayın 3 ünde olucam derim olurum. doktor ikna olmadı bu konuda:))
ama hazır zayıflama işlemine girmişken ne gerek var şimdi ilaçlarla şişmeye =))

zam geldiye sigaralara onun içtigi herhal ya 9 lira yada 10 lira tam bilmiyorum bilmek bile istemiyorum.günde en az 3 paket içer en az diyorum 3 paket günlük çarpı 30 lira de..aylık=?çarpmak bile istemiyorum yani kendini zehirlemek için daha ucuz yöntemler var ama???????

hemen bırakmalı, hemde hemen. ne kadar da çok zarar veriyor kendisine...!!!

Canım benimde hamileliğim boyunca leke geldi ve ve karın ağrısı çektim adet olcakmışım gibi inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın . bence bekleme hemen test yap bizede hayırlı haberlerini ver .sevgiler..:)

canım inşallah yaa adet olmama daha 3 gün var ozamana kadar bekleyim diyorum adet olsam sürekli gelirdi 1 kere geldi ve hala bişey yok cuma günü test yapayım ama cumaya kadar nasıl dayancam bilmiyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:

Yoğurt olayında çok haklısınız kızlar. Kesinlikle evde yapalım.
Ben hiç yapmadım, makinasını alırım sanırım.
Peki diyet süt ile yapılan diyet oluyor mu :KK37:

canım inşallah yaa adet olmama daha 3 gün var ozamana kadar bekleyim diyorum adet olsam sürekli gelirdi 1 kere geldi ve hala bişey yok cuma günü test yapayım ama cumaya kadar nasıl dayancam bilmiyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kız inşaAllah yerleşme kanamasıdır. Çok sevirim canım. Ama sen yinede herşeye hazırlıklı ol.

Yoğurt olayında çok haklısınız kızlar. Kesinlikle evde yapalım.
Ben hiç yapmadım, makinasını alırım sanırım.
Peki diyet süt ile yapılan diyet oluyor mu :KK37:

olur tabi, havadan kendi kendine yağ emecek değil ya:)) :KK52: ama tabi tutup tutmamasını etkiler mi, onu bilemem.

hani bazen bazıları hamileyken üstüne gördük diye bir tabir varya onada benziyor.hamile iken adet olanlar olur...ben kızımdada böyle olmuştu doktoruna sorsana bi telden.tuttuysa sökecege benziyor.onun ilacı var.kız kardeşimde yazın yurtdışından geldiginde 1.5 aylık falandı öle kan geldi doktora götürdüm seninki gibi.hemen bi ilaç verdi kaldı bebek yerinde yoksa sökecek seninki ona benziyor sen adet oldum sanacaksın .doktora tel açmanda fayda var

valla bu işlerden hiç anlamadğığım için yorum yapamıyorum, ama dilerim ki bebek olsun bir an önce. :KK49:

evet yeni çıkanlardan bende tencerede mayalıyorum genelde.299 liraydı ben tefalden bir ürün almıştım onun 70 lira indirimi vardı.225 lira kaldı onuda worlde 12 ye bölüyorlar yani ayda 20 lira gibi bir taksitle aldım.yanındada minik kavanozlar hediye verdiler .kapaklı bardak gibi 6 adet.bence çok iyi yani nerelere vermiyoruz ayda 20 lira carmen.benim eşimşimdi diycek bana gidip gidip alıyon bişeyler .yılsonu masraf yapma dedikçe masraf açıyon diye ama kendi sigara kullanıyor mesela günde 30 lira veriyor sigaraya ki bide kendini zehirliyor

Günde 30 TL. mı??????? Kaç paket sigara içiyor?

hani bazen bazıları hamileyken üstüne gördük diye bir tabir varya onada benziyor.hamile iken adet olanlar olur...ben kızımdada böyle olmuştu doktoruna sorsana bi telden.tuttuysa sökecege benziyor.onun ilacı var.kız kardeşimde yazın yurtdışından geldiginde 1.5 aylık falandı öle kan geldi doktora götürdüm seninki gibi.hemen bi ilaç verdi kaldı bebek yerinde yoksa sökecek seninki ona benziyor sen adet oldum sanacaksın .doktora tel açmanda fayda var

canım ya benimki çok fazla sökeceğe benzemiyo bi kere geldi bidaha gelmedi inşallah hamileyimdir dur bakalım bi yarın olsun devam ederse ararım doktorumu

Sizce Fish Finger yenilebilirmi?

Besin Değerleri (100g);

Enerji Değeri 135 (kcal)
Protein 16 (g)
Yağ 0.3 (g)
Karbonhidrat 17 (g)

Sizce Fish Finger yenilebilirmi?

Besin Değerleri (100g);

Enerji Değeri 135 (kcal)
Protein 16 (g)
Yağ 0.3 (g)
Karbonhidrat 17 (g)

karbonhidrat değeri proteinden çok. bana olmaz gibi geldi. hatta dukanın kitabında bir de şnitzel tarifi var ve o nasıl var bir türlü anlamamıştım. eğer bizim bildiğimiz türden şnitzelse o zaman fish fingerin de olabilmesi gerek.

X