Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

güle güle kullan semacım,
memnun kalırsan elime para gecince alırım ben de

bu arada inşallah o günleri görürüz de herşeyi kendi ellerimizle yapıp yediririz bebeklerimize

leslie ne ? ben de başlamak istiyorum gerçi akşamları göbek için pilates yapmaya başladım ama

leslie adında bir hatun bir spor türü geliştirmiş iyi de yapmış.1 metre yerde seni yürütüyor.ben dün gece 1.5 mil yol yürüdüm.iyide oldu süper bir hatun tavsiye ederim.

Son düzenleme:
heey millet nerelerdesiniz??

herkes öğle yemeğinde falan galiba. bende şimdi yemeğimi sipariş verdim. ilk gün benimle mücadele eden adam artık direk her zamankinden mi diye soruyor:)) öğrendiler sonunda. bu arada köfteden sonra tavuk ızgaralarını keşvettim. baharatlarla ve hiç kurutmadan pişiriyorlar çok güzel ve doyurucu oluyor. yanında diyet kola ve turşu oluyor. eğer sp günündeysem de artı olarak domates ve salata da yiyorum. ama bugun yanındaki salataya dokunamayacağım BU ARADA YİYEBİLDİĞİM TEK TAVUK BU ADAMLARINKİ. EVDE FALAN TAVUK GÖRMEK İSTEMİYORUM

güle güle kullan semacım,
memnun kalırsan elime para gecince alırım ben de

bu arada inşallah o günleri görürüz de herşeyi kendi ellerimizle yapıp yediririz bebeklerimize

görüceksiniz zaten allahın izniyle niye göremiyeceksinizki..yaşlarınız daha ufak.benim arkadaşlar çocukları 35tensonra yapıyor burda .tıp çok ilerledi.

tefalde kampanya varmış.baya indirimli aldım .iyi oldu ben daha pahalıdır diye düşünüyordum.sizde hamile kalınca kendiniz yapın yogurdunuzu .calsıyum çok almanız lazım yoksa dişleriniz çürür.katkımaddelerden uzak durun artık.bebiş bekleyenler daha dikkatli olmalı

inşallah canımm

ayy ağlamaktan harap oldum, 48 saat sonra enkazdan kurtarılan 14 günlük bebeği gördünüz mü

ben artık tavuk yemiycem 1 ay kadar .gecen sene şu york testinden yaptırmıştım.orda bana tavuk çıkmıştı .gecen paleocafe özleme sordum dedi kes tavuk yemegi 1 ay yeme.bakalım kilo verebilecekmiisin o belki engel oluyordur dedi.bende nasıl tavuksuz p yapıcam onu düşünüyorumçsenin gibi tavuk ızgaracım var burda p günlerinde tavuk şiş yiyorum sp günlerinde ise yanındaki domatesi maruluda yiyordum

inşallah canımm

ayy ağlamaktan harap oldum, 48 saat sonra enkazdan kurtarılan 14 günlük bebeği gördünüz mü

dün akşam haberlerinden sonra izleyemiyorum artık tv.görmedim bilemiyorum.dayanacak hal kalmadı bende şehitlerden sonra van depremi mahvetti beni.elimdende bişey gelmiyor

Semacım yeni çıkan yoğıurt makinası mı bu? Ne kadar aldın? 299 TL.ydı diye biliyorum. Gerçi ben klasik usul mayalıyorum ama merak ettim

Semacım yeni çıkan yoğıurt makinası mı bu? Ne kadar aldın? 299 TL.ydı diye biliyorum. Gerçi ben klasik usul mayalıyorum ama merak ettim

evet yeni çıkanlardan bende tencerede mayalıyorum genelde.299 liraydı ben tefalden bir ürün almıştım onun 70 lira indirimi vardı.225 lira kaldı onuda worlde 12 ye bölüyorlar yani ayda 20 lira gibi bir taksitle aldım.yanındada minik kavanozlar hediye verdiler .kapaklı bardak gibi 6 adet.bence çok iyi yani nerelere vermiyoruz ayda 20 lira carmen.benim eşimşimdi diycek bana gidip gidip alıyon bişeyler .yılsonu masraf yapma dedikçe masraf açıyon diye ama kendi sigara kullanıyor mesela günde 30 lira veriyor sigaraya ki bide kendini zehirliyor

bu küçük kavanozlarındada yogurt yapılabiliyormuş çocuklara meyvalı yogurt yaparsın dedi satıcı kız.bebişler içinde çok güzel.yapıcan taze taze yedireceksin çocuklara .inş. yapabilmeyi beceririm akşam yıkayayımda deneyeyim bi bakalım yapabilecemmi?
ne o kutu yogurtlar igreniyorum valla heleki plastik kutusu çok kansorejenmiş

arkadaşlar bugün itibariyle ben de dukan diyetine başlamış bulunuyorum
yolum uzun
inşallah istediğimiz sonuca ulaşırız

günde 30 lira mı veriyor sigaraya? bi yanlışlık yok dimi, kaç paket bu.. çok fazla!!!

günde 30 lira mı veriyor sigaraya? bi yanlışlık yok dimi, kaç paket bu.. çok fazla!!!

zam geldiye sigaralara onun içtigi herhal ya 9 lira yada 10 lira tam bilmiyorum bilmek bile istemiyorum.günde en az 3 paket içer en az diyorum 3 paket günlük çarpı 30 lira de..aylık=?çarpmak bile istemiyorum yani kendini zehirlemek için daha ucuz yöntemler var ama???????

bitter istedigin linkleri mail adresine yolladım.

çok mersi, hemen gittim ilgili liknlere ama bu bilgisayarda da bir sonuç alamadım. olmadı evde deneyim tekrar akşama. bu kadının dvd si falan da var aslında ama burada bulabilir miyim bilmiyorum. muhtemelen amerikada vardır. türkiyeye pek gelmiyo bunlar.

akşam bulut bebek de istedi yolladım sorun olmadı onda galiba.bu indirme sitesi linkleri bunlar 2dk iniyor.dowland yani sorun çıkmaması lazım

kızlar yaa dogumkontrol hapı kullanan var mı aranızda.yani dukanla beraber.benim ay sonunda başlamam gerkiyor.1 ay daha ertelemek istemiyorum ama hapta kilo yapıyor diyolar.canım sıkııldı bugun.aç gez,cem valla zayıflama için.bi hapın kilosu eksik üzerimde.o da gelsin tam olsun.kullanıpta kilo almayan hatta veren var mı

herkese iyi diyetler eğer sayfa yöneticisinin bir itirazı olmaz ise aktarlara orjinal yulaf kepeği sağlıyorum ve sayfaya üye olan kişilerden ihtiyacı olanlar var ise istanbul anadolu yakası için elden teslim diğer illere ise kargo ödemeli olarak gönderebilirim.lojistik olarak tek sorun yulafın öğütülmesi için bana verilen zaman bazen 1 hafta sürebiliyor temin süresi sonuçta değirmende çekiliyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…