Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Abartmıyorum kilonu bilmesem kesinlikle 65 civarı derim. Hiç ama hiç göstermiyorsun. Özellikle kot ile çekildiğin resim çok iyi bence. Demek sen istediğin kiloya insen çok incecik bişey olucaksın.

m.
hayatımda bir zamanlar 65 kilo idim ne diyorlardı bana biliyormusun oklava gibisin:)))
düşün yani .o yüzden 65 olmak hiç istemem 70 bana çok iyi.onunda nasıl oluyor anlamıyorum .bir kız var yanımda çalışan boy 176 kilo 62 ama oklava gibi durmuyor çok hoş duruyor ben olsam berbat çirkin oluyorum.

bu arada yaş38 ama demiştim bir kere 30 gösteriyorum diye.herhalde pozitif olmanın etkisi çok gibi

bana kalsa baloyuda beklemeden hemen bu akşam çekicem resim o elbiseyi de giyip. ama orda fotoğrafçılar daha iyi çekerler. birde diyete başlamadan 2 hafta kadar önce çekilmiş bi resmim var gene bi düğünde. ikisini yan yana koyacağım. ay o gece giydiğim elbisenin içine geirebilmek için neler çekmiştim birde kendimi her an biyerlerimden patlayacak gibi hissetmiştim. düşünsenize herkesin ortasında cart diye elbise patlayıveriyor!!!! kabus

Neden kimse bana cevap vermiyor. =( Ben bu diyete başlayalı 2 hafta oldu.5 atak yaptım atak sonunda 2.5 kilo verdim.Cumadan beri korkudan tartılmıyorum ama yarın sabah mutlaka tartılıcam.ozaman 3.5 kilo vermiştim.64.100 le başladım cuma tartıldığım zaman 60.600 düm.benim hedefim 57.Belki daha sonra 55 için çabalarım.Sizce verdiğm kilolar normal mi?Bayrama 58 olamam di mi? Bu arada ben kaçamak falan fazla yapmadım daha doğrusu meyvalı yoğurt yedim light.ondan bile korkuyorum onun dşında bişey yemedim.
Hep tavuk et yemekten bıktım bi de ben light hindi salamı yiyodum oda uygun gibi geldi bana yulaf kepeğinide bi kaç kere kullandım sadece.

Neden kimse bana cevap vermiyor. =( Ben bu diyete başlayalı 2 hafta oldu.5 atak yaptım atak sonunda 2.5 kilo verdim.Cumadan beri korkudan tartılmıyorum ama yarın sabah mutlaka tartılıcam.ozaman 3.5 kilo vermiştim.64.100 le başladım cuma tartıldığım zaman 60.600 düm.benim hedefim 57.Belki daha sonra 55 için çabalarım.Sizce verdiğm kilolar normal mi?Bayrama 58 olamam di mi? Bu arada ben kaçamak falan fazla yapmadım daha doğrusu meyvalı yoğurt yedim light.ondan bile korkuyorum onun dşında bişey yemedim.
Hep tavuk et yemekten bıktım bi de ben light hindi salamı yiyodum oda uygun gibi geldi bana yulaf kepeğinide bi kaç kere kullandım sadece.

boy uzun olunca kilo o kadar fazla durmuyor. ben asıl mankenlere şaşıyorum. boy 1.76-1.78 kilo ise 50-52. oklava da değil, yok gibi bişeyler yani:))

benim boy 1.68, kilo 61. lisede 52 kg.ydum. o zamanlar kendime çok zayıf gelmezdim ama şimdi 9 kg daha verdiğimi düşünemiyorum. dukana göre 57 olmalıymışım, bende tamam dedim:)) ama anneme sorsanız o bile az. 60 ol iyi diyor. en ideali insanın kendini rahat hissettiği, giydiğini yakıştırdığı kilo sanırım.

bu forumda çok güzel tarifler var tatlım istersen onları dene. benim de tavuk ve yumurtadan iki gün olmasına rağmen çok midem bulandı akşam yine tavuk yicem sürekli de tarif araştırıyorum sabah kahvaltılarına kek poğaça gibi şeyler yapıcam ki adam gibi rahat rahat kahvaltı edeyim

Benimde boyum 1.70 kilo en son tartıldığımda (cuma sabahı ) 60.6 ydı.başladığım kilo 64.100 dü.benimde 57 olma lazım inşallh başarırsın.

Çok güzel kilo vermişsin canım. Gayet de normal. Bayrama kadar eğer diyete sadık kalırsan 58 kg olmaman için sebep yok. Spor yap mutlaka.

Yemek olarak Dukan tarifleri var farklılık olur onlara bir bak, beğendiklerini dene.

tavuk göğüs etini jülyen kestim onu pişiricem içine biraz light süt eklicem azcık yumuşak olsun diye bide sarımsak ve baharat onu yoğurtla yiycem.

canım kilolarımız hemen hemen aynıymış, bende 5 gün atakta 2 kg vermiştim, sonraki 1 kilo baya uzun zamanda gitti. 17 gün. bence gayet güzel vermişsin sen. ama bi süre sonra daha yavaş verildiği için bayrama kadar 58 zor gbi geldi bana. genede kaçamak yapmadan ve bir de sporla yaklaşabilirsin belkide, herkesin metabolizma hızı faarklı sonuçta. ama acele etme derim, çünkü verilen kilo çok hızlı olunca o kadar sağlıklı olmaz, daha kolay geri alınır. haftada 750-1 kg arasına normal deniyor. kaçamak dediğin o kadarcık şeyden bişey olmaz bence, abartma tabi ama kendini de çok hırpalama. ben de arada kırmızı şarap içiyorum 1-2 kadeh. ama kilo vermemi engellemedi. ha içmesem belki dah ahızlı olacak ama dediğim gibi insanın kendine eziyet etmesini de anlamlı bulmuyorum. kendi vücudumuzu tanıdıktan sonra sorun değil. bir çoğumuz light puding de yiyoruz. kitapta var mı, yok. ama daha mutlu olacaksak neden olmasın??? zarar da vermiyor..

Teşekkürler inşallh iy olur..bağzı tarifler bana çok falz ageliyor yani sanki diyeti bozucakmışım gibi geliyor.özellikle tatlılar bana fazla gb geldi ama tatlı sevmediğimdendir belki..light pudingi adet olduğum zaman deniycem şimdi denemeye korkuyorum.

Anlaştık. Ama ne olursa olsun katiyen yılbaşında bende hamile falan kalmazsam 70 in altında olalım. Hayatım zaten şubat değilmiydi bizim hedef ayımız. Muhakkak olmamız lazım. Ben bayrama kadar biraz yırtınayım diyorum bakalım ne olacak ne kadar verebileceğim

Kabızlık bizi yavaşlatıyor, her wc gidişimde sinir olup çıkıyorum. Uzun kalayım diyorum ama olmuyor yapamıyorum. Çay içtim yine karnımın ağrısı şimdiden başladı.

Şimdi tavuğu hazırlamaya gidiyorum o olana kadar yürüşüş yağıcam koşu bandında inşallh yarın 59 ya da 60 çıkarım tartıda...

kızlar seyir evresinde kilo artışı normal mi ?
500 gr fazla çıktım bugün..

1+1 yapıyorum 5+5 mi yapsam ..

Normal canım ben +1 kg gördüğüm oldu. Bu tamamen beslenme ile alakalı anlık bir durum. Panik olma ve aynen yoluna devam et Sakın bozmayasın ha

yok yok bozmadım da moralim bozuldu günde 3 kez tartıya çıkan ben 1 kez sabah çıktım orada kaldı
birkaç gün çıkmasam mı ki..
dayanamam da yahuu

20 günden sonra mı hızlanıyormuş ?

arkadaslar burda yenı yazanlara cevap verılmıyor galıba (( bende sadece okuyup gecıyrm tum sayfaları okudum bugun 14.gunum hıc kacamak yapmadım ama cok yavas gıdıyorr delı gıbı dukan yemek tarıflerım var etraftakıler ınanamıyor bunları yıyıp zayıflayacagımıza. burayı sureklı okumak alıskanlık oldu artık cok buyuk destekcımsınızzzz ama kacamak yapanlar dıkkatt balonumuzz patlamasınnn :))))

Olurmu hiç öyle, arada atlanmıştır canım. Yeni gelmiş olsun eski olsun hepimiz aynı amaç için buradayız tatlım.

Yavaş yada hızlı hiç farketmez gitsin de nasıl giderse gitsin dimi ama

10 dk da 2-3 sayfa atlıyor canım. kusura bakma cevap yazamadıysak . evet insanlar öyle susunuyor ama biz mantıgını anladıgımız icin yolumuza devam ediyoruz. hiçbir diyetten boyle kısa surede sonuc aldıgımı hatırlamıyorum ben de ustelik doyarak zayıflıyoruz:)

kızlarrr diyetime dukana aykırı birşey eklemek zorundayım maalesef

günde 1-2 tatlı kaşığı bal

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…