Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar çizelgeyi kopyalayınca nereye yapışıyor kontrol panelinde lütfen artık cevap yazın

arkadaşlar çizelgeyi kopyalayınca nereye yapışıyor kontrol panelinde lütfen artık cevap yazın

kontrol panelinde deil.profilin varya .orda çizelge var az ortalara dogru KİŞİSEL TERCİH yazan bölümde ordaki kalemi tıkla pencere açılacak oraya yapıştır.kaydet butonuna bas

Son düzenleme:

inşallah canım, inmiş oluruz ama bazen bana halen hayal gibi geliyor o kilolar, o kadar çok diyet deneyimim olduki, olumsuz olarak tabi, inşallah hiçbir sağlık problemimimz olmazda ineriz hedef kilomuza
ben doğumdan 3 ay sonra safra kesesi ameliyatı oldum, bazen çok tedirgin ediyor bu durum beni, doktora danışıyım desem yok sağlıklı beslen yok böyle diyetler yapma diye baştan sağma cevaplar verecek eminim... hatta dukanın sitesinden mesaj atıp sormayı bile düşündüm bir ara..
neyse inşallah sende hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın seneye ama verebildiğin kadar kilo ver, ben 80le hamile kaldım şimdiki aklım olsa 70 bile çok hamilelik için, doğumdan sonra millet 1 günde ayaklanıyor o kilonun baskısından sen 1 haftada anca kendine geliyorsun

sayfalar o kadar hızlı ilerliyorki eminol insan cevap yazamıyor, kusura bakma, perşembeleri kilolarımızı listeye yazıyoruz, o sabah bilgilerini gönder, arkadaş senide eklesin listeye...

hayırdır niyeki?
yag ekledim ben ama bal çok ters gibi.glikoz tamamen

Sema geçen akşam reglden önce hiç tatlı krizi yaşamayan ben dayanamadım bir kek yaptım. Tarifi seninle paylaşmam lazım harika oldu. Biraz kaçamak oldu ama bence o kadar kusur kadı kızında da olur. Badem tozu, keten tohumu (öğütülmüş)keçiboynuzu unu, biraz karbonat, 1 tatlı kaşığı bal 1/2 kuru incir doğradım içine. bir yumurtanın akı ile karıştırıp fırına attım 15 dakika sonra harika bir kek oldu. Tatlı krizin olursa tavsiye ederim.

kızlarrr diyetime dukana aykırı birşey eklemek zorundayım maalesef

günde 1-2 tatlı kaşığı bal
hayırdır canım, hastamısın yoksa ???
aslında ben geçen sordum ama kimseden cevap gelmedi, zaten baldan için ayrıdır falan demiş kitapta, tam açıklamamış ama ????????
ne yalan söyleyim ben arada 1 kaşık yiyorum çok tatlı isteği duyudğumda... ama %100 şekersiz olduğuna eminim çünkü babam emekli olunca kendine uğraş olarak arıları buldu sağolsun, evde arı sütü, polen, hakiki bal bol miktarda bulunuyor yani :)

aah ah banada 70 kilo olmak hayal gibi.görüyorsun işte millet verdi sende bi dolu kilo verdiniz ben gram gram .napalım bunada şükür.
dün annemlerdeydik pazar günleri bizim ailecek balık günümüz.annem birine diyorki bu veremez hayatta kilo.senin gibi işte okadar çok diyet hikayem varki millet bıktı benden benim diyet lerimden ama ı ıh işte dukanda bile olmuyor .

iyi güzelde malzemelere bak:))) nerden bulacamki badem tozu keçiboynuzu unu ?????????
sen yaptıgına göre eminim çok güzeldir.afiyet bal olsun.karnımda çok ac şuan zaten.tabilotta patlıcanlı fırın köfte var ddiye dışardan sipariş almadım.damak tadımız mı degişti ne yemekler tuhaf geliyor.bununda salçası agır geldi 3 köfte koymuşlar ceviz kadar onu yedim patlılanları didikledim yiyemedim.mantar çorba ve salata vardı mecburen çorbayı içtim .içinde un vardır muhakakak ama yok yicek başka bişey .bide salatada azcık getirmişler onu yedim.

olur olur hiç canını sıkma... sende vereceksin, bak ben senden kaç kilo fazlayım ama hızla geliyorum aman kaç benden aşağı aşağı
ben bu sefer diyet yaptığımdan çok kişiye bahsetmedim, sadece annem ve ablam biliyor o kadar, bayramada gidemiyoruz bu sene, hiç buna sevineceğimi sanmazdım ama oh iyi oldu deyivermişim
kısaca memlekete gidiş tarihimiz bir terslik olmazsa martın ilk haftası.... yani ben çoktan inmiş olcam istediğim kiloya ve küçük bir şok yaşatağım kayınvalide tarafıma DDDD

ne güzel bal bende çok severim benim eşimde gecen gün 1 petek bal getirmiş.gözüm kalmıyor deil.bizim çocuklarda bende tereyaglı ballı ekmege bayılırız.

gecen tv programların birinde izledim bal anlatılıyordu.bizim bu büyük marketlerden aldıgımız çogu bal malesef şekerden yapılıyor.orjinal balın kilosu pahalı zaten .o yüzden ben dedim glikoz diye.yoksa orjinal olsa belki sorun olmaz .çünkü tamaen dogal ürün.paleo beslenmedede dogal ürünler yenebiliyor

süpersin canım bende 38 e düştüm galiba geçenlerde 38 beden bi pantolon aldım be içine giriyorum ollleeeyyyyyy

iyi şok olacak desene seninkilere....

Yap kız hepsi apışıp kalsın.

Benimde hafa sonu başıma geleni anlatayım size...

Kaynım kaza geçirdi geçmiş olsuna gittik.. Ben eşim ve kayınvalidem.. Eltim çay demledi yanında poaça yapmış getirdi hemen. Ben eşime göz işareti yaptım sen ye bunu gibilerinden. Oda akıllı ya ya tamam yeme sen dedi. Kayınvalidemde aynen laf şu "ye ya bırak diyeti falan" Sanki ona soran var ne yiyip ne yemeyeceğimi. Eltimde ordan sırıtıyor. Kendiside bir deri bir kemiktir. Bu sefer kaynım başladı işte ye ya nolucak ekmek yeme onu yeme yeter gibi nasihat etmeye. Sazan eşimde başladı anlatmaya işte yemiyorda öyle iradelide bilmem ne. O kadar sinir oldum ki anlatamam. O çok sevdiğim kayınvalidemin ağzını bir bezle kapayasım geldi. Ya sizene sizeneee. Sinir ettiler beni dün bir kez daha kızdım kendime düştüğüm bu durumdan ötürü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…